Tom Muyters

Başlatan sadece55, 01 Şubat 2017, 10:29:34

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Tom Muyters :Şuan 32 Yaşındayım. Artık Futbol Kariyerlerimin Sonuna Geliyorum. Hayatımda Hiçbir Zaman Keşke veya Yaptığım Hiç Birşeyden Pişmanlık Duygusu Çekmezdim. Ama Bu Yaşımda Diyorum Ki Keşke Samsunspor'a Daha Önce Gelseydim. Şehir Çok Güzel İnsanlar Çok Hoşgörülü ve Sıcakkanlı. Adım Attığım Yerde Parmaklarıyla Beni Gösteriyorlar, Yanıma Geliyorlar, Fotoğraf Çektiriyorlar. Bu Çok Hoşuma Gidiyor. Taraftara Gelicek Olursa Futbol Hayatımı Hollanda da ve Belçika da Sürdürdüm. Ama Böyle Bir Taraftar Topluluğu Görmedim. Rakibimizi Baskı Altına Çok Kolay Alıyorlar. Bazen Ben Bile Korkuyorum. Ama Bunu Göstermiyorum. Aslında Ellerim Ayaklarım Titriyor.

samsunsporlu1994

Maç sonu maratona gelir,taraftarı alkışlar öyle gider soyunma odasına. Muyters reis ADAMDIR.

GurbetciFanatik

Seni yine cözemedim devam böyle sezon sonuna kadar cözülme aslanim.

ngonge

Baya şanslı, inşallah böyle devam eder. Gökhan'ın şutunda mum gibi kaldı yalnız.

cakir55

Hem Gökhanın hem de Muhammetin şutlarında bakmakla yetindi iyi bir kaleci olduğunu düşünmüyorum ortalama bir kaleci.

GurbetciFanatik

Saka mi yapiyorsunuz.
Adam 3 mactir gol yememis yan toplara saglam cikmis üstüne gelen bir topu sektirmemis ayagina hakim.
Ama auta giden toplara ziplamamis öyle mi  :D :D :D :D :D

Yani illa bi adama kulp takcaksiniz.

deado

Topu oyuna rastgele sokmamasi bile buyuk avantaj. Hic usenmeden mac sonu tum tribunleri dolasip alkisladi. Biz de onu alkisliyoruz

Karabudun

Ertuğrul gittiğinden bu yana ilk defa korkutmuyor kale. Ortalamadır, vasattır ama güven veriyor.

samsunsporlu1994

Soğukkanlı olması ve rahat tavırlarıyla dikkat çekiyor. İyi kaleci olduğunu düşünmüyorum ancak en az Furkan kadar korur kaleyi,orası kesin. Ayaklarına hakim,sempatik bir kaleci. Öyle ya da böyle 3 maçtır gol yemiyor bu adam. Tabi bunda takım savunmasının başarılı olmasının da etkisi var.

Lusage

Su adamı Furkan la karşılaştırıyoruz ya üzülüyorum buna. Karsilastirildigi adam daha topu elle tutmayı bile beceremiyor.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ali ihsan

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 11 Mart 2017, 17:05:28
Saka mi yapiyorsunuz.
Adam 3 mactir gol yememis yan toplara saglam cikmis üstüne gelen bir topu sektirmemis ayagina hakim.
Ama auta giden toplara ziplamamis öyle mi  :D :D :D :D :D

Yani illa bi adama kulp takcaksiniz.

Hocam henüz hiç bir yan topa çıkmadı.Hatta teşebbüs bile etmedi  ;)

Shane_Falco

Valla benim de kendisine dair sabırla beklediğim konu yan toplar :)) Şöyle  kendine güvenir şekilde 2-3 yan topu çıkar alırsa kendisine dair düşüncelerim daha da pozitif olur.

samsunsporlu1994

Bu adam kadar sakin,rahat bir kaleci görmedim. Rakip takımdan oyuncu 4-5 metre önüne kadar pres yaparak geliyor adamda stres diye birşey yok. 4 maçtır da gol yemiyor,gol yemeyi unuttu adam  :D Taraftar da çok seviyor Muyters'i,umarım böyle devam eder.

mehmet yılmaz

Şahane bir istatistik tutturdu. :)
Bence çok iyi bir kaleci değil, yan top zaafı var ama iki önemli avantajı var. Birincisi Acayip bir kaleci şansına sahip. ( En azından bizde öyle ) İkincisi ise çok teknik, ayağına hakim. Hep böyle devam etsin :)

Ekrem

Her ne kadar sevsekte Furkan her an bir hata yapacak mı acaba diye heyecan yapıyorduk . Tom güven veriyor böyle devam inşallah