iddaa RakipBul Samsun Ligi Start Alıyor

Başlatan cgr, 04 Nisan 2013, 15:50:58

« önceki - sonraki »

cgr

Ortaklarspor ilk maçında 5-3 galip geldi ve ligde 4.sıraya yerleşti :)

http://rakipbul.com/FinalYolu

brigand

Ortadaki kel ön liberoyu İtalya'dan Cesena'dan getirmişler. Ayıptır günahtır : ) Takım çok dinamik olmuş. Şık olmuş. Devam edin beyler : )

##kdc##

Hala takım kurmak isteyenler için geç değil, biz ilk maçımızda çok zevk aldık tüm cingenlerle,
Galibiyetimizi Ortaklarspor olarak ortaaaaama ve rayzeliye (şu bi benzeri hastayım diye maça gelmeyen var ya :P ) armağan ediyoruz.

FaTiH_HaN

Kazanan takımın ruhunu sahaya yansıttık, Uğur, Egemen, Emre üçlüsü bu ligin üstünde oyuncular ve ahtapot adam Oruç :) benim istatistiklerim her zamanki gibi kalbim gibi tertemiz bir istatistik grafiğim var, kamera kayıtları olmasa oynadığıma inanmazlar :)

AhmetDenizci

Maçın videosuna nereden ulaşabiliriz ?

cgr

cany

orucreis

Bu haftada kendi kalemize gol attık artık bağımlılık oldu bunun sonu gelmez  ;D

kalptenþimþek

FaTiH_HaN

AlıntıFatih: Bal yapmayan arı gibiydi. Her yere koştu ama istatistiğe katkısı 0'dan öteye geçemedi

Ayıp ama böylede yorum yapılmazki  :'( :x((  

http://rakipbul.com/Haberler/MacSonrasi/23272

kalptenþimþek

iorfa'ya bile böyle yorum yapmamışlardı  :(

##kdc##

Kamuoyuna duyurulur;

Ortakspor olarak takım oyununu sahaya yansıtıp güzel bir mücadele sonucu 3 puan aldığımız Nankatsuspor - Ortakspor mücadelesi sonunda oyuncumuz Fatih Ramos için yapılan talihsiz değerlendirmeler ve yorumlar için İddia Rakipbul Ligi Samsun Organizatörünü esefle kınıyoruz.

Ayrıca lig öncesi beyan edilen her maçın HD özeti ve basın açıklamaları gibi bir takım uygulamalarında düzene sokulana kadar Ortakspor olarak mücadelelere katılmayacağımızı kamuoyuna bildiririz.

Ortakspor Yönetim Kurulu

kalptenþimþek

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ##kdc## - 09 Mayıs 2013, 12:34:30
Kamuoyuna duyurulur;

Ortakspor olarak takım oyununu sahaya yansıtıp güzel bir mücadele sonucu 3 puan aldığımız Nankatsuspor - Ortakspor mücadelesi sonunda oyuncumuz Fatih Ramos için yapılan talihsiz değerlendirmeler ve yorumlar için İddia Rakipbul Ligi Samsun Organizatörünü esefle kınıyoruz.

Ayrıca lig öncesi beyan edilen her maçın HD özeti ve basın açıklamaları gibi bir takım uygulamalarında düzene sokulana kadar Ortakspor olarak mücadelelere katılmayacağımızı kamuoyuna bildiririz.

Ortakspor Yönetim Kurulu

cingen, sen kamerayı boşver. ünlü organizatör cegere paraları topladıktan sonra sizi UEFA Avrupa Halısaha ligine Almanya'ya götürüyorum diye bir kamynetin kasasına atıp, sınırda köpek ve gümrükçü taklidi yapıp, komşi komşi dedikten sonra Cizre'de bir mezraya bırakacakmış diye duydum. Yapar mı? Yapar...  :evet: ??? ;D

mehmet yılmaz