6-Distel Zola

Başlatan muzaffer4, 15 Ağustos 2015, 11:36:40

« önceki - sonraki »

muzaffer4

15 Ağustos 2015, 11:36:40 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2015, 12:15:01 muzaffer4

sadece55

Bizim için en önemli mevki Hasan ile uyum sağlarsa bize fark yaratır.Aksi taktirde Taha ve ivanov gelince kadroya giremez

mehmet yılmaz

Rize hazırlık maçında yetersizdi. Nitekim Altınordu'da 18'de bile yoktu. Eğer kötü bir oyuncuysa transfer sezonu bitmeden elden çıkarmak lazım. Çünkü çok önemli bir mevkinin adamı.

cakir55

Bu adam gelmeden önce sakattı ve bunu bile bile aldı yönetim. Bu diz Sakatlığı oyununu etkiliyor tabi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

beşnumara

Alıntı yapılan: cakir55 - 19 Ağustos 2015, 21:06:57
Bu adam gelmeden önce sakattı ve bunu bile bile aldı yönetim. Bu diz Sakatlığı oyununu etkiliyor tabi.

Nerden biliyorsun? Beraber mi aldın yönetimle?

cakir55

Alıntı yapılan: beşnumara - 19 Ağustos 2015, 21:11:37
Nerden biliyorsun? Beraber mi aldın yönetimle?
Nerden bildiğim bende kalsın ama Fransadan ayrılmasının nedeni sakatlık yani. Belki de yönetim maç başı anlaşmıştır bilemeyiz.

yirmiuc

Cok ihtiyac duydugumuz bolgelerden birinde oynuyor. Insallah balon cikmaz.

ngonge

Gayet iyiydi, istekliydi. Girdikten sonra oyunda ancak dengeyi kurduk, yoksa rezillikti 10 kişiye oyun oynatıyorduk.

Sadece Samsunspor

Defansla orta saha arasını iyi dengeledi. Orta saha tam çökmüşken hareket getirdi. Ekstra olarak bütün kafa toplarını aldı uzun olmamasına rağmen. İyidin

Sol Açık

Bence de hiç fena değildi. Özellikle sıçrama özelliği dikkatimi çekti. O kadar uzun değil, ama çok yükseğe zıplayabiliyor.

Ç.Rize ile yapılan açılış maçında ilk yarıda seyretmiştim. Kendisini biraz umursamaz ve çıtkırıldım görmüştüm. Sanırım gereken uyarılar yapılmış ve o da ciddiye almış. İyi olacak gibi...

beşnumara

Alıntı yapılan: Sol Açık - 29 Ağustos 2015, 23:38:20
Bence de hiç fena değildi. Özellikle sıçrama özelliği dikkatimi çekti. O kadar uzun değil, ama çok yükseğe zıplayabiliyor.

Ç.Rize ile yapılan açılış maçında ilk yarıda seyretmiştim. Kendisini biraz umursamaz ve çıtkırıldım görmüştüm. Sanırım gereken uyarılar yapılmış ve o da ciddiye almış. İyi olacak gibi...

Takımın belki de en uzunu zola. Erdi bir zola iki o derece uzun yani.

##kdc##

saha kenarında ısınırken gülümsettin, başka bi faydanı göremedik henüz kara çocuk

Sol Açık

Alıntı yapılan: beşnumara - 30 Ağustos 2015, 00:25:50
Takımın belki de en uzunu zola. Erdi bir zola iki o derece uzun yani.

:D Ne bileyim, saçından dolayı uzun görünüyor sanıyordum.  :D

Burak

Adam değil sanki KAZMA

orucreis

Tam erhan altınlık futbolcu korkarak oynuyor