Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Muhtemelen Billy Mehmet'i söyleyecekler...
Bu arada kim bu adamlar? Bozuk diksiyonundan dolayı Cebeci'yi tanıdım da, diğer ikisi kim? Bilen var mı?

merkez

Allah aşkına Ergin Keleş kimdir ? Hangi akla hizmet bırakın transfer etmeyi koskoca Samsunspor için adı bile dillendirilir hale getirrilmiştir.Gençlerbirliğinde harikalar yaratan Oktayı bedelsiz gönderecek kadar bonkör,bence aptal !!! ,Cenkten,Anıldan vaz geçecek kadar burnu büyük bence ahlak yoksunu bir düşünce sisteminin bu adama hayranlığının sebebini çok merak ediyorum.
Bırakın transferini adının geçmesi bile beni fazlasıyla rahatsız ediyor.

5 sezon 13 gol :) , sizin hocalığınızın da,yöneticiliğinizin de ...

Yönetim şaşırma,sabrımızı taşırma !!!

Uploaded with ImageShack.us

Kadir ÇELEBİ

internetten izliyorum İsmail türüte benziyo biri  :D :D

mehmet yılmaz

Sarhoş mu bu Şahin denilen adam? Bolu maçına gitmiş, maç kayserideymiş ve 1-1 berabere kalmışız...

Haydaaaa....  ;D

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Ocak 2011, 21:20:39
Sarhoş mu bu Şahin denilen adam? Bolu maçına gitmiş, maç kayserideymiş ve 1-1 berabere kalmışız...

Haydaaaa....  ;D

abi öyle demedi atilla cebeci bi soru sordu ona yanıt olarak ben bolu maçına gittim ve bir de kayseriye gittim dedi

Turuncu

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Ocak 2011, 21:20:39

Haydaaaa....  ;D
abi şu bolu maçını bizim stad da oynasaydık bizden puan alabilrleymiydi acaba  >:( Çok üzüldüğüm maçlardan biri.

SAMSUNLU ORUMA 55

haluk tan şimdi spor 55 programına katılıyor

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 03 Ocak 2011, 21:21:51
abi öyle demedi atilla cebeci bi soru sordu ona yanıt olarak ben bolu maçına gittim ve bir de kayseriye gittim dedi

hayır, ben ne dinlediğimi gayet iyi biliyorum. boluyla kayseride oynadığımız maç dedi. iki puanı bıraktık dedi. 1-1 bitti dedi. Allahtan Cenk'in penaltı kaçırdığını hatırlıyor. Bir de Ramazan'ın agresif oyununu. 

babasamsunlu

usare

Kadir ÇELEBİ

Transferler olmuş çogul yani birden fazla olduğu kesin bakalım isimler neymiş ?

SAMSUNLU ORUMA 55

bekliyoruz bakalım hangisi bomba transfermiş öğrenecez

babasamsunlu

Turuncu

Stüdyodaki arka plandaki stadı anlamadım niye bizim stad yok samsunspor_x

irFan_55

az sonra diyorlar illa küçük dilimizi yutturacaklar bize kaç haftadır açıklayacaklar bakalım bombamı :-\