6-Distel Zola

Başlatan muzaffer4, 15 Ağustos 2015, 11:36:40

« önceki - sonraki »

Stoper

Zola'yı iki defa canlı izleme şansım oldu. Şunu söyleyebilirim ki, Samsunspor tarihinin en faydasız 10 yabancı futbolcusu diye bir liste yapsak, Zola mutlaka sıralamaya girer.

Eskişehir maçı öncesi Migros'ta denk geldim. Türkçesi iyi.
Abiiy,13 maç 4 gol,golcü yok. İkinci yarı transfer inşallah. İkinci yarı transfer yapalım ilk gönderilecek kişilerden birisin diyemedim tabii. İnşallah gol atarsin kardeşim dedim. Zola ve gol ne alakaysa artık:)

brigand

Stoper oynasa daha iyi bir profil oluşturur diye düşünüyorum. Orta saha çabukluğuyla alakası yok.

orucreis

defansta bi fatih kadar oynar

samsunsporlu1994

Topu alıp dönene kadar maç bitecek diye korkuyorum,bu kadar ağır oyuncu görmedim. Kim nerden buluyor böyle adamları şaşıyor kalıyor insan. Bu sezon fena değil ama kesinlikle Samsunspor'un oyuncusu değil.

Sadece Samsunspor

Oglum yetenegin vardi niye gostermedin hic. Surekli geri geri. Bak dikine gidince ne guzel oldu

Kaya

Son maç diye paylaşım yapmış.Sanırım yollarımız ayrıldı.En iyi maçını son maç oynaması da hayli enteresan oldu. Yolu açık olsun. Pek yararlanamadığımız bir yabancı olarak aklımızda kalacak.

Sol Açık

Şu ana kadar değil iyi oyun, kendisinde herhangi bir umut ışığı bile görememiştim.

Ama dün gerçekten ilk kez iyi oynadı. Yine ağırdı, yine hata da yaptı, ama takımı hücuma iyi taşıdı. Açıkçası Hasan'ın yanında iyi bir orta saha oyuncusunun olması durumunda takımın nasıl değişebileceğini de kanıtlamış oldu...

GurbetciFanatik

Bu ancak The Walking Dead de oynar ordada hic göze batmaz yani insan oldugu.
Yavas isteksiz mücadele yok , maksat yabanci futbolcu kadroda olsun diye alinmis.

ata55

Futbol zekası var ama güçsüz, yavaş. Bitik.
Güle güle

cakir55

Bak hala anlamadığınız nokta var bu adam zaten kaliteli attığı paslardan bunu görebilirsiniz ama ilk geldiğinde dedim dizinden sakatlığı var ve bitik durumda. Dün attığı driplinglerde de bunu görebiliriz adam sekerek koşuyor resmen. Bize bu şekilde faydalı olamayacak belli yani. Bu adamın dizinden sakatlığı olduğunu Samsunspor yönetimi de çok iyi biliyor ve bile bile 2 yıllık sözleşme yaptılar bu adamla. Hadi çıkşın yönetimden biri bu tezimi çürütsün. Transfer olmadan önce medicalparkta sağlık kontrollerine giriyor ve rapor olumsuz geliyor ordan. Bu sakatlığı bile bile nasıl imzalatırsınız onu anlamıyorum.

AhmetDenizci

Hüseyin Kalpar döneminde "Jonathan Quartey" isimli bir yabancı oyuncumuz vardı. Zola ve Quartey sanırım en verim alamadığımız ve en kötü yabancı oyuncularımız oldu..

samsunsporlu1994

Adam topu alıp dönene kadar maç bitecek diye korkuyorum,çok yavaş oyuncu gördüm de bunun gibisini görmedim. Kağnı bile daha hızlıdır,kim nereden buluyor böyle adamları anlamak mümkün değil.

yirmiuc

Sadece son maçta iyi oynadı, bence gönderilmeli. Yabancı kontenjanını boşa işgal ediyor. 

brigand

Son maç bir şeyler yapmaya çalıştı ama tüm takım gibi oda çok kötü ve hantal bir oyuncu. Üzerine bir şey katabileceğini de düşünmüyorum. Büyük ihtimal Fransa alt liglerinde devam eder.

5trawberry

Hasan'dan daha etkili olur. Oyun zekası var ve pas konusunda başarılı.