STSL 2011-2012 / 25.Hafta | Karabükspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 5trawberry, 02 Şubat 2012, 21:56:34

« önceki - sonraki »

isa55

içerde 5 te 5 yapmaktan iyisi olamaz(ama yine de 1 beraberlik çıkabilir) dışarıda ise Ankaragücü ile Antalyayı yeneriz diye düşünüyorum.

_55_

Arkadaşlar Samsunspor'umuzu tutmaya başladığımızda sanki şampiyonlar liginde final oynuyor du...biz yine hemen hemen bu hallerdeydık (80 leri saymazsak) Hiç avunmaya gerek yok bu takım bankasya'ya düşsede hatta bal ligine de düşse bu çocuk her maça gider... sizde gideceksiniz....eeeeeeeeeee... ne demişler GÜLÜ SEVECEKSEN DİKENİNE KATLANACAKSIN...

emre

vanlioglu

herşey bir yana samsun kümeye tezahuratlarını hiç bir zaman unutmayacağım.
Gün gelir devran döner..

havzalı55

8- KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR Kulübü sporcusu LUTON GEORGE KIESHAWN SHELTON'un, 06.02.2012 tarihinde oynanan KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR - SAMSUNSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, rakip takım sporcusuna yönelik ciddi faulü nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

9- SAMSUNSPOR Kulübünün, 06.02.2012 tarihinde oynanan KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR - SAMSUNSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olaylarından dolayı takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Karabük taraftarına çirkin tezahurat cezası yok helal olsun TFF !

FaTiH_HaN

biz fener maçında fener kümeye diye bağırdık diye 50 bin ceza verdiler, karabük Samsun kümeye diye bağırdı onlara ceza yok, ben böyle adaletin .... İlle şike yapmak gerekiyor bunlara yaranmak için.

mehmet yılmaz

Bize ayrılan yerin tamamının dolduğunu ve maç boyunca skora rağmen Karabüklülerden çok bizimkilerin sesinin geldiğini de ilave edelim.

masbene

tv den net bir şekilde taraftarımızın sesini duydum süperdi dakikalarca

HoliganSamSunLu