Jeroen LUMU

Başlatan Sadece Samsunspor, 17 Ocak 2017, 20:40:17

« önceki - sonraki »

ngonge

Fena topçu değil gibi geldi bana. Sadece ciddi bir uyum sorunu yaşıyor. Alışırsa bambaşka bir oyuncu çıkabilir karşımıza, çok genç bir oyuncu. Daha önce bunu yaşadık.

GurbetciFanatik

Ben bunu cözemedim yorum yapmiyorum.

Sadece Samsunspor

Bundan olmaz sezon sonu yerine daha iyi bi yabanci lazim

celebi

Bence bu maç iyiydi

Kaya

Daha çok, taktiğe ve ayağa pasa dayalı, tff 1.lig gibi mücadele gücü yüksek olmayan liglerin oyuncusu izlenimi verdi. Bunun dışında idmanlarda çok çalışıyor olacak ki koşu mesafesini artırmış gözüktü,çok mücadele etti. Ancak seneye kafaya oynayacak takım için yeterli olur mu pek sanmıyorum.

samsunsporlu1994

Bu gibi vasat yabancılarla şampiyonluğa oynayamayız. Bu ligde yabancın iyiyse çok büyük avantaj sahibi oluyorsun. Yerli oyuncular arasında aman aman bir kalite farkı yok,belirleyici etken yabancı oyuncular oluyor. Lumu ve Kevin ile kesinlikle yollar ayrılmalı. Bize bu lige uygun,kuvvetli,atletik siyahiler lazım.

tactician

Alıntı yapılan: Kaya - 08 Nisan 2017, 21:26:54
Daha çok, taktiğe ve ayağa pasa dayalı, tff 1.lig gibi mücadele gücü yüksek olmayan liglerin oyuncusu izlenimi verdi. Bunun dışında idmanlarda çok çalışıyor olacak ki koşu mesafesini artırmış gözüktü,çok mücadele etti. Ancak seneye kafaya oynayacak takım için yeterli olur mu pek sanmıyorum.

aynı şeyi düşünüyorum. bir kere istekli, takımın bir parçası olmak istiyor.
Lakin, adam ikinci bölge ile üçüncü bölge geçişlerinin kolay olduğu, faul sayılarının daha az olduğu, takımların belli bir ayağa oyun stratejisi ile hücuma çıktığı yerlerde oynamış bundan önce hep. üçüncü bölgede topla buluşsa çok problem olmayacak ama bizim lig öyle değil ki; hakemler de faullere kart ile müdahale etmiyor. Burada orta alanda sürekli mücadelenin içerisinde oluyorsun ve o şekilde ileriye top taşıman bekleniyor. uğur meleke bu konuda çok yazı yazıyor. faul sayısının sarı kart'a oranının en yüksek olduğu lig bizim liglerimizmiş. bu sayede tempo yükselmiyor ve oyunu ornatmak istemeyen taraf istediğine çok daha rahat ulaşıyor.

lumu bu ligde var olmak istiyorsa çok büyük aşama kaydetmesi gerekiyor.

bu notkada; kendimce bir de tespit yapmak istiyorum. afrika'dan gelen oyuncular daha verimli oluyorlar; doğru. ama onlar da sanki çok kısa süreli oluyor. genelde problemli topçular oluyor. belli yerleri çok çabuk kalkıyor ve para odaklı bir yaklaşım içerisinde oluyorlar. uzun vadeli başarı avrupa temelli oyuncular ile olur kanaatindeyim. ama doğru isim lumu mu derseniz; o noktada şüpheliyim. olmaz diye bir şey yok; çok istiyor çocuk bu her halinden belli. bakalım görelim zaman ne getirecek.

özkan

Abiler hiç yoruma gerek yok.Bir umarda olmaz,bir ofoeduda olmaz hatta hatta sptrint ozelliğini baz aırsak bir ekigho performansı bile olmaz.Adam kanat oyuncusu gücü yok,vücut yok hız yok..Bu ligin de topçusu değil iyi diyebileceğimiz bir topçuda değil..Olamazda..İdmanları izleyin bu kanıya daha rahat varırsınız.

samsunsporlu1994

Vasatın üzerine çıkamıyor,sezon sonu gönderilir.

Musti

Gittikçe alışıyor. Manisa maçında iyi işler yaptı.

özkan

Nerde iyi iş yapıyor adamın 1 tane çalımı yok orta saha oyuncusu e yabancı.Sezon sonu byby

Musti

5trawberry

roberts vardı. yaşayan ölü gibiydi sahada. o bile bundan iyiydi. ilerde top tutar pas dağıtırdı. bunda o da yok. okul takımına giremeyecek adamlar burda forma giyiyor

bayfa55

Kone ve Kaleci dışında hiç bir yabancının takıma katkısı yok.

özkan

Menajerinle tanışmak için bu hafta uğraşacagım..Büyük usta olmalı kendisi.Bir bilo bir takıma nasıl kakalanır dersini almam lazım.