26 - Mustafa Sevgi

Başlatan berusa55, 01 Eylül 2014, 20:52:17

« önceki - sonraki »

altunay

bugun çok iyiydin helal olsun sahada basmadık yer bırakmadın hasanın yerine banko oynicak oyuncusun

mehmet yılmaz

Bugünkü kupa maçında çok beğendim.
120 dakika oynadı. Faydalı olacaktır.
Taha ile ikili oynarlar.

Kaya

>l< >l< >l< >l< Zor bir sakatlıktan ve sonrası kilo sorunundan kurtulup 120 dakika sahada kalmak... Allah sakatlık bela vermez inşallah.

orhan

Bugün gerçekten çok iyiydi ve istekliydi orta sahadaki eksikliği giderebilecek bir oyuncu görüntüsü verdi. Allah bir daha sakatlık göstermesin.

brigand

İzleyebildiğim kadarıyla maçta en pozitif etkiyi bırakan adamdı.

özkan

Torpilli mı bu mu oynamayı hakediyor sımdı.ayrıca halı hıcde sakatlıktan a sımdı donmus gbı bı halı yoktu. Masallah.

özkan

Abı senın mantığa göre o zaman erhan altına ıstıfa diyenlerde armayı sevmıyor.kelıme olumsuz nede olsa. Hakrtmeyenı oynatan yanlış transferi yapan yancı menajerlerle yanlış üstüne yanlış yapana oyuncusuna sovene dogrumu demek armaya saygı devgı? Yanlışları soylettırmeyen baskıcı rejimin etkisinde gördüm umut abı senı  ;)

özkan

Ayrıca O msjın yarısı mustafa sevgiye ıltıfatla dolu.demrkkı olumluda yazsbılıyomusum.

özkan

Aynı şekilde abı sende.olumsuzlukları konusmazsak alt yapıda basarılıyız dıye ortada fınk atanlar kendıne cekı düzen vermez. Nasıl bir başarı bu 8 hafta olmus hala alt yapıdan oyuncun ne gol atmış ne asıst.

sadece55

As kadromuzda oynadığında Taha ile birlikte Ortasaha da daha yararlı olacaktır.Değişmez 11 oyuncumuz olur.

beşnumara

Valla hayran kaldım. Taha ile beraber müthiş ikili olurlar. Ben bu kadar erken iyilesip böyle bir performans vereceğini beklemiyordum. Üstelik yaşına rağmen çok koştu ve 120 dakika sahada kaldı.
Bu adamda saha içi liderlik vasfı var, tecrübe var, teknik var, zeka var, üstelik yaşına göre çok iyi de mücadele etti valla helal olsun. Maşallah diyelim nazar değmesin. Bir oyuncu daha kazandık.

55.hakan

Bu maç iyi oynadı ama değişilmez adam olur demek için malatya kupa maçı ölçü değil.yorum yapmak için 3-4 lig maçında görmek lazım.

beşnumara

Bu arada forma numarası 54 değil 26. Başlık değişirse iyi olur ;)

brigand

Alıntı yapılan: beşnumara - 30 Ekim 2014, 14:18:55
Bu arada forma numarası 54 değil 26. Başlık değişirse iyi olur ;)

Değiştirildi sayın beşnumero. İkazınız için teşekkürler. Başka bir arzunuz.

beşnumara

İkaz degil sayın brigand :)
Teşekkürler sevgiler :D