TFF 1.LİG 1.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

Başlatan 5trawberry, 06 Ağustos 2017, 14:19:02

« önceki - sonraki »

eprianu

Hocam siz en büyük hatayı Süper Lig'e yükseldiğimiz sezonla bu sezonu kıyaslayarak yapıyorsunuz. O zaman da başkan Erkurt Tutu'ydu ama taraftarı karşısına almamıştı

Somut deliller mi istiyorsunuz verelim;

1) Kayıp trilyon davasında Erkurt Tutu yargılanmadı mı? Erkurt Tutu'yu hapisten kurtaranlar daha sonra ödül niyetine onu başa getirmedi mi?
2) Serdar Ölmez yukarıdan verilen emirle yönetime sokulmadı mı? Eğer böyle değilse Tutu neden hala yönetiminde tutuyor? Üstüne utanmadan "Serdar Beyden faydalanacağız" diyor?
3) Süper Kupa maçı için Samsun düşünüldüğünde neden karşı çıkmadı? Neden tek kelime etmedi? Kendisine maddi destek veren siyasetçiler böyle istediği için susmadı mı?
4) Takımı Süper Lig'e çıkardığında siyaset artık kenara çekil dediği için çekilmedi mi? Bir iki ay önce "Ben kulübü yönetilebilir hale getirdim bir dönem daha başkanlık yapmak istiyorum" demişti. Niye Süper Lig'e çıktığımızda "Ben takımı Süper Lig'e çıkardım bırakmıyorum" diyemedi?
5) Taraftar PassoLig kırdığı halde, yürüyüş düzenlemeye çalıştığı halde, pankart astığı halde neden stadyum açılışıyla ilgili olarak taraftarın yanında yer alıp tek kelam edemedi?

Taraftar her zaman güçlüdür hocam. Ama Erkurt Tutu mide bulandırıcı işlere imza attı. Siz tüm bu olanlardan sonra her şeyi unutalım önümüze bakalım diyorsunuz ya bizim içimize sinmiyor, biz unutamıyoruz. Üzerinden 10 sene geçince Samsunsporumuzun ligi kaçıncı bitirdiği hatırlanmayacak ama yeni stadyumumuzun açılışının Beşiktaş-Konya maçıyla yapıldığı hatırlanacak.

Tüm bu olanlardan sonra tiskinmeden o stadyuma gidip kaç kişi maç izleyebilecek? Hatırlayamayacak mısınız bu olanları? Peki değer miydi? Erkurt Tutu dik durup, istemiyoruz deseydi, o maç başka statta oynansaydı biz de lige iyi bir şekilde başlasak olmaz mıydı? Kulüp yönetmek, sportif başarıdan ibaret değildir kusura bakmayın.

Savunduğunuz Tutu, taraftarın ezdi geçti. Şu dakikadan sonra istifa edip gitmediği sürece birlik olmak tamamen ütopya olur.

Son olarak tartışma uzasın hocam. Tartışmaları uzatmadığımız için bu hale geldik. Siz de bu camianın ileri gitmesini istiyorsunz biz de.

_Jack Daniels_

Bizim maçı vermiyor bu hafta Beinsports al bi de burdan yak.  :(

MeL_55

simdi trt hic bir mac vermeyecek mi?
Maclari izlemek icin her ay 25 tl mi verecegiz?
digiturkplayden de olmuyormus, tff maclarini izlemek icin uydu takacaksiniz diyor.
adamlar futboldan nefret ettiriyor.
bi keyfimiz vardi onu da elimizden aldiniz.
doyamadiniz paralara

bu nedir arkadas ya. bu ülkede mac izlemek neden bu kadar pahali?

cakir55

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 07 Ağustos 2017, 14:01:24
Bizim maçı vermiyor bu hafta Beinsports al bi de burdan yak.  :(
Nasıl vermiyor boşuna mı 25 tl veriyoruz biz ?

_Jack Daniels_

Beinsports'un vermeyeceği maçları TRT verecekmiş diye söylentilerde var inşallah doğrudur.

tactician

Alıntı yapılan: eprianu - 07 Ağustos 2017, 13:20:29

Tüm bu olanlardan sonra tiskinmeden o stadyuma gidip kaç kişi maç izleyebilecek? Hatırlayamayacak mısınız bu olanları? Peki değer miydi? Erkurt Tutu dik durup, istemiyoruz deseydi, o maç başka statta oynansaydı biz de lige iyi bir şekilde başlasak olmaz mıydı? Kulüp yönetmek, sportif başarıdan ibaret değildir kusura bakmayın.

bu konuda yüzde yüz katılıyorum.
buna ilave olarak başka bir bakış açısı da ortaya koymak istiyorum.
Şöyle ki; şehrimizin yapısı (hatta bu noktada bir ülke genellemesi dahi yapılabilir) başarıya odaklı, gücü seven insanlardan oluşuyor ağırlıklı olarak. Biraz materyalist düşünce yapısına eşdeğer görülebilecek bu teşekkül nedeni ile, her ne kadar biz romantik Samsunspor'lular olarak bu durumu kabul edemesekte; başarısız giden her sezon takımın arkasından koşan insanların sayısının mütemadiyen azalmasına sebebiyet veriyor. Bizim jenerasyon (90lı yıllarda stada gitmeye başlayan) ve bizden önceki jenerasyon (80'li yıllarda stada gitmeye başlayan) da aynı şekilde çok daha başarılı bir Samsunspor'la ile adım atmadılar mı bu sevdaya? Tabi ki bir gönüle aşk girince (hey can hey can) ondan sonra yeri neresi olursa hep peşinden sürükledi biz sevenlerini.

Bu nedenle artık Samsunspor'luluğun varlığı ve gelişimi başarıya odaklı bir hal almıştır diye düşünüyorum. Ve bu seyir artarak devam etme eğilimindedir.
Bu noktada asıl sorulması gereken soru şudur; Erkut Tutu ve ekibi (kendisini başımıza reva görenler de dahil) gerçekten Samsunspor'umuzun başarısını istiyorlar mı? Bu doğrultuda bundan önce yaptıkları ve yapmadıkları; gerçekten başarısız birer idarecilik örneği olarak mı görülmeli, yoksa yapılan hataların süregelen politikaların altında art niyet mi aranmalı?

Ahmeti

Bir sıkıntıda bilet fiyatları açıklandığında yaşayacağımızı düşünüyorum
Maraton kombinesi 300 , kale arkası 200 olduğuna göre bilet fiyatlarıda tahminime göre maraton 20 tl. kale arkası 15 tl olur gibi

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: Ahmeti - 07 Ağustos 2017, 16:12:33
Maraton kombinesi 300 , kale arkası 200 olduğuna göre bilet fiyatlarıda tahminime göre maraton 20 tl. kale arkası 15 tl olur gibi
Maraton 15 kale arkasi 7.5 la baslar stadi bombos goruce maraton 10 kale arkasi 5 e duserler.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmeti

Bilet fiyatları dediğin gibi olursa kombine sayısı 22'de kalır

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 07 Ağustos 2017, 15:36:35
Beinsports'un vermeyeceği maçları TRT verecekmiş diye söylentilerde var inşallah doğrudur.

3 maçı beinsports geri kalan 6 maçı trt verecek diye bi haber okudum http://www.goal.com/tr/news/233/tff-1-lig/2017/08/05/36471632/tff-1-lig-maçları-hangi-kanalda ,bu linkte...

Sadece Samsunspor

Evet o hafta beinsports un vermedigi maclari trt verecekmis bende oyle duydum

adige73

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 07 Ağustos 2017, 15:36:35
trtspor un c.tesi ve pazar günkü yayın akışlarının henüz açıklanmamış olması bu teoriyi destekliyor

Karabudun

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 07 Ağustos 2017, 09:58:50
ya Allah aşkına yeter hala protesto vs. belki yeri değil ama kardeşim şu takımın altını dinamitleyen nice adamlar geçti şu yönetime reva gördüğümüzün 10 da 1 ni hiçbirine yapmadık yani konuşmayalım diyoruz ama bu adamlar lige çıkarttı galip öztürk rüzgarına kapıldık kazım canımızı aldı.taraftar olarak bu başkana haksızlık yapmadık mı?eklimizi vicdanımıza koyarak söyleyelim.emin kar önce aday olup diğerlerinin önünü kestikten sonra en olmadık zamanda bırakmadı mı?mehmet pank ı şu şehirde tanıyan kimse 50 lira borç vermezken bu takım ona bırakılmadı mı?bu protestoların çeyreğini yapmadık onlara.Allah aşkına her şeyi geride bırakma zamanı gelmedi mi artık?bu hafta maça davetleri yapalım sosyal medyada şehirde havayı oluşturalım mümkün mertebe atkı bayrak forma zımba gibi giriş yapalım şu lige.Şu stadı ilk maçta el aleme karşı bi bayram havası yapalım dolduralım.takımımız iyi transferlerimiz iyi hocamız iyi ya yönetim kötüymüş emin olun şu ligin yüzde 90 yönetiminden iyi.şu heyecanı kırmayalım haydi bismillah.

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil. Sevgiyle kal.

Shane_Falco

Arkadaş her sezon maçlar yayınlanacak mı ? Nerede yayınlanacak ? O verecek mi ? Bu verecek mi ? Ne saçma sapan bir lig'sin sen. Hiç bir şeyi doğru düzgün değil. Çıkalım gidelim bu sezon buralarda arkadaş.

Ahmeti

Alıntı yapılan: Ahmeti - 07 Ağustos 2017, 16:12:33

Bilet fiyatları tahmin ettiğim gibi oldu
kombine ve biletleri uygun yapıp sürümden kazanıp taraftar sayısını artırmak varken bu düşünceyi anlamak mümkün değil