PTT 1.LİG 11.HAFTA :Manisaspor- SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan samsunmania, 03 Kasım 2012, 19:35:45

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: feticalik - 12 Kasım 2012, 15:27:04
Bizler 6-7 Saatlik yoldan manisaya gittik hakkını vererek sonuna kadar bağırdık. 15 saatten gelen arkadaşlar reisleriyle bir köşeye çekildiler. Artık bizim düşünecek bişeyimiz yok. Hakkımızla gittik kötü futbola rağmen 1 puanı aldık. Her ne kadar sesimiz çıkmasa da 35-401 kişiyle tribün yapmasını da bildik. Zaten stadyum misafir taraftarlarının sesinin çıkmasına müsait değildi.

YOK KARDEŞİM sesiniz gayet iyi geliyordu. bende tribündeydim kapalıda valla iyi sesiniz geliyordu.

Recep

Sioux

1 puan iyidir manisa'da ama nasıl? urfayla a.gücünü yenersen. yoksa bir anlamı yok bu maçın.

Karabudun

Alıntı yapılan: nomak55 - 12 Kasım 2012, 14:57:11
Bence acilen metin diyadini getirmek lazım

Metin Diyadin için "Şu takımda görmek istediğim son kişi" diyebilmeyi isterdim,ama onu takımımda kesinlikle görmek istemiyorum. Samsunpor'a karşı her zaman saygısız davranmış,küstah herifin tekidir.Değil takıma gelmek,kulüp binasının önünden geçmesin.Burası yol geçen hanı değil,öyle her önüne gelen görev alsın!

burakbas

HoliganSamSunLu

lig sonunda en çok berabere kalan takım olucaz belkide rekor kırıcaz kupa falan verirlermi yoksa kaybettiğimiz puanlarlamı kalırız..

uykan

önce ugur tütüneker getireceksin son 4 hafta kovup, metin diyadinle anlaşıp play oftan çıkarız  :)