6- Erdem Şen

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:55:31

« önceki - sonraki »

Tufan

en güzel duyguların katilisin lan halısahada öyle bakılmaz altıpasa inen topa!

seyf55

ben bununla pes bile oynamam hoca takımda oynatıyor canlı bomba herif

berusa55

25 Şubat 2013, 01:19:15 #182 Son düzenlenme: 25 Şubat 2013, 07:38:40 berusa55
Bu adamı zaten oynatmamaya başlamıştı hoca da bakma mecbur kaldı sakatlıklardı falan; gecen hafta da Musa'yı oynatmıstı malum; o da sakatlanınca...

Ama yine de Ercan'la başlayabilirdin be Besim hoca; ah ah...

beşnumara

Defol git lan bu şehirden hayvan herif. Senin gibi adamı tesislere sokmam ben. Oynatmayin abi şunu yaa

Gorkem

lanet olsun sana  :kafa: >:(

cezayir55

maçı şimdi tekrar izledim  sen topçumusun seni bundan sonra oynatan hocanın hocalığından şüphe ederim

Sioux

Haftalar sonra forma giydi. Esas yerinde oyuna sonradan girdi. Koştu, bastı, mücadele etti.

seyf55

ben bu erdemi bir sevemedim arkadaş ne zaman oyuna girse korkuyorum .:.:.

Sioux

teknik değil, üretken değil ama çok koşuyor ve orta sahada rakibin oyununu bozuyor. skor avantajımız olduğunda oyuna alınabilecek bir isim. tıpkı manisa maçında olduğu gibi.

Kaya

Bu tür oyuncular nedeniyle skoru korumaya yönelik triplere giriyoruz sevgili Sioux malesef  :hnk: Oyun kurma,pas alışverişi olmayıp sadece defansif özellikte olunca gel kardeşim gel diyoruz rakibe.. :kafa:

özkan

Önümüzdeki sene,eğer anlaşma masasına oturulacaksa bununla,kusura bakma kardeşim masamız kalmadı diyip ilk gönderilmesi gereken isim  ;)

Furkan

Alıntı yapılan: özkan - 02 Nisan 2013, 12:27:33
Önümüzdeki sene,eğer anlaşma masasına oturulacaksa bununla,kusura bakma kardeşim masamız kalmadı diyip ilk gönderilmesi gereken isim  ;)

Özkan sana ilk hafta tavsanlı macında statta söylediğimi hatırlıyomusun  bununla ilgili :)

seyf55

ilk defa erdemi beğendim  :)

55_OrHaN_55

Bugün çok iyiydi gerçekten. Rizespor maçında da çok iyiydi ama sonraki maçta dökülmüştü. Sağı solu belli olmadı. :)

55.hakan

Yollanmasını istediğim futbolculardan.Çok azap çektirdi bana çok.