Gaziantep b.b.spor- SAMSUNSPOR'UMUZ 0-1

Başlatan samsunmania, 28 Mart 2010, 19:09:21

« önceki - sonraki »

beşnumara

güzelim takımı size emanet ettim çukurova topraklarına döndüm ama şuan takım çok kötü durumda.beşnumara bir yana da bizim sercanı antepte bir yere bağlamalıyım yoksa o da maça gelecek.işimiz çok zor gerçekten ;D ama sercanı nasıl  zaptedebilirim onu düşünüyorum ;) sercanı iyi tanıyanlar özelden ulaşsın bana :)
bir insan bu kadar mı kurutur takımı yaa hangi maça gitse yenildik.samsuna bi gitti 2 haftalığına 2 maç 2 mağlubiyet

qncnklbrkcndr

beşnumara

Alıntı yapılan: Serpico55 - 29 Mart 2010, 16:13:58
mehmet abi imzalı olursa mukemmel olur ya :) ben konyadayım ama severo asiretine verirseniz iyi olur gelecem zaten 20 gune :D
antepe yaklaştın yani  ;D ;)

Ollivanders

beşnumara

inanmam maç yaklaşınca görüşürüz.erken gidiyoruz ona göre.1 gün önceden antepte olacağız sercan sen ben makaraysa makara kardeşim.pardon bu başlıkta konuşmayalım bunları

Ollivanders

Dartagnan

Ollivanders

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 29 Mart 2010, 16:36:07
ne var lan :D dogru konus :D

Beyler lütfen döğüşmeyelim...hepimiz samsunsporluyuz...  :P :P :P :P

Ollivanders

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 29 Mart 2010, 16:38:30
Beyler lütfen döğüşmeyelim...hepimiz samsunsporluyuz...  :P :P :P :P

yok abi gereksiz tahrik ediyor adamı :D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Dartagnan - 29 Mart 2010, 16:23:22
baslarım ula:P

Hepimiz  murat oktay turgut abdülaziz gibi yıldızların olduğu;bu kadar yıldıza rağmen yinede ligde son sıralarda sürünen bir takım olan Samsunsporluyuz..lütfen gereksiz gerginlikler getirmeyelim..  ;D ;D ;D ;D

Jnr.Serkan

Akan abi antepe giderse takım kazanırız diyormş :) ne düşünüyorsun bu konuda abi  :P  :D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 29 Mart 2010, 16:52:39
Akan abi antepe giderse takım kazanırız diyormş :) ne düşünüyorsun bu konuda abi  :P  :D

no koment :)

SametYılmaz55

bu maçla birlikte bir seri yakalarız gibi geliyor.bu maçı alırsak erciyesi yener rahatlarız sonra dardanel maçından en az 1 puan çıkarırız.fakat alamazsak o zaman iyice demir atarız

Nuri Asan

en az 1 puan alacağız (hakem engel teşkil etmez ise)
Gaziantep ligin rahat takımlarından,dün adanayı yense yada 1 puan alsa daha rahat olacaktık ama sağlık olsun.
3 puan bekliyorum Erciyesede vurup rahatlarız.