AÇIKLAMA-EDMONTDANTE

Başlatan edmontdante, 01 Ekim 2011, 22:12:54

« önceki - sonraki »

edmontdante

Bu Büyük Taraftar Ordu'ya Gitmiyor mu? Başlığına yazdıklarımla ilgili olarak yanlış anlaşılmalar  olmuş.Olayı ts maçında yaşananlara çekenler ,ya da o yüzden bunlar yazıldı diyenler  varmış.Yazdıklarımın ts maçında yaşananlarla hiç bir ilgisi yoktur.Zaten aşağıya ekleyeceğim metinden de anlaşılacağı üzere tamamen Ordu maçı deplasman organizasyonuna ilişkin cümlelerdir.Ve tabi ki daha önceki bazı deplasman organizasyonlarına getirilen bazı eleştirilere karşılıktır.İşte bu sebeplerle oluşan gönül kırıklıkları sebebiyle bundan böyle her hangi bir  organizasyon yapılmayacağı belirtilmiştir.Kaldı ki site yönetimi olarak daha önce tribün organizasyonu (önceden planlanan ts koreografisi  hariç) yapılmayacağı  kararı da alınmıştır.Belirtilen başlığa yazdıklarımın (Aşağıya eklenmiştir) Sitenin yöneticileri ve ileri gelenleri ile hiç bir ilişkisi de yoktur.Son kez tekrarlıyorum cümlelerimin ts maçındaki olayla hiç bir alakası bulunmamaktadir.

Kamuri'nin Ahmet ŞAHİN'le yaptığı görüşmeyi bilemem.

Koçyiğit ekibinin bu siteye her hangi bir bildirimde bulunma zorunluluğu yoktur.Ayrıca siteyle bir organizasyon yapma zorunluluğu da yoktur.Oraya giden her kim olursa olsun hoşgeldinle karşılaşır oraya gelen baş üstünde tutulur.Bunun dışında yukarıda dediğim gibi adamların bu konularda zorunlulukları yoktur.Orada daha öncede dediğim gibi gün içinde her an 10 kişi olur ve dolayısıyla 20-30 kişilik ekip anında yapılabilir.Kaldı ki öyle oldu.Anında bir ekip oluşturuldu ve minibüs ayarlandı.

Bu ondan bundan bekleme işini geçelim.Herkes her şeyi bekleyebilir ama baktınız ki bir hareket yok gerekeni yaparsınız.Kaldı ki kamuri başlığı açtı madem ki o kadar gidecek insan vardı neden kimse ismini başlığa yazmadı.

Bu güne kadar onlarca organizasyon yaptık.Kaç kişi teşekkür etti bunca organizasyon için soruyorum.Bir elin parmaklarını geçer mi herkes kendine sorsun.Ya da düzenlenen bu organizasyonlarla ilgili  deplasman dönüşü kimse bir şey sordu mu?Kaç deplasmanda kaç  lira cebimizden gitti bilen var mı?Ya da kimlerle ne şekilde ne diyaloglara girdik haberi olan var mı?

Şİmdiyse tek bir deplasman için öyle böyle konuşuluyor.Bu ilk değilmiş öyleymiş böyleymiş.Ben Koçyiğit Ticaret camiası adına konuşma gücünü  kendimde görüyorum ve hiç kimseye bir şey sormadan gönül rahatlığıyla konuşuyorum onlar adına  bundan böyle Koçyiğit Ticaret camiasının her harngi bir deplasman organizasyonunda adı geçmeyecektir.Ha düzenlersiniz organizasyonu dersiniz ki ücret 50.TL dir gitmek isteyen varsa verirler 50.TL yi giderler.

Zaten canımız sıkkın bir de bu tip şeylerle canımı daha da çok sıkmanıza gerek yoktu.Bunca deplasman tertip eden,hiç bir şeyden kaçmayan ,işi gücü bırakıp sırf SAMSUNSPOR'luluklarından ötürü emek,zaman ve para harcayan hiç bir ortamda bunun lafını bile yapmayan bu ekip (Kaldı ki bildiklerinizin yanında bilmediğiniz onca şey var)  bu seferlik böyle takdir etmiş böyle yapmış diyebilirdiniz oysa ki.

Neyse kimseyi tehdit edecek değilim.Bana kızanlar da olacaktır bu işe baş koyan arkadaşlarımdan.Ama artık bu işlerden canım çok sıkıldı hatta bir kaç kere daha yazdım.Bundan böyle adı her ne olursa olsun hiç bir organizsayonda olmayacağımı tekrarlıyorum.Önemi vardır ya da yoktur ama kararım budur.Canınız Sağolsun