Volkan Çekiç Kadro dışı!....

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Kasım 2009, 11:35:08

« önceki - sonraki »

Kaya

13 Kasım 2009, 16:24:08 #15 Son düzenlenme: 13 Kasım 2009, 16:28:51 iak5529
  Sene başında alırız diye düşündükleri bazı oyuncular vardı ve onları aldıkları takdirde Volkan ve Burhan takımdan gönderilecekti fakat beceriksiz yönetimimiz o oyuncuları alamadı ve Volkan,Burhan gibi para konusunda her an sorun teşkil eden adamlara muhtaç kaldı.Şimdi düşünüyorum da lan volkan lan burhan diyorum 6 haftadır gol atamamış bir takımın oyuncuları olarak hiç mi utanmıyorsunuz diyorum sonra da böyle bir yönetimin elindeki futbolcudan da bunu beklerdim zaten diyorum kısacası bu konu aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali...

İşin ilginç yanı teknik direktör oyuna volkanı sokarken gol attıracağı georgi yi çıkarıyor,yönetimi de oyundan volkanı çıkarırken yerine kadro dışı olan burhanı sokuyor dehşet verici sahneler geçiyor gözlerimizin önünden.

METE_55

la kalpar efendi ve tahsin ve erkut bey beğenmediğiniz ve kadro dışı bırakıyoruz dediniz volkanın geçen yıl attığı tek golle ligde kaldı bu takım bunuda sana kapak olarak yolluyorum hüseyin kalpar efendi...

Jnr.Serkan

ne olursa olsun takımın en etkili ismi hucüm bölgesinde.6 haftadır gol atamayan bir takımın başındaki zihniyet,takımı hücüma kaldıran topu rakip alana taşıyabilen 2 futbolcumuzdan birisini kadro dışı bırakır nerde görülmüş bilinmez.

Tribün_ali

vOLKANI kesinlikle kazanmak lazım iyi bir topcu

Recep

sefa sercan turgut gibi adamlar varken sahada onlardan daha fazla mücadele göstere volkanı kadro dışı bırakan yönetiminde teknik heyetinde .................

europe_55

Gol yollarinda sorun yasamamiza ragmen, Volkan gibi bir futbolcu neden kadro disi kalir anlamak zor...
Bu arada Hoca hangi sistemle oynayacak, aciklasa da biz de bilsek...

Jnr.Serkan

eskisi ingiliz taktiğiyle oynadı.şimdikide barcelona gibi ayağa pas yapcaz der kesin ;D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 13 Kasım 2009, 17:27:44
eskisi ingiliz taktiğiyle oynadı.şimdikide barcelona gibi ayağa pas yapcaz der kesin ;D

:):) Yok yok bu zambiya futbolu oynatacakmış :):) değişik bir şey daha önce avrupada hiç denenmemiş :)

emoh55

bence haklı kadro dısı bırakmakla kalpar cunku samsunsporu kucuk dusuren veya umursamaz tavır yapan fornasının hakkını vermyen gıtsın. tamam adam cok kalıtelı top oynayabılr ama tınnn....  samsunsporumuzu kımse kucuk duremez

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 13 Kasım 2009, 17:03:07
vOLKANI kesinlikle kazanmak lazım iyi bir topcu

Bizim topçularımızın çoğu iyi sadece ahlak sorunları var...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Kasım 2009, 18:06:56
Midem bulandı bu dönen dolaplardan, bu takım bağıra bağıra düşecek!

bu yılın özeti budur..artık midemiz bulandı bu dönen dolaplardan....

germencisse

işimize yarayan yetenekli bir oyuncu ama..ahlak ile birlikte yürütemiyor demek ki..

METE_55

arkadaşlar aslında biz çok şeyi hak ediyoruz nedense bir türlü birleşemedik yada bir yürüyüş yapamadık gitti, hepimiz biliyoruzki aynı şeyleri düşünüyoruz ama nedense bir türlü hayata geçiremiyoruz helal olsun tahsin kosife erkut tutuya hakkı tomaça adamlar istedikleri gibi oynuyolar oyuncaklarıyla pardon BİZİM CANIMIZ SAMSUNSPORUMUZLA....

sersa

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Kasım 2009, 18:06:56
Karar doğrudur,yanlıştır tartışılır ancak Samsunspor etiğine, Samsunspor duruşuna yakışan bir hareket mi bu yapılan!

1- Volkan taksit zamanı gelince kendisine ödeme yapılmasını istemiş. Yönetimin kadro dışı bırakma nedeni Volkan'ın para istemesi değil, Volkan'ın yüksek maliyeti. Sene başında adamı takımda tutmak için yüksek bi mebla teklif etmişler, ödemeyeceğiniz parayı neden sözleşmeye yazdırıyorsunuz ey ahmak adamlar!

2- Madem Volkan düşünülmüyor, adam gibi söylenebilirdi. Yok Hüseyin hocanın taktiğiymiş. 17.sırada, 6 haftadır gol atamayan takımın ileri uçtaki en klas isminin olmadığı taktik zaten bizi küme düşürür! Hocanın maskot olduğu anlaşıldı, şimdi hangi oyuncu Hüseyin Kalpar'a saygı duyacak!

3- Oynatmayacağın adamı neden Antalya'ya götürdün hoca, karar Samsun'da da tebliğ edilebilirdi. Açık ve net bir şekilde bu yıldırma politikasıdır!

Midem bulandı bu dönen dolaplardan, bu takım bağıra bağıra düşecek!

jean

bekledigim sonuctu iki federasyona sikayet eden oyuncu ilkini kadro disi birakip affetiler simdide bunda sira kadro yetrsiz diye ayni anda degilde ayri ayri kadro disi birakiyorlar olay bundan ibaret