STSL 2011-2012 / 21.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - Orduspor: 2-0

Başlatan 5trawberry, 15 Ocak 2012, 19:13:50

« önceki - sonraki »

5trawberry

15 Ocak 2012, 19:13:50 Son düzenlenme: 20 Şubat 2012, 19:54:45 salihcakir
21.01.2012 Cumartesi

13:00

İlk maç başlığımda kazanmıştık.
İkincisinde de kazancağız!

Ne demiştik; sevdanın ligi olmaz..
İster Süper Lig, isterse Bank Asya Ligi, İsterse Amatör ligi..
Her yerde her zaman  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x luyuz!

Bir başka takım daha yok, senin yerini tutacak...
Bazen sevinç bazen keder senin sevgin ömre bedel!

alperen_55

ibrakadabra55

Kazanmamız bu maçı almamız lazım ! Kazanamassak gitti bütün umutlar.Hocanın bu maçtan önce gitmesi lazım.Takımı ateşlendirebilecek YENİ KAN lazım !

Theofanis Gekas

Yeni oyuncuların kadroya entegrasyonunda sıkıntı olabilir. Fizik olarak da hazır değiller. Bu işleri yapabilmemiz için zaman lazım ama zamanınımız yok. Önümüzde zorlu bir Orduspor maçımız var. Bir an önce fiziki açığı kapatmamız lazım petkoviç

taraftarla makara vol 21

fanatik samsunsporlu

GurbetciFanatik

Bu maci ya aliriz yada aliriz yada aliriz
seriye baslariz artik umarim.

Egerki allah korusun bu mactan 3 puan gelmezse
o Petkovici bu takimda daha tutarsalar
o zaman bu isin sakasi yok bu yönetimin bilerek uyguladigi bir plandir baska aciklamasi yok.

Musti

HoliganSamSunLu

bu maçtan 3 puan çıkmaz ise bizi kimse kurtaramaz diyeyim bu bizim ölüm kalım maçımız dananın öküzün camışın ne varsa hepsinin kuyruğu bu möaçta kopucak.

europe_55

Bizim adimiza olmak ya da olmamak maci...

Son sansimizi iyi kullanmaliyiz.
Bu macla beraber, acilen bir seri yakalayip cikisa gecmemiz sart.

SAMSUNSPOR varsa umut vardir, sonuna kadar kovalamaliyiz sansimizi.

Güldür yüzümüzü SAMSUNSPORUM!!!!!!!!  samsunspor_x

gkhn

Artık 4'te 4 yapmaktan başka çaremiz yok gibi görünüyor.Bunlardan ilki bu maç inşallah yeneriz diyorum ama takım 3 pas yapamıyor. :x((

bluegreen55

önümüzdeki 4 maçtan en az 9 puan bekliyorum artık.

orduyu artık yenerek işe başlayalım kupa maçında gördükki 1 kişi fazla olmalarına rağmen yoruldular biz son anlarda daha baskılı oynadık.

Önce hata yapmadan kontrollü oynayıp sonrada bastırıp almamız lazım.

Lütfen stadda

zenkeeeeeeee
zenkeeeeeeee 

diye bağrılmasın

benim bile motivasyonum düşüyor futbolcuları düşünemiyorum.
maçtan sonra kim oynamışsa kim .ötünü yırtarak oynamışsa onun adını bağırırsınız.

peşinen 1 futbolcuya iltimas geçip takımı demoralize etmeyin...

SametYılmaz55

sezonun en kritik maçını oynadığımızın ve mutlaka 3 puan almak zorunda olduğumuzun farkındadır umarım bütün teknik ekip ve futbolcular.1-0 olsun bizim olsun felsefesiyle değil 90 dakika boyunca golü arayan,saldıran,mücadele eden bir oyun anlayışı ile oynamak zorundayız bu maçta

hacettepeli

ipin ucunun kaçabileceği bir maç inşallah gülen taraf oluruz. umudumuzu yitirmeyelim.

isa55

Yarın ki Kayseri-Gaziantep skoruna göre Ordu maçımız kader maçı olabilir.
Herşeye rağmen kazanacağımıza inanıyorum.

epçeli köylü

Petkoviçe rağmen kazanabilirmiyiz bilemiyorum.en çokda taraftara acıyorum.Kalp krizi geçiren bile olmuştur. Çarşambanın şişmanı bizi mahfetti.