YÖNETİM İSTİFA!!!

Başlatan kaptan 55, 20 Ekim 2014, 12:28:03

« önceki - sonraki »

brigand

Olayın boyutu genişledikçe fikir sahibi insanların beyanatları da başka boyutta anlaşılabiliyor. Benim görüşüm paralelinde bir çıkarım yapmak gerekirse işin özü şu; Emin abinin tekrar aday olması ile başlayan yanlış süreç istifa etmesiyle sonlanmış görünüyordu. Ancak yönetimin devam kararı alması, başkanı istifa eden bir yönetimin zaten azalan güvenilirliği ve desteğini ortadan kaldırdı. Taraftar tabloyu daha net gördü. Temlikler, borçlar vb. nedenler yüzünden gelir elde edemediğimiz ortamda tek çare uzun vadede kalıcı gelir kaynağı ve kısa vadede bulunacak geniş destek maalesef. Şuan ki tabloya baktığımızda destek ihtimali sıfır, kaynak yaratma ihtimali sıfır bir yönetim var ortada. Durum böyle iken kongre kararı alınsın, yeni bir oluşum ile yeni planlar yapılsın demek suç değil kanımca. Kaldı ki madem bu kadar kendine güvenen bir yönetim kendileri, başkanı istifa eden kurulu seçime taşıyarak ve gerekli desteği bulduklarını kanıtlayarak aday olabilirler. Bunun önünde bir engel de yok ! Her adayın seçilmesi aynı kriterlere bağlı ise bu konuda yaptırım hakkı tamamen kulübün oy verme hakkına sahip üyelerine ait.

Daha önce diğer arkadaşlarımızın da belirttiği gibi geçen hergün bizi daha da belirsizliğe itiyor. Çözümü daha zor sorunlarla karşılaşmamak adına acil verilmesi gereken kararın da geciktirilme çabası ise manidar olmanın da ötesinde artık !

orhan

Amaçları pazarlık yapmak, paramızı ödeyin gidelim yada bize destek olun diyorlar yoksa bir aralıkta futbolcular boşa çıkacakmış lafa bak lafa resmen hainlik.

Sadece Samsunspor

AlıntıYönetim Kurulumuz son günlerde basında yer alan ve eleştiri hududunu aşıp hakarete varan açıklamalar  karşısında aşağıdaki açıklamayı yapmak gereği duymuştur.

Görevde kalmak gibi bir ısrarın içinde olmadığını her fırsatta beyan eden yönetim kurulumuz bu sorunun  kulübe zarar verilmeden çözümlenmesi düşüncesiyle olağan genel kurula kadar görevi sürdürme kararı  almıştır.

Bize güven duymayanların, basında ve sağda solda yönetim aleyhine konuşarak senaryo yazanların, yarın  yönetim oluşturma imkanına sahip olduğunu beyan edenlerin, güven duydukları bir yönetim oluşturmaları ve yönetimimize müracaatları halinde görevi bırakmaya hazır olduğumuzu bir kez daha açıklıkla ve  samimiyetle ifade ederiz.

Ancak, BİZDEN İSTENEN VE BEKLENEN KULÜBE SAHİP ÇIKAN BİR YÖNETİM OLUŞMADAN VEYA OLUŞTURULMADAN GÖREVİ  BIRAKMAKTIR.

Böyle bir davranışın yaratacağı yönetim boşluğunun futbolcular üzerindeki olumsuz etkisinin kulübe  vereceği zarar göz ardı edilmemelidir.

Bunun içinde zaman, Samsunspor'un sorunlarını çözebilecek güçlü bir yönetim oluşturarak göreve talip  olma zamanıdır.

Sahip çıkılmayan ve güvenilmeyen bir yönetim olarak, Samsunspor'dan bugüne kadar desteğini esirgemeyen  başta eski ve yeni Spor Bakanımız Sn. Suat Kılıç ve Sn. Akif Çağatay Kılıç ile eski valimiz Sn. Hüseyin  Aksoy olmak üzere, Sn Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yusuf Ziya Yılmaz ve Sn. alt belediye başkanlarımız ile destek veren değerli iş adamlarımıza teşekkürler, Samsun'umuzun tüm siyasilerini, Sn. Valimiz İbrahim Şahin ve üst düzey tüm yöneticilerini, meslek kuruluşlarını ve iş adamlarını, tüm sevenlerini SAMSUNSPOR'A SAHİP ÇIKMA ADINA göreve ve güvenilir bir yönetim oluşturmaya davet ediyoruz.

BÖYLE BİR YÖNETİM OLUŞTURULDUĞU GÜN GÖREVİ BU ARKADAŞLARA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TESLİM EDEREK,
BÖYLECE ALACAKLARIMIZI TAHSİL ETMEK İÇİN Mİ...?
YOKSA SAMSUNSPOR'A ZARAR VERMEMEK İÇİN Mİ ...?  GÖREVDE OLDUĞUMUZU,
BİZE GÜVENMEYEN YETKİLİLER VE GERÇEK SAMSUNSPOR TARAFTARLARI BİRKEZ DAHA GÖRMÜŞ VE  ANLAMIŞ OLURLAR.
SAYGILARIMIZLA...

SAMSUNSPOR YÖNETİM KURULU

http://samsunspor.org.tr/haber_detay.asp?id=1680

İyice oyuncak oldu bu iş. Açıklamayı çocuk yazmış gibi

King1965

İmza Standı neden açılamıyor..?

Kadir ÇELEBİ

Böyle bir çağrı yapılmış

Üni-Sam
Üni-Sam'dan Kamuoyuna

Dolaşan bilgi kirliliğini önlemek ve herkesin görüş ve talebine saygı duyduğumuzu göstermek için stand çalışmamızı hızlandırmaya karar verdik.

Şunu belirtmek isteriz ki ; bizler yeni yönetime görevi bırakın çağrısı yapmıyoruz. Bizlerin yani taraftarlarin erken kongreye gidilmesi yönünde ki çağrısına aracı oluyoruz. Görevine devam eden yönetim kongre kararı alıp tekrar aday olabilirler.

Bugün yapılan açıklamada yeni bir yonetimin aday olmasi halinde istifa edeceklerini söylemeleri de kafaları karıştırmıyor değil. Madem bırakabiliriz mesaji vermek istiyorsunuz kongre karari almamanizda ki amac neden ? Kongre karari alinca gorevi birakmis olmuyorsunuz. Yani arada sizin belirttiginiz gibi bir bosluk olmuyor.

Tüm bu sorunların kafalarımızı karıştırdığı şu dönemde Üni-Sam olarak bizler taraftarlarimizin nabzini yoklamak ve yonetim kuruluna erken kongre cagrisini iletmek icin Cumartesi günü saat 14:00 da stand açacağız.

Sadece kulüp üyelerini değil tüm Samsunspor taraftarlarını Cumartesi günü standımıza gelip imza atmaya davet ediyoruz.

Üni-Sam

kaptan 55

kongre üyesi arkadaşlar ünisam'ın saat 2:00 çiftlik madonun önünce başlatacağı imza kampanyasına destek olalım bir imza deyip geçme!!!

55.hakan

Şehir dışındaki üyeler için destek verme şansı olabilse ben imzamı atmak isterim.

beşnumara

Yazılı bir dilekce var onun çıktısını alıp imzalattirip samsuna gönderilecek diye konuşmuştuk. Onlar suan nasıl yürütüyor bilmiyorum. Konustugumuzda şehir dışındakiler için böyleydi. şehir dışında yasayan kongre uyelerine özelden mail adresini yazarlarsa örnek dilekceyi gönderirim.

özkan

katılım çok düşük beyler umrumuzda değil herhalde.

Desiqner

Ben taraftar olarak imza attığımda 280.ci kişiydim.diğer liste de durum be acaba??

55.hakan

Alıntı yapılan: Desiqner - 15 Kasım 2014, 17:22:29
Ben taraftar olarak imza attığımda 280.ci kişiydim.diğer liste de durum be acaba??
Yalnız Bu imza atanların kongre üyesi olması gerekiyor imza atanların kaçı kongre üyesi belli mi?

cembaba

Kongre üyesi olmayanların imzası maalesef hiç bir işe yaramıyor.

beşnumara

Ayrı ayrı imza topluyor ünisam üyeleri. Üyeler için imza topluyorlar.

##kdc##

arkadaş 1000 km öteden midem bulanıyo Allah sonumuzu hayır etsin.

ult55ras

üye olanların imza sayısı baya düşüktü, demekki çoğunluk memnun durumdan