Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Çok kötü bir gol yedi! Bu tip golleri yerse, asla "iyi" kaleci olamaz!

Raqua55

Nurullah sansini zorluyorsun.Yetenegi var ama son zamanlarda gercekten cok hatali goller yemeye basladi.

Sadece Samsunspor

Yedikce akillanacak belki puanda kaybettirecek ama bir kaleci yetistirmek kolay degil. 22 veya 23 yasinda olmasi lazim. Ilerde tecrubesiyle nasil bir kaleci olacagini az cok tahmin ediyoruz.
Yillardir furkani izledik biraz daha sabir. Superligde ugurcanin altay in her macta hatalarini goruyoruz ama hala onlar oynuyor. Bizde israr edecez. Arkasinda duralim. Kaleci antrenoru gerekli bilgileri tecrubeyi vermeli.

5trawberry

Her boka açılınca noluyo birader. Kaç oldu bu.
Kalende kalsan kucağına alacaksin topu.

Lusage

Alabileceği kurtarabileceği toplarda dahi umarsızca davranan kalecimize çok bile o değerler.

55__Gurbet__55

Hiç güven vermiyor. Pozisyon bilgisi kötü oyun zekası hiç yok. Üstüne gelen topların panter kalecisi.

55.hakan

Vakit geçirme topu oyuna geç sokma makinesi.

evolution55

sanki kalemize çekilen, köşeye giden toplar hep gol olacakmış gibi geliyor. şöyle köşeye giderken çıkardığı top var mı hatırlamıyorum 🙄 varsa da bir iki tanedir sanırım

s_uzunkaya

Kucağına gelen toplarda çok başarılı! Birde 2 - 3 adım uzağına gelen topları seyretmeyip hamleler yaparsa hele bir de bir kaç tanesini çıkarırsa tamamdır bu iş. Bandırma maçında resmen dibinden geçen topa elini uzatıyordu ki çekti!!!? Uzun pas yüzdesi çok iyi. Stoperde daha başarılı olur.

MeL_55

furkan bundan daha iyi kaleci. en azindan refleksleri nurullahtan daha hizliydi. bakma takim iyi ve savunmayi iyi yapiyoruz. buda ekmegini yiyor iste. 4-5 yil önce kalede olsaydi kova diye yollardik.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: MeL_55 - 14 Şubat 2021, 00:38:32furkan bundan daha iyi kaleci. en azindan refleksleri nurullahtan daha hizliydi. bakma takim iyi ve savunmayi iyi yapiyoruz. buda ekmegini yiyor iste. 4-5 yil önce kalede olsaydi kova diye yollardik.

Samsunspor çatısı altında Furkan ve kaleci kelimelerinin aynı cümle içerisinde olması benim için bir korku filmi gibi...

ask55

Çok çalışması lazım.Çok eksikleri var.
Karşı karşıya kalınca çok kötü.
Duruş hataları var.
Gelişmesi şart.

5trawberry

Furkan'a iki kol iki bacak tak gene Nurullah'tan iyi kaleci olamaz.
Furkan zamanın defans ve ofans olarak daha diri takımında bile kaleci olamadı.

MeL_55

14 Şubat 2021, 18:32:56 #148 Son düzenlenme: 14 Şubat 2021, 18:36:53 MeL_55
Alıntı yapılan: 5trawberry - 14 Şubat 2021, 15:51:15Furkan'a iki kol iki bacak tak gene Nurullah'tan iyi kaleci olamaz.
Furkan zamanın defans ve ofans olarak daha diri takımında bile kaleci olamadı.

ben furkanin iyi kaleci oldugunu savunmuyorum ama nurullah furkandan daha "iyi" bir kaleci degil.
yedigimiz golleri acip bakabilirsiniz. mesela dün akhisar ilk yarida bir plase sut birakti oda gol oluyordu eger savunma cizgi önünde karsilamasaydi.

ugurcan cakir 24 yasinda ve mükemmel ötesi bir kaleci. tek basina mac kazandirabilen bir kaleci. nurullah 23 yasinda ve berbat bir kaleci. ne zaman üzerine gelmeyen top olursa kesinlikle gol oluyor. bence "gelismesi gerek" diye cümlelere de gerek yok. furkan nasil ayni kaldiysa nurullahta böyle devam edecek. boyu uzun oldugu icin refleksleri cok agir kaliyor ve o yüzden yan toplari genelde yiyor. velhasilkelam iyi bir kaleci kendini 20 yasinda da belli eder.

kaan

14 Şubat 2021, 21:18:30 #149 Son düzenlenme: 20 Şubat 2021, 23:10:14 kaan
Eksikleri var ama sabır gösterilmesi lazım.

Şunu hatırlamakta fayda var. Nurullah 4 yıl önce BAL ligindeydi. Furkan kadar profesyonel antrenman görse çok daha iyi olabilirdi.

Süper Lig'te olur ya da olmaz bunu zaman gösterir.

Eray Birniçan, Okan Karabulut'ları izledik. Ahmet Şahin hariç çoğundan iyi olduğunu düşünüyorum.