Spor Toto Kupası 3.Hafta: Samsunspor'umuz - Karabükspor

Başlatan samsun 55, 21 Nisan 2012, 19:52:21

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Atilla atilla atilla... Başka birşey demiyorum artık

RT55

samsunmania

bitti 1-1
bugün yanımızda olan şansın %10 u ligdeyken bizimle olsaydı ilk 10 daydık.

isa55

mehmet yılmaz

Maç 1-1 bitti en büyük pay kesinlikle atilla'nin. Samet hasan, muratcan ve yankı... Bunlardan hiçbir şey olmaz maalesef. altyapı, kendi çocuklarımız vs. kulağa hoş gelse de hayal kurmanın alemi yok... sonuçta ne olursa olsun kaybetmemiş olmak iyi birşey

Sol Açık

İlk 25 dakikalık bölüm dışında maçı seyrettim. Kesinlikle skorun bu şekilde olmasını sağlayan kaleci Atilla'ydı. Kelhar, Akaki, Adem Alkaşi, Murat Yıldırım ve Hakan Arslan'ı yorumlamıyorum, herkes biliyor. Gençleri ise ilk kez görme şansım oldu.

Bunlardan benim beğendiklerim Samet Hasan Yıldıran (kısa süre oynadı), Halil İbrahim Pekşen (kısa süre oynadı). Ama herkesin bölgesinde oynadığını düşünmüyorum. Yine de Aykut Çift ve Oğuzhan Azğar da farklı ve üzerinde durulabilecek oyuncular.

Ama rahatlıkla söylenebilecek olan, bu kadro Bank Asya'da kümede kalmak için oynar ve düşer. Buna karşın görebildiğim kadarıyla (yabancılar dışında) Atilla Özmen, Adem Alkaşi, Murat Yıldırım, Hakan Arslan, Kemal Tokak, Samet Hasan Yıldıran, Halil İbrahim Pekşen, Aykut Çift ve Oğuzhan Azğar'ın kadroda kalması gerekli (Bank Asya'da oynayacaksak).

kamuri

bence gençlerden kaleci atiilla ve forvetteki aykut çiften başkası yalan olur o da biraz idare eder işte üzerine düşülürse bişeyler olabilir maçın yıldızı herkesin dediği gibi kalecimiz atillaydı son dakikada erginin arka direkte vurduğu kafayı gerçekten inanılmaz çıkardı bu arada hakan arslanın sezon içinde boş kaleye kaçırdığı golleri gorup bugunkü attığı golü görünce hayıflanmamak elde değil sonuç olarak bence iyi bi hazırlık maçı oldu spor toto kupası felan hikaye

Desiqner

Aynen birkaç isim haricinde bu gençlerden birşey çıkacağını bende düşünmüyorum.Pas vermekten acizlerdi bugün...

RT55

yorumların tümüne katılıyorum-ne oldu bu takımın alt yapısına-akraba eş dost ayarlarımı bu hale getirdi,yoksa eskisi gibi yeteneli isim çıkmıyormu.. :(

brigand

O kadar çürütülmüş ki alttaki sistem. Bir daha bulamazlar böyle bir şansı. Amatör seviyedeki adamlar ne olursa olsun bir lig maçında oynadılar. Ama hakikaten cacık olmaz. Neyse Atilla kendine baksa bir şeyler yapabileceğini göstermek istedi. İlk puanı aldık ama asıl hedefimiz olan oyuncu kazanmak da iyice umutsuzum artık.

lucarelli

Kalitesiz yabancılar ve sezonluk başarılar üzerine kurulu düzenin sonucu bu alt yapıdaki yetersiz oyuncular. Bİr de alt yapıdan çıkanlarda mesleğe saygı hiç yok. Sigara içen adamlar bile var. Eskiden eli sopalı kaptanlar vardı şimdi bakıyorum takım kaptanlarına, çoğunun kendine hayrı yok. Uğur Boral'dan kaptan olursa genç adam ne yapsın. Sadece Samsunspor değil, diğer takımlar da öyle.

Bir futbolcu 15-20 yaş arası exstra antreman yaparsa, 20-30 yaş arası gece hayatına takılmaz ve düzgün yaşarsa hem dünyaları kazanır hem de takımının kralı olur. Hayatta topu topu 10-15 sene dişini sıkacan ve her gencin para verip yaptığı bir şeyi para alıp yapacaksın. Çok zor olmasa gerek.

saim55

Ertuğrul Sağlam

Muratcan ÖNCÜ - Cevat ÖNCÜ
Oğuzhan AZGAR - Abdi AZGAR
Yankı ŞENGÜN - Dobi Hasan ŞENGÜN

Altyapımız neden iyi değil gibi soruların kısmen cevabı olabilir belki ve bilmediğim isimlerde olabilir ayrıca.

Musti

Maça ilk 11 başlayıp da üçünün birden oyundan çıkması ilginç olmuş.

**KaR6**

iyi ki futbolcu olmamışım, cok agır söverdim..