19- Murat Yıldırım (Bursaspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:15:31

« önceki - sonraki »

Ben Ofosu

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 14 Ağustos 2009, 23:55:52
Bu mevkıde  Besıktasın   Bozuyukspordan  aldıgı Onur  var mesela. O cocugu cok tutuyorlardı    hemen alındı  BJk ya. Yanı Bu ısın Bank Asyası ,Super lıgı yok  gelecek goruyorlarsa  parayıda bastırır bonservısını alırlar. Samsundakı su yonetımden  topcu alamıyorlarsa  zaten  helal olsun  bu yonetıme.

adama yerli kaka diyorlar, sen o mevkiden bahsediyorsun. Murat orta saha oynuyor ikisinin ne alakası var?

ramazan sal bursa'da ıskarta adam diye büyük topçu, turgut'a talip var diye büyük topçu ama murat yetersiz öyle mi? sonraki mesajında da bence şampiyonlar ligi oynar demişsin.

Ramazan ve Turgut'u Ercüment Coşkundere buldu diye iyi topçu, Murat Yıldırım kendi geldi diye kötü topçu. her zaman yaptığın iş, en büyük Ercü ..

şimşek_55

Alıntı yapılan: Ben Ofosu - 15 Ağustos 2009, 00:00:15
adama yerli kaka diyorlar, sen o mevkiden bahsediyorsun. Murat orta saha oynuyor ikisinin ne alakası var?

ramazan sal bursa'da ıskarta adam diye büyük topçu, turgut'a talip var diye büyük topçu ama murat yetersiz öyle mi? sonraki mesajında da bence şampiyonlar ligi oynar demişsin.

Ramazan ve Turgut'u Ercüment Coşkundere buldu diye iyi topçu, Murat Yıldırım kendi geldi diye kötü topçu. her zaman yaptığın iş, en büyük Ercü ..

ya sen  cok komıksın ısın orasına gelırsen. Ercument coskundere Muratı kac mac oynatmıs HAyrettın kac mac oynatmıs ona bak.  BEnım Murata kotu topcu dedıgım  yok bu kategorıde  oynar. Iste  arkadasım  kaka felan  dıyorsun bu adamın ısmını ben gecen  sezonun  basında duydum. YAnı  Murat o kadar ıyı olsaydı pesını  bırakmazlardı kesın alırlardı  dıyorum.

Ben Ofosu

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 15 Ağustos 2009, 00:03:57
ya sen  cok komıksın ısın orasına gelırsen. Ercument coskundere Muratı kac mac oynatmıs HAyrettın kac mac oynatmıs ona bak.  BEnım Murata kotu topcu dedıgım  yok bu kategorıde  oynar. Iste  arkadasım  kaka felan  dıyorsun bu adamın ısmını ben gecen  sezonun  basında duydum. YAnı  Murat o kadar ıyı olsaydı pesını  bırakmazlardı kesın alırlardı  dıyorum.

ercü, ilk başladığı altay maçında oynatmadı ilk 11'de muratı. çok beğenen adam gelir gelmez koyardı takıma. Sefa sakatlık,disiplinsizlik yaşadı , Ömür'den verim alınamadı , Mesut ve Çağatay'dan hayır çıkmadı da oynattı Murat'ı . Adam kendisi elde etti formayı , aslanlar gibi mücadelesini vererek ..

Recep

demekki numaralı tirbünde maç seyretme açık tirbünde maç seyretmek arasında çok fark var
bizim olduğumuz taraftan murat güzel top oynuyordu

şimşek_55

Alıntı yapılan: Ben Ofosu - 15 Ağustos 2009, 00:07:35
ercü, ilk başladığı altay maçında oynatmadı ilk 11'de muratı. çok beğenen adam gelir gelmez koyardı takıma. Sefa sakatlık,disiplinsizlik yaşadı , Ömür'den verim alınamadı , Mesut ve Çağatay'dan hayır çıkmadı da oynattı Murat'ı . Adam kendisi elde etti formayı , aslanlar gibi mücadelesini vererek ..

Yanı sen  benden  daha ıyı bılıyorsun  Ercument coskunderenın  goruslerını . Sana  baska bırsey yazmıyorum . Murat kendısı aldı formayı. Hatta Ercument coskundere  vermıyordu malzemecılerden  almıs gıymıs sahaya cıkmıs. Ercument Coskundere Tahsın Kosıf'e sene  basında  o Cagatayı almayın sakat oynamaz dedı. Bunuda bılıyormuydun? Ondan ıs cıkmadı bundan ıs cıkmadı sefa sunu yaptıda oynatmadı dıyorsun. Insanları tanımadan  haklarında yorum yapma bence.  Ben burada Murat Yıldırım kotu futbolcudur satın gıtsın geıgıde yapmıyorum. YAzdıklarımı  tekrar donup okursan  bazı on plana cıkan ozellıklerını sıralamısım.  Bazı konulardada yetersız oldugunu dıle getırmısım. Hepsı bu.  Hea  sen suna getıreceksen  olayı benım yazdıklarımın  hepsını Ercument Coskunderenın reklamını yapıyorsuna getırıyorsan. Sana Albert eınsteın ın sozunu yazıyorum  '' Insanların  onyargılarını  parcalamak atom parcalamaktan  daha zordur''      .. MErak etme kendısının reklama  ıhtıyacıda yok.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: recep55 - 15 Ağustos 2009, 00:07:48
demekki numaralı tirbünde maç seyretme açık tirbünde maç seyretmek arasında çok fark var
bizim olduğumuz taraftan murat güzel top oynuyordu

Profilden iyi demek ki çocuk, karşıdan fotojenik değil.  :P ;D

Elbette eksikleri var ama Murat hem adam hem de futbolcu.

şimşek_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 15 Ağustos 2009, 00:14:16
Profilden iyi demek ki çocuk, karşıdan fotojenik değil.  :P ;D

Elbette eksikleri var ama Murat hem adam hem de futbolcu.

Katılıyorum Goz goz sana.  Benımde demek ıstedıgım buydu.  Ayrıca sana sunu soyleyeyım sadece Kasımpsa macını NIlsah abıyle VIP te ızledık. Sezon basındakı Kartal ve Gungoren maclarını  taraftarın yanında ızledık. Cunku  bız herzaman  taraftarız.

Recep

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 15 Ağustos 2009, 00:16:00
Katılıyorum Goz goz sana.  Benımde demek ıstedıgım buydu.  Ayrıca sana sunu soyleyeyım sadece Kasımpsa macını NIlsah abıyle VIP te ızledık. Sezon basındakı Kartal ve Gungoren maclarını  taraftarın yanında ızledık. Cunku  bız herzaman  taraftarız.

Birincisi eğer bana katılıyorsan niye iki sayfadır tartışıyoruz. Murat, Süper Ligi kaldırabilecek bir çocuk.
İkincisi maç eksiğin var senin, Murat'ı ve takımı yeterince izlememişsin.
Üçüncüsü "biz her zaman taraftarız" demişsin ya, buradakiler gündüz gazeteci Clark Kent, akşam Süperman olmuyor, biz de her zaman taraftarız.

Ben Ofosu

AlıntıBazı konulardada yetersız oldugunu dıle getırmısım. Hepsı bu.

dedin ama

AlıntıArı gıbı uretken ,cok kosuyor  ,  ancak  top teknıgı oyun okuma  eksık yonlerı . Ayrıca rakıp  baskı kurdugunda  sırtı  donuk top dagıtamıyor. Bank  Asyada  orta sıralarda olan takımlarda oynar. Fazlasını kımse  beklemesın

senin bahsettiğin adam Hüseyin Cimşir bilader herhalde. Hüseyin'de koşuyor ama top dağıtamıyor, baskıdan çıkamıyor. Artı yönü dediğin bi mücadele etmesi, onu sağolsun Ömür Ejder de yapıyor.

şimşek_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 15 Ağustos 2009, 00:18:26
Birincisi eğer bana katılıyorsan niye iki sayfadır tartışıyoruz. Murat, Süper Ligi kaldırabilecek bir çocuk.
İkincisi maç eksiğin var senin, Murat'ı ve takımı yeterince izlememişsin.
Üçüncüsü "biz her zaman taraftarız" demişsin ya, buradakiler gündüz gazeteci Clark Kent, akşam Süperman olmuyor, biz de her zaman taraftarız.

Bak sadece orada  anlasamıyoruz ıste bana gore super lıgı kaldıramaz. Kusura  bakmada  buda benım nacızane  gorusum.  Ben buradakılere laf etmıyorum ama bız  sankı VIp ten cıkmayan tıpler olarak gıbı lanse edıldık. Yanı merakın olmasın senın veya  bu sıtede yazan  dıger arkadaslardan  hıcbır  farkım felan yok.

gozgoz yýlmaz

Valla ben yarın ki açılış maçında VIP, kale arkası, maraton alt, üst, diğer kale arkası, yedek kulübesi, şeref tribünü ( ula orada dalarım birka kişiye ama  :-*) komple dolaış her yerden seyreeceğim Murat'ı. olmadı Meşe tesislerinden dürbünle de izlerim.  ;D

Nereden bakarsan bak, çocuk a kalite futbolcu. ilk 11 yazıılrken ilk isim yazılacak adam.

Recep

tarftarım diyorsun karabük maçında tribünde zaten on kişi bağırmaya çalışıtorduk ama vip tirbünü daha rahat geldi lütfen bazı şeyleri bilmeyenlere anlat

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: recep55 - 15 Ağustos 2009, 00:26:34
tarftarım diyorsun karabük maçında tribünde zaten on kişi bağırmaya çalışıtorduk ama vip tirbünü daha rahat geldi lütfen bazı şeyleri bilmeyenlere anlat

valla taraftar dediğin tarafını belli eder... vipte tarafsız gibi durmak yakışmaz. hiç hoş değil doğrusu.

şimşek_55

Alıntı yapılan: recep55 - 15 Ağustos 2009, 00:26:34

Nılsah abıyle geldım ben  kardesım Karabuge Nılsah abıyı satıpta  sızın yanınıza  gelmez olmazdı. 350 km geldıgım adamı satamadım kusura  bakma. Bu bızım hesabımızda  yazmaz. Ama senınle veya dıger grup ıstanbul 55  ekıbındekı  cocuklarla  bır alıp veremedıgım yok. Insallah nasıp olurda  sızınlede bu sene deplasman yaparız.