STSL 2011-2012 / 21.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - Orduspor: 2-0

Başlatan 5trawberry, 15 Ocak 2012, 19:13:50

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Kupa maçı uzatmalara gidince eyvah demiştim ts maçı öncesi topçular çok yorulacak diye, öyle de oldu ts maçında ayakta duramadık ama ordu maçına 1 hafta var takımın kondisyon depolaması için yeterli. Tabiki kazanacaz başka şansımız kaldımı bu saatten sonra.

masbene

Forvetim

bu maçın diğer ihtimalleri yok, tek hedef 3 puan, ne yapıp edip 3 puanı alacağız. yoksa! diye ne düşünmek ne konuşmak istemiyor kimse.

kaptan 55

olmak yada olmamak,beraberlik halinde bile hazırlanın çocuklar.......

burakbas

GurbetciFanatik

ordu_spor
  manisa_spor
buyuk_sehir
fener_bahce
kara_buk
eski_sehir
ankara_gucu

bu 7 mactan en az 14 puan kaptikmi tamam dir bu is
ve kapacagizda bu 7 macta  tek zor rakibimiz  fener_bahce

Sol Açık

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 16 Ocak 2012, 11:44:46
ordu_spor
  manisa_spor
buyuk_sehir
fener_bahce
kara_buk
eski_sehir
ankara_gucu

bu 7 mactan en az 14 puan kaptikmi tamam dir bu is
ve kapacagizda bu 7 macta  tek zor rakibimiz  fener_bahce

Kesin katılıyorum. Benim seriden anladığım üst üste 4 maç kazanmak değil, öyle bir seri zaten çok zor. Ama bu 7 maçtan 14 puan (veya fazlası) harika olur. Özellikle de Ordu, Manisa, İBB, Karabük maçları rakiplerimiz olmasından dolayı önemli (A.Gücü'nü rakip olarak görmüyorum).

En zoru Ordu mu emin değilim, bence her maç çok zor... Ama en önemlisi Ordu...

mehmet yılmaz

masbene

bu maç tüm kadroyu saniye yürürken görmek beni çileden çıkaracak. dün evde geçirdiğim sinir krizini orada geçirmek istemiyorum

FaTiH_HaN

16 Ocak 2012, 12:48:43 #39 Son düzenlenme: 16 Ocak 2012, 12:52:08 FaTiH_HaN
Önümüzdeki 3 maçtan 9 puan çıkarmamız lazım, ilk 3 haftadaki fikstürden sonra artık nispeten daha kolay rakiplerle oynayacağız, 3 haftalık süreçteki en zor maçımız bana göre Manisa maçıdır, hem konum itibari ile hemde deplasmanlarda aldığımız kötü sonuçlar neticesinde zorlanacağımız bir maç olacak ama Manisa en iyi oyuncusunu gs ye verdi bence büyük bir güç kaybıdır Manisa için,fakat yinede güçlü bir ekip Manisa Simpson çok etkili bir isim her şeye rağmen ilk yarıdaki talihsiz maçın rövanşını almamız lazım. Ordu ilk 3 hafta yeni hocanın gazıyla iyi gidiyor gibi görünüyor ama geçen hafta yaptığımız gibi eli boş göndereceğiz Orduyu. ibb zaten bitmiş, Abdullah Avcının gidişi takımı bir hayli etkilemiş, hocanın takım için ne kadar önemli olduğunu ibb ye bakarak görebiliriz. bu 3 maçı kayıpsız atlatırsak yada Manisada 2 puan bırakırsak ben fb maçından da 3 puanla ayrılabileceğimizi düşünüyorum. Öncelikli hedef hayati önem taşıyan Ordu maçını almalıyız, alacağız, seriye başlayacağımız ilk maç Ordu olsun, devamı gelsin, Allah utandırmasın.

kuzey55

bence de bizim için lig yeni başlıyor eğer seri yakalarsak alt sıralardan uzaklaşırız bu yüzden seriinin başlangıcı olsun inşallah.bu maçı kazanacağımıza inanıyorum.

Ollivanders

kale5501

artık benim maç kazanacıgımıza inancım kalmaı bu hoca varken bişey olmaz birde zenkeye artık destek vermenin geregi yok çünkü bişey yapmıyor srdar özkan 2 maçta 2 gol attırdı aynı yerde top kaptırarak

Levent ÖCAL

55ertan

Bu kötü sonucdan sonra sehir takimi yanliz birakmaz umarim.
Kadroyu düzeltdik, bu macla cikisa gecebiliriz.

Takim 5.000 in önünde oynarsa takim kopuk kopuk oynayabilir.
Bence kadromuz 5.siradaki Genclerbirliginden bile üstün.
Ordu maciyla beraber cikisa gececegimizden eminim, sergen yalcin görecek imkansizi.