Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş...

Başlatan yk55, 05 Mayıs 2008, 21:29:36

« önceki - sonraki »

alemduysunkralsamsun55

BU YONETIMDEN BU FUTBOLCULARDAN HIC BISEY OLMAZZ SORUN BAKALIM NIYE SAMSUNA GELMIS ISIM REKLAM YAPMAK ICIN

jean

abi isim yapmasina gerek yok duurmlari gayet iyi ben fransaya gelmeden once benim sinifimdaydi baskanin yegeni ben hatta takilirdim o kadar paraniz var takimi alin hemde reklam yaparsiniz diye  ihtiyacimiz yok reklama diyordu saka gercege donustu allahin isin ebak

sadece55

Anlamıyorum bir başkan daha ne yapcak!!! adam onca borçun altında işi gücü bıraktı gecesini gündüzüne verdi çalışıyor..Eh elinden gelende bu şehrin desteği olmadığı için...Bir ismail uyanıktır gidiyosunuz cidden anlamıyorum...Samsunspor zamanında çok oyuncu sattı ...serkanlar celiller cenkler ali akdenizler ermanlar güngörler bunlar çok büyük paralara gittiler ve bunlar gidince yerlerine ucuz sınıf oyuncular alındı yani kasada artı çıkması lazımken 30 trilyon gibi borç çıkıyor ortaya ve siz  hala o zamanki yönetimi istiyosunuz ilginç şaşırıyorum

eLLis

Alıntı yapılan: erdo55 - 29 Ağustos 2008, 12:47:14
Anlamıyorum bir başkan daha ne yapcak!!! adam onca borçun altında işi gücü bıraktı gecesini gündüzüne verdi çalışıyor..Eh elinden gelende bu şehrin desteği olmadığı için...Bir ismail uyanıktır gidiyosunuz cidden anlamıyorum...Samsunspor zamanında çok oyuncu sattı ...serkanlar celiller cenkler ali akdenizler ermanlar güngörler bunlar çok büyük paralara gittiler ve bunlar gidince yerlerine ucuz sınıf oyuncular alındı yani kasada artı çıkması lazımken 30 trilyon gibi borç çıkıyor ortaya ve siz  hala o zamanki yönetimi istiyosunuz ilginç şaşırıyorum
Bunu bende anlamıyorım serkan sanırım 7 milyon dolara gitmişti nerede bu paralar nasıl bu paralarla geleceği kurtaracak projelere imza atılmadı kim cebe indirdi...

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: eLLis - 29 Ağustos 2008, 13:07:19
Bunu bende anlamıyorım serkan sanırım 7 milyon dolara gitmişti nerede bu paralar nasıl bu paralarla geleceği kurtaracak projelere imza atılmadı kim cebe indirdi...
paraya yusuf zıya yılmaz el koydu çunku serkan gsye satıldıgında klup baskanı o sahıstı hatırladıgım kadarıyla

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: erdo55 - 29 Ağustos 2008, 12:47:14

Valla bu konuyu 50.000 kere konuşup anlattık. 25 trilyon borcun kimin zamanında yaplıdığı da ortada. 2001-02 arasında kulüp başkanlığı yapan Yusuf Ziya Yılmaz zamanında kulübe maliye müfettişlerinin sokulmasıyla SSK cezası yedik. Ayrıca döviz üzerinden kredi çekildi ve 2001 develuasyonuyla borç dağ gibi oldu... 

Bakın bakalım İsmail Uyanık döneminden kalan bir tane futbolcu alacağı var mı? Ama nedense halen Ceyhun Eriş'in borcunu ödüyoruz...

1992-2001 arasında Samsunspor'un tek geliri futbolcu satışıydı. Burada tuhafiye dükkanından bahsetmiyoruz, bir kulübü yönetmekten bahsediyoruz. İsmail Uyanık konusunda kulaktan dolma suçlamalardan bıktık artık.

Bu şehir İsmail Uyanık gibi Samsunsporlu ve idealist bir başkanı bir daha zor çıkarır.

Son olarak bu başlığın konusu İsmail Başkan değil; cevap verecek olan özel mesaj atsın. Konumuz yeni başkanımız Fuat Köktaş ve o da gördüğümüz, duyduğumuz kadarıyla şimdilik gayet iyi gidiyor. Özellikle mali anlamda. İnşallah daha da iyi oluruz.

SametYılmaz55

biraz sabırsız davranılıyo gene bu yönetime böle gidrrse seneye gene yönetim bulmakta zorlanırz her şeyden önemlisi istikrardır bunu anlamamız lazım o yüzden bekleyip görmemiz lazım birazda sabretmemiz lazım unutmayalım ki Samsunspor bir markadır ve sadece ismi bile yeter bu ligde....

Arena

Bir RizeLi oLarak Gurur Duydum...

MEHMET CENGİZ'DEN SAMSUNSPOR'A 500 BİN YTL DESTEK

Çaykur Rizespor eski başkanı işadamı Mehmet Cengiz maddi kriz içerisindeki Samsunspor'a 500 bin ytl maddi yardımda bulundu.

Ç.Rizespor eski başkanlarından işadamı Mehmet Cengiz maddi kriz yaşayan ve başkanlığa Fuat Köktaş'ı getirdikten sonra toparlanma sürecine giren Samsunspor'a 500 bin ytl yardımda bulundu..

(Not:Haberin kaynağı samsunda yayın yapan yerel kanal55 tv kanalıdır.Konu pazartesi akşamı yayınlanan spor55 programında dile getirildi) 

Ölümüne Rize&Samsun

Sadece Samsunspor

bu haber kaç ay önceki haber değil mi

Sadece Samsunspor

AlıntıBaşkan içini döktü

Programın başlangıcında personel maaşları ile ilgili açıklamalarda bulunan Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, "Yönetime geldiğimiz ilk günlerde personelimizin mağduriyetine ufak da olsa bir el attık. Kendilerinin sıkıntılarını en aza indirmek için çabalıyoruz. Gecikmiş ödemeleri önümüzdeki hafta gerçekleştirmenin plan ve programlarını yapıyoruz" diye konuştu. Göreve geliş nedenlerini anlatan Başkan Fuat Köktaş, "Bizim bu görevi istemeden de olsa kabul etmemizin sebebi, Samsun´da yaşamamız, Samsun´un havasını soluyor olmamız ve ekmek paramızı Samsun´da kazanıyor olmamız. Şartlar bu olunca Samsun´a ve Samsunspor´a sahip çıkmak zorundayız diye düşündük ve bu nedenle göreve talip olduk" dedi.

GÖREVE GELİŞ, SEZONA İLK BAŞLANGIÇ
Hazırlıksız bir Samsunspor´a geldiklerinin altını çizen Başkan Köktaş, "Biz bir işe zor gireriz ama girdikten sonra da o işi en iyi şekilde yaparız. Ben başkan olacağımı bilseydim, yapılan ilk kongrede Samsunspor´un başına geçerdim. Ama, biz biraz geç geldik. Rakiplerimiz planlamalarını yapmış durumda, hazırlıklarını sürdürürken, biz yönetime geldik ve borçlarla uğraşmaya başladık" dedi. Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, sezona galibiyetle başlamanın çok güzel olduğunu söyledi. Başkan Köktaş, "Takımın arzulu ve istekli futbol oynadığını gören herkes mutlu olur. Ben de elimizdeki mevcut imkanlarla yaptığımız bu başarıdan dolayı son derece mutlu oldum" diye konuştu.

YÖNETİCİLER VE BASIN
Yönetimdeki çalışmalar hakkında da bilgi veren Başkan, "Bizde as başkan, basın sözcüsü, futbol şube sorumlusu gibi birimler yok. Ben yönetici arkadaşlarıma görev veriyorum ve onlar da ellerinden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyorlar. Aldıkları görevleri de en iyi şekilde yerine getiriyorlar" şeklinde konuştu. Birebir çalıştıkları medya mensupları ile hiçbir sorun yaşamadıklarının altını çizen Köktaş, "İdmanlarımıza gelmeyen, Davraz kampını takip etmeyen bazı arkadaşlarımız, takımımız hakkında yazılar yazdılar, hatta önerilerde bile bulundular. Bizin yapıcı eleştirilere her zaman kapımız açık. Biz göreve geldiğimiz günden bu yana hedefimizin ne olduğunu her fırsatta söyledik. Ama yaptığımız açıklamadan iki gün sonra bir gazetede ´Fuat Başkan´ın hedefi ne? Ne yapmak istiyor? Buna açıklamalı´ diye bir haber okuyoruz. İşte ben bu tarz haberleri yapanları Samsunspor´la ilgisiz buluyorum" diyerek tepkisini gösterdi.

SAMSUNSPOR İÇİN BAŞLATILAN KAMPANYALAR
Başkan Köktaş, "Bir milletvekilimiz ´Bin Altın Adam Kampanyası´nın startını verdi. Hedef en az 1.000 kişiydi. Hemen dernekleşildi. Oluşturulan derneğin Başkanı Hakkı Tomaç ve Yardımcısı Hacı Eyüb Güler, bu kampanyanın iyi yerlere gelebilmesi için çok uğraştılar. Ama kendileri de bunu söyleyeceklerdir ki, bu dinamizm harekete geçmedi. Daha sonra İkinci Başkan İsmail Türedi´nin fikri olan ´Sevgi Noktası Kampanyası´nı hayata geçirdik. Bunu yaparak hem Samsunspor´a katkı sağlamak, hem de bu üye işyerlerine taraftarlarımızı yönlendirerek üyelerimizin de kazanç sağlamasını amaçladık" şeklinde konuştu.

ŞAMPİYONLUK BEKLEMEK HAKSIZLIK OLUR
Samsunspor´un 18.000 kişilik stadı olduğunu dile getiren Kulüp Başkanı Fuat Köktaş, "Taraftarlarımızı maçlara davet ediyoruz ki, onlar da bilet alarak kulüplerine destek olsunlar. Bu takımın hakkı ve yeri Turkcell Süper Lig´dir. Biz de bunun farkındayız. Ama, daha önceden acaba bu takım lige katılabilecek mi düşünceleri ortalıkta dolaşırken, şimdi bu takımdan şampiyonluk beklemek biraz haksızlık olur. Biz hiçbir şey vaat ederek göreve gelmedik. Biz sadece bu takımı lige hazırlayıp, lig sonunda sıralamada rahat bir yerde olmasını sağlamak için geldik. Bizim amacımız, bir sonraki sezon hedefe ulaşabilecek bir takım oluşturmak ve Turkcell Süper Lig´e çıkmak için mücadele etmektir" dedi.

HER DÖNEMDEN DAHA ÇOK MANEVİ DESTEK ALDIK
Kulüp Başkanı Fuat Köktaş sözlerini şöyle noktaladı: "Başkan olmamız isteniyordu. Şehrin kanaat önderleri, yerel yöneticilerimiz, sanayicilerimiz ve çok sayıda kişi bize destek vereceklerini söylediler. Açıkça söyleyebilirim ki, her dönemden daha çok manevi destek aldık. Samsun'un önde gelenlerinin bize destek verdiğini söylerken bunu büyük maddi destek anlamında da algılamayın. Daha önceden de olduğu gibi, her dönem yardımlarını Samsunspor´dan esirgemeyen işadamlarımız Turgut Tüfenk, Cemal Yeşilyurt, Galip Öztürk ve Mehmet Cengiz bizim yanımızda oldular."

55__Gurbet__55

vallah bu yöntetim is yapcak gibi gözüküyo insallah maddi sorunu cözerler cünkü o zaman süperlige cikamamiz an meselesi

jean

insllah sene sonund agorevi birakmazlar adam cikaracam diyor daha ne yapsin bu seneyi atlatalim

CeLiL_55

İsmail başkanın dediği gibi bu adam bir piyondur Samsunspor'a Samsunsporun değerlerini bilen Samsunspor'a layık bir başkan gelmeli neredesin İsmail başkan tekrar dön geri kurtar bizi..

yönetici

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 07 Eylül 2008, 21:58:15
İsmail başkanın dediği gibi bu adam bir piyondur Samsunspor'a Samsunsporun değerlerini bilen Samsunspor'a layık bir başkan gelmeli neredesin İsmail başkan tekrar dön geri kurtar bizi..

@Celil55...
İsmail Başkan bu ifadeyi nerede ve ne zaman kullanmış?
Kendisini tanıyan ve görüşen bir kişi olarak asla böyle birşey demediğini iyi biliyorum.

cezayir55