99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

Niye oynamadı ki, ikinci yarı bari görseydik.

kumköylü ahmet

tanju colak : Trafik kazasi haric oynasin oynamasin parasini aliyormus...sasilcak is

cakir55

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 20 Ekim 2013, 22:51:14
tanju colak : Trafik kazasi haric oynasin oynamasin parasini aliyormus...sasilcak is
Bunda şaşırılacak ne var ? Futbolcu kontratı imzalamış, maç başına anlaşmamıştır, garanti ücretle anlaşmıştır alır parasını. Tanju bilmiyor herhalde bu işleri.

5trawberry

Her futbolcunun yapacağı sözleşme tipi.
Şaşırılacak bir durum yok.

Shane_Falco

Bu ligde neredeyse herkes garanti para alıyor.Urfa,Mersin,Bolu,İBB bunlar oyuncularına maç başımı para veriyor.Şuna da eminim garanti ücreti en az veren takımlardan biriyizdir. Dimitrov,Metin Depe,Mehmet Yıldız bu tür oyuncularla garanti para yüksek peşinat ücretlerinden dolayı anlaşamadık.Ayrıca eminim ki Adiloviç çok yüksek bir paraya oynamıyor.O dönemler transferin son günleriydi.İyi bir golcüyle anlaşılması gerekiyordu.Yeri geldiği zaman paraya kıymak gerekir o yüzden böyle bir transfer gayet doğal...

Ben asıl şunu merak ediyorum.Tanju Çolak'a bu haberleri uçuran kuş kim ?

kumköylü ahmet

ben demedim tanju dedi :-)..yani bu sozlesme messi ve ronaldonun sozlesmesinde yok diyoo...dangalak bu ne barcelano nede real madrid bu dunyada esi benzeri olmayan SAMSUNSPOR .Birde Hakemi Begenmis onun anladigi futbol bukadar isde

80lerden

Salon fil'de karı gibi böyle dedikodular mı yapıyorlar? Önce sakat geldi gittiği yerde fazla tutunamayan adam dedin şimdi de böyle bir iddia. Kuyruk acın nerden geliyo tanju delikanlı gibi çık onu söyle.

yirmiuc

Sözleşmesindeki madde normal gibi geldi bana ama müzmin sakat olduğu iddiaları doğru değildir inşallah.

minci

Tanju efendi seni bu kulübün kapısından içeri niye sokmadıklarını sen kendi ağzınla da itiraf etmiş oldun. Söylediğin şey büyük bir yolsuzlukmuş gibi kasıla kasıla söylediğin an senden bir kez daha nefret ettim. İkili anlaşmalarda böylesi maddeler hep olmuştur. Bunda senin suçun yok. Suç senin gibi sahtekarlığı mahkeme kararıyla kanıtlanmış olan yanındaki o hakem müsvettesini devletin televizyonuna çıkartanlarda.

##kdc##

bu tanju bizde oynarken de böyle saçma sapan bi insan mıydı. o dönemleri yaşayan abilerimiz bi anlatabilirler mi acaba?? şahsen Adiloviç'e ben de ısınamadım ama inşallah iki üç haftaya leblebi gibi gol atmaya başladığında bu sefer nasıl bi yüzsüzlükle yorum yapacak çok merak ediyorum..

seyf55

Tanju kendini kulübe kabul ettirip kulübe kendini atana kadar bunları yapacak galiba onu almıyorlar diye yırtınıp duruyor her sene aynı trt de beraber program yaptığı hami de trabzona gidince bu iyice azdı bizi satarken düşünecektin bunları tanju efendi istanbul takımlarını seni def edince başından birsen Samsunluluk duyguların kabardı nedense

maraton

samsun 55

trafik kazası haric butun sakatlıklarda para aliyormus

s_uzunkaya

tanju samsunsporumuz şampiyonluğa giderken gs ya oynamama sözü vererek, son maçlarda oyunda olupta oynamadığı ve bizden aldığı paraların hesabını hemde bu sayede gs ya yaptığı transferin hesabını versin önce... adam sanki tarlada çalışırken sakatlandı, herhalde o şekilde yapacak anlaşmasını!...

Sadece Samsunspor

bu adilovic elimizde patlıcak gibi gelmeye başladı bana inşşallah haksız çıkarım. bi chelidze vakası olmaz inş