PTT 1. LİG 6.HAFTA Samsunspor'umuz - Denizlispor

Başlatan samsun 55, 29 Eylül 2012, 22:41:44

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Samsuna da yenmek için geleceklerdir. Göztepe galibiyetiyle birlikte morallendiler. Bu maçta puan kaybetmememiz gerekiyor. 3 puan alarak Konyaspor deplasmanına moralli gitmemiz lazım.

samsunluhakan

samsunspor_x 3-1  denizli_x 
goller:musa aydın - robert ve sonradan oyuna giren ugur dan gelir

Sioux

Bence rahat kazanacağız.
Öyle bir his var içimde.

Desiqner

Geçen haftaki oyunu oynar ve kazanırsak önümüzü açık görüyorum.

beşnumara

5-2 kazanırız :) skor bu kadar olur mu bilmiyorum ama nedense rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Fikstür avantajını iyi kullandılar onun için bu kadar puan topladılar taraftarları takımlarından memnun değil bizim gibi oynayamıyorlar şişirme toplarla atağa çıkmalarını eleştiriyor taraftarı.bana göre tek etkili oyuncuları bursadan kiraladıkları ısmail odabaşı. musa kendini toparlasın iç sahada erdem yerine başlarsa işimiz daha da kolaylaşır.

Ahmeti

3-0 olsun bizim olsun  :-[ diğer skorlar tehlikeli

samuray

rize maçındaki futbolumuzu oynarsak kazanırız sahamızdaki avantajı iy kullanmak gerek hala pisi pisi verdiğimiz 4 puana üzülüyorum artık kazanma zamanı lamı cımi yok

Karabudun

Zor olacak ama tek yol 3 puan.Yoksa zirveyle fark açılacak.Ligin iyi takımları puan cetvelinde şekillerini koymaya başladılar.Bizde iyi oynayan takımlardanız ve artık puan kaybetmemiz lazım.Denizli karşısında galibiyete uzanmak 3 puandan fazlasını getirecektir.En başta moral,kendine güven ve "Biz de varız!" mesajı. ;)

Turuncu

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 01 Ekim 2012, 13:29:22
bence 4 5 1 taktiğine geri dönmeliyiz bu taktiğe geçtiğimizden beri düzgün gol pozisyonlarına giremiyoruz,ilk 2 hafta ne güzeldi
ula ben beğenmedim bu yorumu nasıl oluyor bu iş anlamadım arkadaş.Maça gelince 1-0 olsun bizim olsun.

kaptan 55

celebi

maç bitsin ondan sonra yazacağım buraya  :-X

Levent ÖCAL

furkan5534

yirmiuc

Son haftalardaki sonuçlardan dolayı 12. sıraya gerilediğimiz için hem futbolcuların hem de hocanın bu maça daha rahat çıkacaklarını düşünüyorum.