ÖNEMLİ - www.samsunspor.biz - Duyuru

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Ocak 2008, 00:44:17

« önceki - sonraki »

samet

arkadaşlar görüşlerinizi destekliyorum pazar günü oradayız yanınızdayız bizede tişört ayırırsınız heralde...acaba tarfatar guruplarında bir organizasyon varmı...

55_HayLAZ_55

evet düşünceler güzel biz her türlü organizasyona varız allahın izini ile

celebi

istanbul grubu olarak unutmayın arkadaşlar her zaman yanınızdayız.

harbisamsunsporlu5517

samsuni abi hesap nezamana kadar gecerli bu pazartesi ben de uzerime duseni yapmak istiyorum teoman abimizin anısını hepimiz yasatmalıyız

yönetici

SÖÐÜTLÜBAHELÝLER

ÖNCE ŞİRİN ANA SONRA TİMOFTE SAMSUNSPOR DEĞERLİ SİMALARINI KAYBETTİ TÜM CAMİAMIZIN BAŞI SAĞOLSUN
ACIMIZ BÜYÜK

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 02 Şubat 2008, 14:09:27
samsuni abi hesap nezamana kadar gecerli bu pazartesi ben de uzerime duseni yapmak istiyorum teoman abimizin anısını hepimiz yasatmalıyız

şubatın 15'ine kadar devam edecek kampanyamız.

ayrıca yurt dışından western unionla para göndermek isteyen kimseler varsa bana özel mesaj atabilirler.

Tribün_ali

Alıntı yapılan: SÖĞÜTLÜBAHÇELİLER - 05 Şubat 2008, 10:50:06
ÖNCE ŞİRİN ANA SONRA TİMOFTE SAMSUNSPOR DEĞERLİ SİMALARINI KAYBETTİ TÜM CAMİAMIZIN BAŞI SAĞOLSUN
ACIMIZ BÜYÜK

Bunlar basına yansıyan bilenleri peki nice bilinmeyen ve sitemize gündeme gelmeyen fanatik samsunsporlular bunlar için ayrı bir bölüm acılmalı mekanın cennet olsun

gezegenX

Sevgili kardeşim M.Teoman Taş ı tanımam ama fotografını gördüğüm o nur yüzlü, tertemiz  güzel insanın ölmesini hazmedemedim. Ailesinin ve tüm Camiamızın başı sağolsun.Mekanın cennet olsun güzel insan.

aaakkInn

Ailesinin ve tüm Camiamızın başı sağolsun.Mekanın cennet olsun