Volkan Çekiç Kadro dışı!....

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Kasım 2009, 11:35:08

« önceki - sonraki »

cılgıntürk55

bence samsunsporun volkana itiyacı ar arkadaşlar futbolcuların hiçbir günahı yoktur bu durumlardan tek suç yönetimin sen futbolcunun parasını vermezsen zordurumda bırakırsan senin topcun oynamaz bizlerde öyleyiz çalıştığımız yerde iş veren paramuzı vermezse insanın çalışası gelirmi gelmez hem para vermiyecek hem çalış diyecek iyi valla böyle bir çalır iki çalışırsın üçe hadibana eyallah dersin futbolda böyle onlar idare ettikleri kadar ettiler yönetim azbirçaba gösterse hiç bir sorun kalmayacak ama yok tek suçlu yönetimdir yediğin ekmeğe ihanet ettin dediler volkanı kodra dışı bıraktılar bu takımda hakkını aramak suçsa bu takım böyle kümeye düşürürler biarazda olaylara kendi acınızdan bakın burhanada aynısın oldu kenanada aynsı taktir sizindir

Ollivanders

Alıntı yapılan: Serpico55 - 16 Kasım 2009, 01:09:45
kesinlikle katılmıyorum. Bir insan işini meslegini icra edecek , hakkını verecek ve parasını alacak. Kim işini yapmayan işcisine para verir?. Topunu oynayacak sag kanatı ucuracak. Ondan sonra parasını isteyecek.Profesyonel futbolcuyum diye geciniyorsan geregini de yapacaksın.

YaşarDoğu

Ortalık karıştı, düzen bozuldu, yetiş ya Tarık Kaptan yetiş ya İsmail Uyanık!!!

ali ihsan

Alıntı
'HERKES İŞİNİ YAPSIN'
18 Kasım 2009 / 13:21
TFF'ye ihtar çekitği için Antalya kampında kadrodışı bırakılan Samsunsporlu genç futbolcu Volkan Çekiç, Denge Gazetesine çarpıcı açıklamalarda bulundu...
"Ben sezon başında sözleşme yaptım. Hoca benim işime karışamaz. Benim sadece sahadaki mücadeleme bakar. Bana haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Antrenmanlarıma devam ediyorum. Pazartesiye kadar beni kimse aramaz ise sözleşmemi tek taraflı fesh ederek Almanya'ya döneceğim"
İÇİNİ DENGE'YE DÖKTÜ
Samsunspor'da başarılı bir sezon geçirmesine rağmen alacağı olduğu için TFF'ye ihtar çeken Volkan Çekiç, gazetemize önemli açıklamalarda bulundu. TFF'ye ihtar çektiği için yönetimin raporu doğrultusunda Teknik Direktör Hüseyin Kalpar tarafından kadrodışı bırakılan Kırmızı-Beyazlı genç futbolcu içini Denge Gazetesine döktü. Hoca'nın kendi işine karışamayacağını ifade eden Smasunsporlu başarılı futbolcu Volkan Çekiç, şöyle konuştu:
PAZARTESİYE KADAR MÜHLET
"Ben sezon başında kulübümle sözleşme yaptım. Herkes kendi işini yapsın. Hoca benim işime asla karışamaz. Eğer benim mücadelem ile ilgili bir sorun varsa ona karışabilir. Bana haksızlık yapılıyor. Ancak bu sezon elimden gelen en iyi performansımı ortaya koyduğumu düşünüyorum. Samsun'daki antrenmanlarıma devam ediyorum. Eğer pazartesiye kadar beni kimse aramaz ise sözleşmemi tek taraflı fesih edip Almanya'ya döneceğim"dedi. Emre İSHAK

atakan

celebi

ya arkadaş bu adama yüz verildi demekki

Ollivanders

dogru senin performansın 90 dakikalık macta 10 dakika sruyuor. Bu takıma daha yararlı olabilecegini sende biliyorsun.Biz salak degiliz. topunu oyna sonra para . parayı ver sonra yat . Var mı boyle zihniyet.

Kaya

Para,Para,Para......

Napolyonun kemiklerini sızlattınız lan volkan >:( ulan benden de paracısı varmış diye hayıflanıyordur şimdi

Ertuğrul Sağlam

Ne diye affediyorlar bu adamı aklım almıyor. bu adam parasını tamamını alamadan oynamıyorsa, kulübü federasyona şikayet ediyorsa, tam verim alamıyorsak bu adamdan gönderin gitsin ahlaksız herif birde utanmadan hocaya laf söylüyor... >:(

Burak

bence çok yanlış bir karar tartışma götürmez takımımızın en iyi oyuncusu onun dışında takımı karşı sahaya götürecek bir tane futbolcu yok bir tek oktay var oda sakatlıktan yeni çıktı veya çıkmış olacak sonuçta patronunuz babanız size para vermediği zaman isyan etmiyormusunuz arkadaşlar sonuçta bu futbolcular büyük paralar alıyor olabilirler herkes gelirine göre yaşar biz kimseye karışamayız sonuçta 10 sene büyük para alıp ömür boyu onla geçinemeye çalışacak bunların çoğu

Ollivanders

30 sene calismis memurun toplam kazanci ile bir topcunun 10 senede kazandiğini kiyaslayabilir misin? bence kiyaslayamazsin. Babamla benim iliskim volkan ve yonetim iliskisi gibi değil . Ben isimi yapmayayim bugun patronuma ben isimi yapmiyorum diyeyim sonrada parami isteyeyim yok boyle sacmalik.Sen dok bakalim ortaya yeteneğini biz bunu gorelim sonra verelim parani. Alamiyorsan parani taraftar olarak yonetime baski yapalim.Simdi murat top oynamasaydi yerden yere vurmaz miydik vururduk. Ama neden yerden yere vurmuyoruz. Cunku para para diye sivrilmedi murat ama hep gereğini yapti. bize boyle futbolcular lazim paragozler değil.

Ölümüne_Samsunspor

Bence İyisini Yapmış Abi Adam AKILLI Oynamayanı Ve Söz Dinlemeyen Kulübü zor durumda bırakacak adamları atacaksın böyle!!!

berusa55

25 Kasım 2009, 00:35:02 #57 Son düzenlenme: 25 Kasım 2009, 00:36:17 berusa55
AlıntıVolkan'a noter tesbiti

ALMANYA'YA GİTTİ
Kadrodışı bırakılan Volkan Çekiç, idmana çıkmadığı için noter tesbiti yaptırıldı. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar tarafından disiplinsiz davranışları nedeniyle Antalya kampında kadrodışı bırakılan Volkan Çekiç, altyapıda idmanlara çıkıyordu. Volkan Çekiç, yaklaşık 5 gündür idmanlara çıkmayı, yönetime de haber vermeden Almanya'ya gitti.

SAMSUNSPOR'U HİÇE SAYDI
Bunun üzerine yönetim önceki gün altyapıya noter getirtti. İdmanda bulunmayan Volkan hakkında noter tesbiti yapıldı. Volkan'ın gereken cezaya çarptırılacağını belirten yöneticiler,"Herkez her istediğini yapamaz. Burada kurallar ve yönetmelikler vardır. Volkan Samsunspor'u hiçe sayarak gitti. Biz tesbitimizi yaptırdık. Gereken yapılacaktır" dediler.

Kaynak: http://www.gazetekolik.net/haber_detay.asp?haberID=5555