Piazza AVM

Başlatan Sadece Samsunspor, 22 Şubat 2008, 20:09:36

« önceki - sonraki »

sadece55

Dün öğrendiğim kadarıyla önce Avm kısmı açılacakmış. Avm kısmının kaba inşaatı Ağustos sonuna bitecekmiş

Ahmeti

Samunspor'lu bir belediye başkanımız olsaydı,Samsunspor'lu milletvekillerimiz olsaydı,Samsunspor'a sahip çıkan işadamlarımız olsaydı Rönesans avm de Samsunspor'a kalıcı gelir getiren store'miz olurdu.
Ama herşey taraftar zoruyla oluyor lovelet'te taraftar istedi oldu Rönesans'ta siyasiler istese kralı olur ama nerdeeee

berusa55

Şimdilik kesinleştiği konuşulan markalar:

Teknosa, Koton, Park Bravo, 5M Migros, Mudo, Boyner, Zara, H&M, Lc Waikiki, Marks&Spencer...

ramcQ_55

Burak

Yeşilyurt gibi daha pahalı markalar olacak sanırım burada da

buonanotte

5M migrsun olması çok iyi olmuş.Bildiğim kadarıyla stadın orda ki migrosda kapanacak.

berusa55

Ayberk

şu yüksekliğiyle kalsa ideal de, yükseldikçe beton yığını gibi gelmeye başladı bana. yeri eğreti en azından, denize bu kadar yakın mesafede, arkasında kalan büyükçe bir alanın nefes alma şansını yok ediyormuş gibi geliyor bana. hayırlısı...

minci

Buraya böylesi devasa bir beton yığını yapmalarına izin verenler şehrin doğal yapısını bozdukları için ihanet etmişlerdir. Onları nefretle kınıyorum. Böylesi binalar denize bu kadar yakın yapılmamalı. Şehrin ve halkın nefes almasını büyük ölçüde kesecek. Yusuf Ziya Yılmaz bu senin en büyük günahlarından biri.

Desiqner

Merak ediyorum yönetimdeki abilerimiz Rönesans Avm'de store açabilmek için bir girişimde bulundular mı ?
Destek sözü veren siyasiler böyle durumlarda yardımcı olabilirler...

Karabudun

Alıntı yapılan: Desiqner - 17 Eylül 2012, 13:46:52
Merak ediyorum yönetimdeki abilerimiz Rönesans Avm'de store açabilmek için bir girişimde bulundular mı ?

Seçimler yakın hacı.Takımda fena değil.Türlü çakal ufak ufak yanaşır kulübe.Biz de o arada ne koparabilirsek artık.

emre

Alıntı yapılan: Desiqner - 17 Eylül 2012, 13:46:52

yıllardır alıştık yönetim yapmıyor demeye ama artık taraftardan çok daha fazla taraftarı düşünen bir yönetim var. Bahanemiz yok, biz ürün almalıyız ki daha güzelleri yapılsın. Böyle isteklerde bulunmak için yeni açılan storelara yeterince ilgi gösterip böyle isteklerde bulunmalıyız. Taraftar yeter ki kullansın storeları, çıkarılan ürünlere rağbet göstersin yönetim 10. şubeyi de açar.

samsunmania

17 Eylül 2012, 23:49:42 #267 Son düzenlenme: 18 Eylül 2012, 00:28:37 samsunmania
Bu yapılan otel ve Avm'lerden belediye vasıtasıyla ayak bastıları alabilseydik şu an çook yol almıştık. Ah yzy ah. Sayende, yapılan yanlışların cezasını kişiler ödemeliyken Samsunspor ödedi. Rantın tavan yaptığı şehirden nemalanamadı Samsunspor.

Karabudun

Alıntı yapılan: samsunmania - 17 Eylül 2012, 23:49:42
Bu yapılan otel ve Avm'lerden belediye vasıtasıyla ayak bastıları alabilseydik şu an çook yol almıştık. Ah yzy ah. Sayende, yapılan yanlışların cezasını kişiler ödemeliyken Samsunspor ödedi. Rantın tavan yaptığı şehirden nemalanamadı Samsunspor.

Bak bunlar Trabzon'a yapılsaydı o Trabzonspor nasıl nemalanıyordu bunlardan.

carlsberg

bu avm nin imar planı kac acaba %99.9 mu adamlar kaldırıma sıfır imar almişlar biraz iceri ceker insan yahu yeşil alan bırakır önünde değilmi..nasıl böyle bir insaata ruhsat vermişler kaldırımlar sıfır başlamış inşaat.yazık degilmi biraz cek iceri yeeşil alan yap önünü gözede hoş görünsün..