Başkan Galip Öztürk olmalı..

Başlatan turgay bakar, 26 Haziran 2005, 14:17:50

« önceki - sonraki »

turgay bakar

bir samsunspor taraftarı olarakl samsunsporun başına galip öztürkkün gelmesini istiyorum cünkü bu sastten sonra ismail başklanın tekrar başkan olucahını düşünmüyorum bence en yararlı insanın galip öztürk olabilir ismail başkanın yaptıkları tabiki göz ardı edilmemeli ama bence en yararlı insasn galişp öztürk olur CARŞAMBALI

ÇarŞamBaLı

sevgili arkadasım bu konu hakkında ana forumda baslılar var ordan devam et bızde ordan izleyelim lütfen olan baslılar hakkında new topic acmayalım  saygılarımla...

55ss1965

Zaten şirinlerin İstedğde o İlk Önce ismail uyanıkdı ancak en son açıklamaya göre ikinci isim olarak Galip Öztürk diyoruz..

yönetici

sayın turgay bakar,

foruma hoşgeldin, ama topicler daha açıklayıcı olmalı, başkan, taraftar diye başlık açıyorsun, editlemek zorunda kalıyoruz.

bir de bir konuda başlık varken yenisini açmayalım, konuyu dağıtmadan herkes aynı başlıkta fikirlerini dile getirir.

samsunsevdalısı

unutmak zorundayız sevgili şirinler1965,ismail uyanık gitti artık...
galip öztürk olmasın,fikret yeşilyurt olmasın dersek kim olacak?
başkan bırakırsa talipli yok diyorduk bak var şimdi.
önemli olan samsunspordur, kişiler hep geride kalmışlardır...

timofte

İsmail Uyanık dönemi üzülsek de sona ermiştir.
Kendisi kararlı biçimde istifa etti, bundan sonra da dönmeyi düşünmediği her platformda dile getiriliyor.
Bu safhada Samsunspor taraftarı olarak; Samsunspor'u seven, sahiplenen isimler arasından en uygun kişinin başkanlık koltuğuna oturtulmasını bekliyoruz. Galip Öztürk de bu kişilerden biridir.

jean

samsunsporu yine carsambalilar kurtaracak

salihcakir

samsunsporu inşallah samsunsporlular kurtarır..
bilmem anlatabildimmi jean..

55ss1965

Alıntı yapılan: "samsunkopat"samsunsporu inşallah samsunsporlular kurtarır..
bilmem anlatabildimmi jean..
bilmiyorum sen nerelisinde Unutma ki Çarşambalılılar herzaman SAmsunsporludur Bafralılar gibi Kancık değiller zaten Son 4 senedir gereken cevabı veriyoruz biz onlara :) ancak çok sevdiğim bafralılarda vardır benim arkabalarımda var ne zaman gitsem konuşuruz sAmsunsporu anladın Sanırım beni...

ÇarŞamBaLı

bız çarşambalı olmusuz da ne olmus ben senın ne demek ıstedığini anlamadım bu zamana kadar çarşambalılarda vardı kardesım bız sapına kdar samsunsporluyuz sen ınsallqah bu takımı samsunsporlular kurtarır dıyorsun su konuyu acıkla da bızde bılelım kardesım bız ÇARŞAMBALIYIZ SAPINA KADARDA SAMSUNSPORLUYUZ BUNU HERKEZ BILSIN

ngonge

yok çarşambalılar böyle yok bafralılar  bilmemne...samsunspor un niye başarılı olmadığı ortada böyle küçük düşüncelerle bi yere varamayız... burda  SAMSUNSPOR u konuşuyoruz.. ne çarşamba belediye ne gazi belediye ne de bafra idman yurdu..

Fecr_55

ya yapmayin karde$im Allah a$kina...bende car$ambaliyim, ama bu Samsunspor´u sadece biz destekliyoruz anlamina gelmez ki...sanki car$amba´dan ist takimlarini tutan yok, herkes Samsunspor´lu dimi :!: bi kere böyle ayrimcilik yapilirsa hic bir zaman gercek bir Samsunspor taraftar kitlesi olu$maz...sen bafraliydin, termeliydin yani bizden degilsin diye bir$ey olamaz...ne biliyorsunuz, diger ilcelerimizde Samsunspor´u car$ambalilardan daha cok seven, destekleyen vardir belki de...bunu ortaya cikarmak istiyorsaniz ilceler arasinda anket acip, ara$tirin...yani bu forumda Samsun´un her bir ilcesinden taraftar var, car$ambali olmayanlara saygisizliktir bana göre...

curva55

Benim bi yarım çarşambalı bi yarım bafralı :) bafralı sasmunspo r düşman ı diyemeyiz.Bizim köy ve diğer köylerde samsun maç kazanınca savaşlık cephane gidio valla.Hatta bursada bafradan bursaya göç etmiş insanların kurdukları grup var.Bengüllü fanatikler.Onlkarın köyleri barajın altında kalınca buresaya gittiler ve bursada samsunspor sevgilerinii devam ettirdiler.Bafrada piçlikleri yapanlar bafralı diil ya kürt yada trabzonludur.

timofte

samsunkopat arkadaşımız yanlış anlaşılmış gördüğüm kadarıyla..
demek istediği önemli olan samsunun hangi ilçesinden olduğumuz değil, samsunsporlu olmak demek istemiş. yani burada bir ilçenin ekstradan ön plana çıkarılmasına gerek olmadığını ifade ediyor. sonuçta samsunspor bir aile, hepimiz farklı ilçelerdeniz. hatta aslen samsunlu olmayan samsunsporlular bile var..bu tür sözlerin birlik beraberliği bozabileceği endişesi ile atılmış bir mesaj gibi görüyorum şahsen.

ancak Samsunspor'u sahiplenmek bakımından şehir merkezinde de ilçelerde de aynı duyarlılığı gösteremeyenler var. bunu da kabul etmek gerek. Genel anlamda Samsunspor'a uzak duran ilçeler de var. Çarşamba'nın vefalı ilçelerimizden olduğunu belirlemekte bir sakınca yok.

jean

ya samsunkopat kardesim her lafimi yanlis anliyorsun ben samsunsporu yine carsambalilar kurtaracak derken galip ozturku kasttetim diger baskan adayi oflu o bakimdan yoksa ben once turkum sonra samsunluyum sonra carsambaliyim tabiki samsunsporu bizler kurtaracagiz kim olursa olsun carsamba bafra onemli degil gerekirse sen gel yeterki samsunspor kazancli ciksin bu arada haftaya fransadan geliyorum  samsundayim samsunda oturan arkadaslari gormek isterim eger takildiginiz mekan varsa sizi gormek bana zevk verir