Spor Toto Kupası 4.Hafta: Samsunspor'umuz - Karabükspor

Başlatan samsun 55, 28 Nisan 2012, 17:14:59

« önceki - sonraki »

samsun 55

SAMSUNSPOR   KDÇ.KARABÜKSPOR
TARİH: 03.05.2012 PERŞEMBE
SAAT: 15:00
YER: SAMSUN 19 MAYIS

Desiqner

Integral

muzaffer4

BigBadMama5552

Alıntıperşembe günü 15.00'de maç mı olur?

Cidden Perşembe günü olması çok komik olmuş. Dünkü maçı izleyemedim,haftaya izlerim diyordum, okuldan çıktığım saatteymiş maç, bitişine anca yetişirim eve. Samsun'da izleyici gelmesin diye yapmışlar herhalde, gerçi gelecek taraftar her şekilde gelir.

burakbas

mimar55

Ya valla gazozuna ya maclar tam mactan sonra gazoz icilecek saatte koyuyorlar maclari komedi yavvv

mehmet yılmaz

Benden baska o gün ve saatte müsait olan kişi olur mu acaba? :)
Ben de son 15 dk. çıkarım büyük ihtimal, 17'de bir yerde olamam lazım.

Rezil TFF'nin rezillik gösterileri devam ediyor.

mimar55

Saat super tam disiplin kurulunun aciklamasi bitikten sonraya geliyor ya ligte kalir bayram yapilir yada protesto edilir superde olur kendi kazdiklari kuyuya duserler soyle samsunda birgun tatil edilse isyerleri butun samsun bir olsa ne ses getirir varya kimsede susturamaz tvde verir buyuk ihtimalle pankartlar kareografiler bayraklar yonetim bir ayaklandirsa samsunu turkiye yerinden oynar varya herkes bu maci konusur hale gelir ikinci yarida cek takimi sahadan maca siyah formayla cik bak neler olur...

isa55

Hafta içi bir günde 15.00 te maç mı olur, işçi bayramında olsaydı bari

King Of The North

kimse gelmesin diye o saate koymuşlar anlaşılan, bu maç saatlerini ayarlayanlarda nasıl bir zeka var çok merak ediyorum doğrusu...

samsun 55

Maçın Hakemi: YAŞAR KEMAL UĞURLU

Kişisel Bilgiler
Ad Soyad   : YAŞAR KEMAL UĞURLU
Meslek   : Sigortacı
Lisans Bilgileri
Lisans No   : 20469
Klasman   : Ulusal Hakem
Bölge   : ANKARA

55.hakan

Hakemlik zamanımda 5 sene önce amatörde beraber maça çıktığım bir hakem daha çok eksikleri var.

sadece55