Teoman Taş'ın memleketinden SAMSUNSPOR Manzaraları

Başlatan edmontdante, 27 Mart 2008, 17:26:05

« önceki - sonraki »

edmontdante

27 Mart 2008, 17:26:05 Son düzenlenme: 25 Şubat 2009, 13:37:36 samsuni
Bugün iş icabı LADİK'teydim.Bütün elektrik direklerinde  ve duvarlarda SAMSUNSPOR ve 55 yazıları dikkatimi çekti.Büyük SAMSUNSPOR'lunun memleketine de bu yakışır zaten

celebi

ali ihsan

mehmet yılmaz

1 Martta kabir ziyaretine gittiğimizde benim de dikkatimi çekmiş ve çok hoşuma gitmişti. Fotoğraflarını çekerek çok iyi yapmışsın. Eminim o da gurur duyardı bu yazılardan.

berusa55

27 Mart 2008, 18:16:52 #4 Son düzenlenme: 27 Mart 2008, 23:58:08 berusa55
Tüylerim diken diken oldu. Helal Ladik'im sana. Kardesimizin yattığı yere de bu yakısırdı zaten!

tuzlalı

Alıntı yapılan: samsuni - 27 Mart 2008, 18:12:35
Eminim o da gurur duyardı bu yazılardan.

Kesinlikle. Bir de durup "Samsun da bile Samsunsporluluk işaretlerine seviniyoruz. Bu ne biçim iş be kardeşim" derdi.
Bunun gibi rastlantıları, onunla paylaşmanın keyfi bir başkaydı... :-[ 

jean

ladik deyince artik teoman abi geliyor aklimiza

hala kızı

sevgili edmontdante paylaştığın resimler için çok teşekkürler.
samsun demek teoman demekti :(

Yalnızca BİZ

merkez

teoman ile ladik' in samsun'a ve samsunspora olan hassasiyetinden bahsederken kendisin de ladikli olması nedeni ile her defasında  yüzünde ona has tebessümü belirirdi hemen...
teoman gurur duyardı memleketiyle ladik ile...
bizde gurur duyuyoruz bize bıraktıklarıyla onun ve memleketinin samsunsporluluğu ile...

sevgili edmontdante eline koluna ayaklarına sağlık...

ozkan17

samsun merkezdekı ıstanbul yalakalarına ıbret olsun bu resımler

ladik_55

bende samsun ladikliyim...bu sene kurban bayramında bende 18 yaşındakini abimi trafik kazasında kaybettim...mezarıda ladikde.abim samsunu cook seviyordu ölürsem beni oraya gömün dedi.ben istanbulda oturuyorum...teoman abide abim gibi sevdim onuda aynı olayla kaybettik....allahın sevgili kullarını erkekn alırmış..bu  söz tamamen dogruu......2 sininde mekanın cennet olsun abilerim beni....ladik_55  yavuz çay :'(

hala kızı

Alıntı yapılan: ladik_55 - 14 Haziran 2008, 12:40:48
bende samsun ladikliyim...bu sene kurban bayramında bende 18 yaşındakini abimi trafik kazasında kaybettim...mezarıda ladikde.abim samsunu cook seviyordu ölürsem beni oraya gömün dedi.ben istanbulda oturuyorum...teoman abide abim gibi sevdim onuda aynı olayla kaybettik....allahın sevgili kullarını erkekn alırmış..bu  söz tamamen dogruu......2 sininde mekanın cennet olsun abilerim beni....ladik_55  yavuz çay :'(

ALLAH dayanma  gücü versin güzel kardeşim :'(
çook zor çok :(

celebi

Alıntı yapılan: ladik_55 - 14 Haziran 2008, 12:40:48

Rabbim sabırlıklar versin

Tribün_ali

EE gercek samsunsporlu teoman abi mekanı cennet olsun bende askeriyede duvarlara yazacam