PTT 1. LİG 5. HAFTA | Samsunspor'umuz - Adana Demirspor

Başlatan samsunum, 14 Eylül 2013, 22:37:48

« önceki - sonraki »

cembaba

Perşembe günü, Arif, Adil, Umar, Ekigho hücum gücüyle çok daha etkili olacağız. Adilovic girdikten sonra çok daha etkili olduk bugün. Bence Musa Sinan ve Turgay'ın artık yedeğe çekilmesi gerekiyor. Bu kadar pervasız oynanmaz. Taraftarımızın gücüyle kazanırız nasipse.

ramcQ_55

cakir55

Soner
Murat-Fatih-Cemil-Şaban
Adnan-Musa
Umar-Arif-Ekigho
Adilovic

inşallah böyle 11 çıkar, adnan'ın ve umar'ın sakatlığı geçmez ise serkan ve erdem(malesef) oynasın.

ismail

Alıntı yapılan: cakir55 - 15 Eylül 2013, 23:09:59
Soner
Murat-Fatih-Cemil-Şaban
Adnan-Musa
Umar-Arif-Ekigho
Adilovic

tahminim musanın yerine erdemle çıkar kalpar

Özcan İNAN

Arif ekigho umar adil 4'lüsünü iyi bir gününde olarak izlemek istiyorum bu maçta inşallah kazanacağız... :ok

Samet Torun

samsunsporlu1994

Ligin iyi takımlarından biri ile oynayacağız. Adana Demirspor sezona istediği gibi başlayamadı. Jan Rajnoch,Efe İnanç,Birol Hikmet,Erçağ,Mehmet Eren,Juninho,Dorge Kouemaha gibi kaliteli oyuncuları var. Zor maç olacaktır. Kendi sahamızda kazanmamız gereken bir maç. Süper Lig hedefi doğrultusunda rakibimiz olarak gördüğüm Adana Demirspor karşısında alacağımız galibiyet çok önemli.

beşnumara

Deplasman taraftarı toplu bir organizasyona gitmeyecek. Gelen olursa münferit olur.
Kalparın denizli maçından ders çıkardığını düşünüyorum. 1-0 olsun bizim olsun  ;)

seyf55

samuray

yeterki kalpar doğru kadro daoğru anlayışla oynatsın takımı yeneriz adiloviçi oynatmalı denizlide niye sonradan oyuna aldı anlamak mümkün değil nitekim attığı golde buz gibi goldü ptt lig spor programında tanjununda diğer yorumcularında golün ofsayt olmadığını tekrar tekrar izleyerek söylediler maç sonucu olarak 1.0 olsun bizim olsun mantığı okeyde maç içerisinde bir sıfır devam edeken her zaman riskli bi skor atabildiğimiz kadar atalım inşallah yeneceğiz

brigand

Bu maçta '' 5 numaralarını tutalım'' işlem tamamdır. Rahat kazanırız : )

beşnumara

brigand

O zaman bizim için büyük avantaj. İnşallah iyi değerlendiririz. Haftalardır bu soruyla yatıp kalkan arkadaş grubuma da böylece geçmiş olsun diyorum : )

mimar55

Denizli macının ilk 55. Dksından sonra rahat kazanırız lafını etmem edenede inanmam takım oynarsa 5 atar biraz koşarsa yener yürürse berabere kalır durursa yenilir. Oynadığımızda ligin acık ara en iyi oyununu oynuyoruz ama mac anımda zaman zaman resmen duruyoruz!! Ben yeneriz ama nasıl olur bilmiyorum diyorum.. Bence coj önemli bir maç bu macı kazanırsak şehir inanır tamamen ve durdurulamaz bir şehir oluruz hadi inşallah..

Ahmeti

Bu maçı alırsak Hüseyin Kalpar'ın maç başına 2 puan hedefi 5. haftada devam ediyor olacak. İnşallah bu istikrar sezon sonuna kadar devam eder.