Cenk İşler

Başlatan papel, 02 Nisan 2010, 02:07:50

« önceki - sonraki »

usare

Denizli-kasımpaşa maçını izliyodum. Kasımpaşa gol atınca Cenk'i yedek kulübesinde gördüm. Kasımpaşaya mı gitti bu sene. Hayırlı olsun. İnşallah hoca olarak da görürüz.

Burak

AhmetDenizci

09 Mart 2012, 20:23:10 #62 Son düzenlenme: 09 Mart 2012, 22:13:27 AhmetDenizci

(08.03.2012) Antrenmanı izleyen eski futbolcularımızdan Serkan Aykut ile Cenk İşler de Teknik Heyetimiz ve futbolcularımızla sohbet etti.

sadece55

Uğur Boral'a baksanıza bitse de gitsek havasında bay yatış

GökhanÇağlar

Lig Tv deki Efsaneler Kupasında bugün 10-5 biten Belçika maçında 5 gol attı Cenk İşler.İlk 4 dakikada hatrick yaptı.. >l<

AhmetDenizci

11 Temmuz 2012, 13:12:14 #65 Son düzenlenme: 11 Temmuz 2012, 13:25:03 AhmetDenizci
KASIMPAŞA A.Ş. Sözleşme Bitiş: 31.05.2012, Karşılıklı Sona Erdirme: 30.12.2011

Sanırım aktif futbol yaşantısını bitirdi, kesin bilgisi olan var mı acaba ?

5trawberry

Desiqner

Birgün Samsunun çocuklarına sahip çıkacağız değil mi ?

jean

su adamlara biryerde gorev verin yahu ismi yine samsunla anilsin

Cabbar Samsunspor

Emin Abi, Başkan Olursa, Cenk Takımda Görev Alacak Gibi. Hayırlısı Olsun. AMİN.

AhmetDenizci

Celil Sağır, Tekirdağpor'da. Serkan Aykut uzun süredir futbolun içinde değil. Ama Cenk daha yeni bıraktı futbolu. Şu an görünen tabloda transfer yapma imkanımızın zor görünüyor. Tabi yönetimden abilerimiz daha iyi bilir ama belki bir sene takımdaki gençlere abilik yapması için oynaması teklif edilebilir. Futbolcu olarak olmazsa bile inşallah Kenan Yelek gibi teknik kadroda olur. İnşallah bir şekilde bu yeni oluşumda Samsunspor'da işler Cenk.

ali ihsan

Cenk futbolcu menajerligi ile ugrasiyor artik.Sektoru biraz farkli ama Samsunspor un her zaman yaninda...

**KaR6**

kesin konusmamakta fayda var  :)

Ahmeti

Cenk'in kardeşide menajer diye biliyorum kendisininde Samsunspor'a genel menajer olması çok yakışır.

55_OrHaN_55

Cenk, eğer anlatılanlar doğru ise, yani canberki bejekeye para için kaçırdıysan Samsun'a bir daha hiç gelme. İnşallah duyduğumuz gibi değildir.