STSL 2011-2012 / 25.Hafta | Karabükspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 5trawberry, 02 Şubat 2012, 21:56:34

« önceki - sonraki »

Mert

Murat ceylan cezalıydı.Onun olmayışı çok farketti haftaya da kemal yok.Bakalım nasıl olcak.Eskişehire ortasahadan geçit vermememiz lazım.Delhar iyi ama ben akaki ve bahiaya güvenmiyorum.

King Of The North

Dün akşam orada olup sahaya atlayasım geldi, neden mi, o Yenal'ın suratına yumruğu çakmak için, bunlar nasıl topçu anlamadım, Uğur Boral bitmiş, Yenal ve Hakan kepaze, Ekigho malın önde gideni, ayağına top bile yakışmıyor, stop etmekten aciz, Zenke girdi oyuna ama takıma yeni gelmiş gibi ne yaptığını bilmiyordu,  Murat Yıldırım koşamıyor bile, Ademin ortaları kazma cinsinden, Gekas zaten sahada yok gibiydi, Ertuğrul o iki golu de yemeyebilirdi bence, 93.dakikadaki Zenke'nin pozisyonu hariç maç boyu heyecanlanmadım açıkcası, ben dün de dedim, Karabük de düşmez biz de düşmeyeceğiz ama Samsun kümeye laflarını çok duymaya başladık, artık hadlerini bildirmemiz lazım bazılarına, yeter gari...

özkan

Bunca zaman başkanın gözünü açamadık ona yanıyorum,eyyy adnan öbür tarafta iki elim yakanda gurur onur yoksunu mahluk.Sana söylenecek söz yok.

binikalamadım

FaTiH_HaN

Ertuğrula yakışmadı bu golleri yemek, 2 golde de hatası var, 2. golü zaten söylemeye gerek yok ama 1. golde açıyı kapatması lazımdı, açıyı kapatsa top göğsüne gelecekti, Ertuğrulun en büyük eksiği kaleyi terkettiğinde arkasında kalan kale direklerini görmüyor nereyi boş bıraktığının farkında değil. Bu maçı Ertuğrulun hatalarıyla kaybettik, 1. golü yedik sonra beraberliği yakalamak için baskı kurmaya başladık, rakipte 10 kişi kaldı tak 2. gol geldi, halbuki yenala rağmen hakana rağmen fena oynamıyorduk ama oyuna ortak olduğumuz bölümlerde yediğimiz goller bizi oyundan düşürdü, en kötüsü de Mesut Hocanın yüzündeki çaresizlik ifadesiydi benim için. 2-0 olduktan sonra bile az da olsa umudum vardı ama Mesut hocanın yüz ifadesini görünce dedim bu maç gitti artık.

Futbolcular değerlendirecek olursak, yenal malını konuşmaya gerek yok sadece küfretmek geliyor içimden  :-X Serdar Özkan çok iyiydi ama orta sahada Serdarın dilinden anlayabilecek kapasitede adamımız yok, ekigho'nun Serdara yaklaşıp 2'ye 1'e girmesi lazımdı ama nerde onda o akıl, Serdar ver-kaçlarla içeri kateden bir oyuncu ama attığı topların hiçbiri Serdara dönmüyor. Gekas elinden geleni yaptı, eminim takım arkadaşlarına yunanca küfürler dizmiştir içinden, Ekigho her zamanki gibi ne yaptığını kendisi de bilmiyor, Zenke kahraman olma peşinde kaptırdığı formayı gol atarak geri almak istedi ama bizi ateşe attı sayın kral. Uğur kaçak güreşiyor, sakat olduğuna kondisyonunun zayıf olduğuna inanmıyorum, ordu maçında takır takır oynadı bu adam, kolay yoldan kahraman olma peşinde frikik atacakta gol olacak! Murat Yıldırım yine top ezme rekoru kırdı, şu topu ayağından zamanında çıkarmasını öğrenemedi kaç senedir, ama ilk yarı vurduğu top gol olabilirdi.

Özetle 6 puanlık bir maçı kaybettik, daha bunun üzerine konuşacak çok fazla şey yok, artık ilerisi içinde konuşacak çok fazla şey kalmamaya başladı, rakiplerin ne yaptığınında bir önemi kalmamaya başladı, artık ne yapıp yapıp önümüzdeki 9 maçın en az 6 tanesini almamız lazım, her seferinde bizi ince hesapların içine sokuyorlarya vallahi helal olsun artık son hesabımız olsun alın 6-7 maç artık hesap yapacak kafada kalmadı bağlayacağımız umudumuzda kalmadı son umut eskişehir maçı!

fanatik samsunsporlu

sinirden uyuyamadım akşam.sağa dönsem olmuyor sola dönsem olmuyor.yenal daha sana ne diyelim.

kutsalforma

Ulan GSli babami bile aglattiniz. Laf adamin bogazina dügünlendi ikinci golü yiyince. Aldiginiz paralar haram olsun size deyyus herifler.

HoliganSamSunLu

bu hiç olmadı çocuklar direniş dedikçe çöküşü yaşıyoruz bu böyle olmamalıydı artık yazık oldu bile diyemiyoruz. yazıklar olsun demekten

ahmetsefa55

2 sene önceyi aynen yaşadım...

yine 2-0 geriye düştük , yine Samsun kümeye diye bağırdılar..

yine 2-1 yaptık , yine yusufladılar..

yine tribünde çok iyiydik , yine bizi izlediler...

yine yenildik , yine üzüldük...

ama o günde umutlanmıştık oynanan futboldan ; açıkçası yine kötü oynamadık.

o sene de bitti denilen yerden gelmiştik , ben inanıyorum yine bitti denilen yerden geleceğiz !

GökhanÇağlar

Ertuğrul u çok büyütmüşüz gözümüzde,hep açıyor bacaklarını ve altından geçiyor top.sonra penaltı tutsan ne yazar.
Hakan ve Yenal ikisi de amatör topçu benim için,Hakan o kadar mal ki kale kabak gibi önünde pas veriyor.
Serdar Özkan kendini Messi sanıyor,vedalaşamıyor topla.bu şekil de gram faydası olmaz takıma.
Uğur Boral bitmiş,biz de bişey zannetmiştik bunu.
Zenke de hikaye,kralım diye gezinsin ortada.
Fener galibiyetinin hiç bir anlamı kalmadı bu maglubiyetten sonra.
Allah yardımcımız olsun işimiz çok zor...

jean

o nasil bir ikinci gol yeme arkadas ya cok basit o golu yemesek maci cevirebilirdik bastiriyorduk 10 kisi kalmislardi isimiz zora girdi alsak umudumuz artacakti

samuray

:kafa: :kafa: :kafa: :kafa:yazacak çok şey varda hangi birini yazayım ama son dk larda hatta uzatmalar oynanırken öküz zenke ceza sahası içerisinde hala ayağında topla çalım sevdasına düşmüşsün gekas penaltı noktasında yapacağın tek bir şey vardı o and a topu gekaza göndermek sen ne yaptın öküz oğlu öküz çaprazdan şut çekiyorsun vede senin yüzünden son dk kaçan bir puan yeter ya fıtık ettiniz bizi sizin yüzünüzden şu büyük cefakar taraftarlarınızı sinir küpüne döndürdünüz allahta sizi ...... >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Sol Açık

Bence birkaç nokta var:
1. Murat Ceylan'ın oynadığı ilk maçta GS'den 4 yedik ama ortasahamız kendine gelmişti. 4 gol savunmamızın kazığıydı. Herneyse, Murat Ceylan'ın yokluğunu çok ama çok hissettik.
2. Serdar Özkan eleştirilerine katılmıyorum. Adam sadece kaslarıyla değil, kafasıyla da çaba sarfediyor, sorumluluk alıyor. Bence üzerine gitmemek gerek.
3. Gekas'ı tartışmayalım, adam savunmayı dağıtacak oyuncu değil, golcü. Son paslarda çok etkisizdik, buna rağmen golün yaratıcısı Gekas oldu.
4. Yanlış hatırlamıyorsam 40 küsür orta yaptık maç boyunca. Garip bir istatistik, bal yapmayan arı misali...
5. Ertuğrul hatalı 2 gol yedi. Kurtardığı penaltı bile bu maçta kendisini kurtarmadı.
6. Yenal'ı ben de konuşmak istemiyorum.

Sonuçta kazanabileceğimiz, olmadı puan alabileceğimiz bir maçta yenildik. Ama arkadaşlar birşey bitmedi. İç saha maçlarımızı kazanmalıyız (ki kazanamayacaksak nasıl düşmeyeceğiz)! E.Şehir, Bursa, G.Antep, MİY, Sivas eder 5. Dışarıda da sadece A.Gücü'nü yenersek bu işi bitiririz. Fazlasını bile yapabiliriz, ama maçlar elbette sahada kazanılacak ve buradan söylememiz yetmiyor.

Ama çok abartmayalım. Karabük küme düşecek buna eminim. A.Gücü düştü, bu da kesin. 3.takım kim olacak derseniz, biz veya Manisa. Manisa'nın 3 maç kazanabileceğine inanmıyorum!

aaa55

Hayatımın en kötü gecelerinden biriydi. Tam da havaya gireyorduk derken.   :(

kamuri

08 Şubat 2012, 00:07:16 #629 Son düzenlenme: 08 Şubat 2012, 00:16:45 kamuri
aslında maça çokta kötü başlamadık pas yapan hucum yapmaya çalışan taraf bizdik  fakat ne olduğunu anlamadan çok basit bi gol yedik buna rağmen oyundan kopmadık gene karabük kalesinde gol arayan taraf bizdik bu maçta özellikle ilk yarıda çok duran top kazandık fakat bunları olumlu kullanamadık özellikle shalten 45. dakikada kırmızı kart görünce tribunde oluşan havayı görmeniz lazımdı herkes tamam shalten atıldı tek kontratak silahları kırmızı kart gördü artık kontraya çıkacak hızlı oyuncuları kalmadı maçı kesin çevirecez havası oluştu tribunde ama benim için asıl hayal kırıklığı ikinci yarıya başlama şeklimizdi hiç te benim beklediğim gibi arkadaslarımızın ummuduğu gibi baskılı rakibi ısıran yıpratan bi oyun şekliyle başlayamadık oyuna bunu gol yediğimiz için söylemiyorum 45. dakikayla golü yediğimiz 54. dakika arası inanın yan pastan başka hiçbişey yapmadık oysa biz çok farklı hayal etmiştik bi gol bulursak kesin ikiyi de atacaktık ama bırakın gol atmayı 10 kişi kalan takımdan saçma sapan bi gol yedik tabi bu golden sonra psikolojik faktörler devreye girmeye başladı karabük daha hırslı oynamaya daha iyi kapanmaya başladı zaten dün akşam karabük sadece kapandı ilk yarı kalemize iki kere geldiler biri gol oldu diğeri de direkten dışları çıktı inanın iki sıfırdan sonra bile ümidimiz vardı bizim tribunde ama maç 2_0 olunca anladım ki bizim ümitler sadece tribundeymiş 2_0dan sonra bu maçı çevireceğimize sahadaki kimse inanmamıştı maalesef ben onu gözlemledim zaten 90 dakika boyunca kaleye doğru dürüst şut çekememizden belli olmuştur herhalde. dün hiç oyunu dikine oynayamadık maalesef hep yan pas yaptık ondan hakan arslantaş bazı arkadaşlarımıza göre çok iyi oynadı gibi gelebilir eğer bizde bi cernat gibi atepte bi zamanlar oynamış wagner gibi bi tane topu dikine oynayan kaleye gitmeye çalışan araya oynayan gekası besleyen bi tane adamımız olsaydı inanın sonuç çok farklı olurdu butun bu olumsuzluklara rağmen maç gene 2_2 ye geliyodu ama o da zenkenin beceriksizliği yüzünden olmadı zenke o golü kaçırında tweetine yazdığı kral geri dondu yazısı geldi aklıma birden eğer sen kralsan biz neyiz bilemedim eğer gerçekten kralsan yakladın mı o topu içeri atacan ama olmadı maalesef işte bence mesut hoca gerekli hamleleri yaptı ama sahaya aldığı adamlar performans olarak o kadar yetersizki insanın mesut hoca daha ne yapsın diyesi geliyo bu arada başkan gene ikinci yarı maçı aramızda izledi inanın ağlamaklık oldu. bu arada devre arasında bi abimizle yaptığımız sohbette pal lazarın toplam maliyetini öğrenince inanın dudaklarım uçukladı şöyle soylim nerdeyse trabzonun olcana odediği bonservis bedeline yakın allah sene başında bu pal lazarlar akakileri valdomiroları bahiaları aldırınların bin belasını versin bu transferlerden yedikleri paralar haksız kazançlar çoluklarından çocuklarında çıksın bende boyle beddua ediyom ne yapım hani nerde bu isimler isa turanlar suat çakırlar hakkı bayraklar hangisi bizim kadar üzülüyo  yazıklar olsun bu arada bi iki lafta defansa soylemeden edemeyecem herhalde bitmiş bi mehmet yıldızı tekrar havaya sokmak bu defans dörtlüsüne yakışırdı onu da yaptınız helal olsun adam 60. dakikada beni değiştirin diye işaret yapıyo kenara zor nefes alıyo adama 85. dakikada penaltı yaptıryonuz aferin bravo valla