3.hafta | Elazığspor 0-1 SAMSUNSPOR (G.Kaba dk.84)

Başlatan yaman55, 27 Ağustos 2006, 17:07:14

« önceki - sonraki »

55cem55

gördüğüm kadarıyla herkesin düşüncesi aynı doğrultuda bende farklı bişeyler soylemeyeceğim ama bu m.şeker ve barışa ödenen para yazık yavvvvvv bi futbolcu bu kadar mı kalitesiz oynar bu kanatlarda dikkatinizi çektiyse geçen seneki iki futbolcumuz olsa biz dünki maçta en aşağı 3 farkla çıkardık bunlar CELİL ve TAMER bunların ne kadar buyuk eksiklik olduğunu anlıyoruz şimdi eğer şu 2 futbolcu olsun bize 2. ligde dağ dayanmaz..yönetimin yaptığı en buyuk hata kaçırmaması gerekirdi bunları onbların kalitesindede hiç futbolcu bulamazsın 2. ligde

Serkan

bengülü

işte bu özlediğimiz samsunspor geliyor artık hoca faktörü meydana çıktı levent.eriş hocama güvenin arkadaşlar samsunspor şahlanacak bu hafta oynanacak olan kasımpaşa samsunspor maçında mutlaka seyircinin gelmesi şart oldu tribünleri tıklım tıklım doldurmalıyız eğer biz şampiyon olmak istiyorsak öncelikle taraftarın takıma desteği şart ve tabiki yönetiminde biletlere indirim yapmasıda şart biz artık 2 .ligde oynuyoruz 1.ligdeki gibi bilet fiyatları aynı tribüne seyirci çekmemiz için biletlerde indirim olması şart ama samsunspor doğru yoluna devam edecektir ben maçı izleme fırsatım olmadı ama sahanın beyni serkan dökme bence bize çok faydalı olacaktır daha takıma sinan demircioğlu katılacak sinanda serkanda ve tufanda bence isabetli transferler haydi süper lige

Harun55

Alıntı yapılan: "FoRZa_AlviN"ereni adıyamana kiraladılar :)

ya arkadas 1.lig için oynamiyormuyuz, neden kiraliyor oyuncu satiyor. :cry:
Yazik ya.

Ve 55cem55 haklisin baris durmaz birseye yaramaz, adam topu bile kontrol edemiyor nerden bulmuslar böyle öküzleri yaw, samsunspor formasini hakketmiyorlar.
Ama M.Seker'de yanlis cevap verdin sanirim, 1.lig'de iyi oynuyordu M.Seker, galiba istek yokki öyle kötü oynuyor kendisi ve samsunspor takimi.

Tabiki daha tam kadro çikamadik sahaya, insallah sakatliklarda biter, Full Kadro çikariz sahaya. :P

kadir55ist

selam
arkadaşlar ikinci yarı bence daha iyi mücadele ettik gerçi beklediğimiz oyun yok ama hiç olmassa ilk iki maça göre daha iyilerdi bende evren hayranı oldunm ilk iki maçı satadlarda çıplak gözle izledim ve bu çocuk iş yapar demiştim. Allah nazarlardan saklasın inşallah böyle devam eder.
yeni hoca yeni transferler ilk galibiyet bu olayların hepsi samsunnumuzda yeni bir hava oluşturacak gibi. artık gereken patlamayı yapmalıyız.

sunbeam

Bir sorum var. Savuma icin bir de Aydin Yildirim transfer edilmisti. O ne oldu acaba? Haberi olan varmi?

yusuf celebi

Samsunspor takımını buralarda görmeyi hala yadırgıyorum haftalar geçtikçe gerçekten süper ligden düştüğümüze inanmaya başladım.Futbolcularda hala ligden düştüklerinin farkında değiller Lig A'da olduklarını anlayabilmeleri için bir iki hafta daha geçebilir.

Caner'in yaptığı hareketler bunun göstergesi takım olarak bu ligi içimize sindirmediğimiz sürece ve bu ligde mücadelemizi amatör ruhla yapamassak işimiz zorlaşır lig A'da oynayan çoğu futbolcu süper lig tecrübesine sahip oyunculardan kurulu fakat bu lig amatör ruhla oynayan futbolcuların karışımıyla takımlar kadrolarını oluşturmuşlar.

Samsunspor'lu oyuncular süper lig havasından çıkıp bir önce lig A havasına girmelidir,burada kollektif futbol oynanmıyor dolayısıyla ayağımızı yere sağlam basmalıyız.

Elzığ maçı henüz takım olamadığımızın göstergesi olan bir maçtı.
Benim bu takım için yeniden yapılanma gerek anlayışıma henüz gelinmiş değil.

Samsunspor yeni serkan'lar yeni Celil'ler yeni bilmem kimleri çıkarmak mecburiyetinde bu lig o açıdan büyük fırsat fakat gördüğüm görüntü pek o istikamette değil.
Gitmişiz Rizespor'dan oyuncu kiralamışız , işe yaramayan oyuncuları kadroya alıp oynatıyoruz biz kendi değerlerimizi dahada çok kadroya neden almayız.

Bu biraz da cesaret işi.Samsunspor süper lige çıktığında en az dört yeni yıldız çıkarmadan o ligde oynamaya başlarsa yine dışarlardan döküntüleri toplamaya başlayacağız yine yeni yüzler göremeyeceğiz demektir,bu durum biz Samsunspor taraftarlarını heyacansız bir süper ligde oynamamıza neden olacaktır.

Evren konusuna katılıyorum iyi bir kumaşı var gibi ama bu konuda Samsunspor taraftarlarını uyarmak istiyorum taraftarımız Evren'e yaklaşım tarzına dikkat etmelidir,daha yolun başındayken onu göklere çıkarıp hemen sönmesine neden olmayalım yani onu şımartmayalım.

Muhammet Şeker aslında fena bir oyuncu değil fakat ne hikmetse bende bu maçta kendisini tanıyamadım sanırım ilerki haftalarda kendisini toparlar.

Tribün_ali

işte hoca faktörü oyuncu gegişikligini cok iyi kullandı ama barışı kesmesi lazım yerine tufan girmeli cok iyi yetenek ama bu futbolla şampiyon olamayız ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE SAMSUNSPOR

ngonge

kanat oyuncularının (daha doğrusu beklerin) iyi oynayamayışının en büyük nedeni taktik değişikliği. levent hoca ortasahadaki kanat oyuncularını ortaya yakın oynattığı için bekler sürekli hücuma katıldı. yani bir nevi 4-4-2 den 3-5-2 geçiş yaptık. bu taktikte bek oyuncularımız ne hücuma katkı yapabildi ne de savunmayı idare edebildi. eğer ayari bu şekilde oynatılsa idi herhalde mükemmel performans gösterirdi.

bu arada maça reklamsız çıktık.

jean

guzel galibiyet hatyirli olsun malatyanin iki kere yenildigi takima bir deplasmanda maglubiyet tattirdik demekki hersey olabilir bu ligde hadi devami gelsin bakalim

bu arada maça reklamsız çıktık.[/quote]

cem and naz55

maç kritiklerini okuyorum formda üyelerimizin yarısı düzelme var diyor yarısı ben bizden bir tane oynayan yıldız gördüm diyor
levent eriş bu işi biliyor oyuna ne zaman müdahale edileceğini ve kimleri nasıl değiştireceğini tüm cümle aleme gösterdi takımda bir düzelme var gözle görülür şimdik kasımpaşayla burda oynuyoruz sonra diyarbakıra gidiyoruz ve altay geliyor
bu havayla kasımpaşayı yeneriz diyarbakır kaynıyor sorunları diz boyu eğer büyük aksilik olmazsa oda tamam altay maçı bir başka olur o zaman
ben şunu söylüyorum önemli olan rakiplerimizin karşısında bizim ne yapacağımız çünkü kadro olarak bu ligin üst seviyedeki takımıyız
takım havaya girdi şehirde bir kıpırdanma var hadi bakalım şimdi ayağa kalkma zamanı

mehmet yılmaz

Dün o kadar mutluydum ki objektif birşeyler yazmayacağımı düşünüyordum. Bu nedenle sakin kafayla görüşlerimi yazayım istedim.

Bu maçta hem bir ümit ışığı yakaladık hem de üç puanı...

oyun yeterli değildi aslında ama iki günde ne kadar değişebilirdi ki oyun? Ancak mücadele arzusu daha yüksekti oyuncuların; üç puan üzerlerindeki baskıyı atmalarına neden olabilir.

Sürekli söylediğimiz oyun kurucu mevkiinde Serkan Dökme başarılı olacak gibi. Golün pasını verdi ve iki gün önce transfer olduğu, bir tek idmana çıktığı arkadaşlarına mümkün olduğunca pas dağıtmaya çalıştı.

Mehmet Polat ve Evren ikisili geriyi iyice toparlamış. Verdiğimiz pozisyonlar da oldu ama artık o kadarına birşey diyemiyorum.

Tabii Elazığ'ın dağınık oyunu da galibiyetimizde etkiliydi. Elazığ uzun yıllardır süren istikrarsızlığını devam ettiriyor gibi.

Caner haksız yere atıldı oyundan ancak yine de bu kadar abartmamalıydı. Levent Hoca'nın maç sonrası beyanatını beğendim; ölçülü ve dengeliydi... Herşey tozpembe tablosu çizmedi. Lig A ekiplerini tanıdığı da bir gerçek.

Barış'ın kötü oynadığı bir gerçek ama ben nedendir bilinmez -sadece bir his olabilir, Barış'ın takıma katkı sağlayacağına inanıyorum. Sistem gereği sağda Barış, solda M.Şeker çok geniş bir alanı kullanmak mecburiyetindeydiler. Barış bana göre risk aldı ve sık sık hücuma çıktı, M.Şeker ise ileri çıkmak yerine daha dar bir alanda oynadı. Ancak Barış girdiği riskte başarılı olmadı; etkisizdi. Yine de dediğim gibi pozisyonlardan kaçmaması ilerisi için ümit veriyor. İnşallah faydalı olur, biraz daha sabırlı olalım. İyi ortalar kestiğini özellkile Ordu ve Ünye maçlarında görmüştük.

Üç puanın cazibesine kapılmadan, akl-ı selim davranmak lazım; inşallah düzeleceğiz.

Hocaya vereceğimiz destek bize olmulu şekilde dönecektir.

foreversamsun

sunbeam demişki;
AlıntıBir sorum var. Savuma icin bir de Aydin Yildirim transfer edilmisti. O ne oldu acaba? Haberi olan varmi?

aydın yıldırım hasan sengun tarafından kadro dısı bırakılmıstı hatırladıgım kadarıyla..levent eriş kendısınden faydalammayı dusunurmu bılınmez....evren konusunda yapılan yorumlara gelınce,evren gecen sene fatıh terım tarafından genclkeştırme operasyonu doğrultusunda a mıllı akıma cagırılmıs bır futbolcuydu ,gecen sezon ılk devre c.rızesporda banko oynuyordu super lıgde..fakat sakıp ozberk ın gıtmesı ve yerıne guvenc kurtar ın gelmesıyle oynamamaya basladı.guvenc kurtarın ne kadar yanlış tercıh yaptıgı ortada.inşallah bu guzel futbolunu devam ettırerek kendıse guvenenlerı utandırmaz.kendısıne guvenmeyenlerınde yuzunu kızartır.samsunspor patantıyle mıllı takımda top koşturur inşallah.

Amsterdamli

AlıntıHaftanın karması:
Recep Biler (Karşıyaka)
Mehmet Polat (Samsunspor)
Müslim Can (Orduspor)
Levent Yücel (Mardin)
Celil Sağır (Malatya)
Olgay Coşkun (Karşıyaka)
Gökhan Kaba (Samsunspor)
Çetin Güner (Eskişehir)
Erhan Küçük (Kasımpaşa)
Ali Güzeldal (İst.B.Ş.Bld.)

Haftanın takımı:
Samsunspor

Haftanın teknik direktörü:
Levent Eriş (Samsunspor)

Haftanın futbolcusu:
Gökhan Kaba (Samsunspor)

Haftanın hakemi:
Tolga Özkalfa (Diyarbakır-Malatyaspor)

Haftanın portresi: Gökhan Kaba
Profesyonel futbol kariyerine Sakaryaspor'da başlayan Gökhan Kaba, genç yaşına rağmen Anadolu'nun birçok takımında forma giydi. Sakarya ile yaşadığı Süper Lig serüveninin ardından Karşıyaka'ya transfer olan 23 yaşındaki futbolcu, burada sergilediği performansla Çaykur Rizespor'a transfer oldu. Lacivert-Mavili formayla Süper Lig'de 17 maça çıkan Gökhan, sezon başında birçok Lig A ekibinin transfer listesinde yer alıyordu. Ancak genç oyuncu tercihini Samsunspor'dan yana kullandı. Gökhan Kaba, geçtiğimiz hafta Elazığspor deplasmanında attığı golle takımına galibiyeti getirdi. Fiziği ve tekniğiyle tipik bir forvet oyuncusu olan Gökhan Kaba, ilerleyen haftalarda adından daha da söz ettireceğe benziyor.

34 SS 1965

bırsey sorcam bıraz gec oldu ama arkadaslar elazıg ya taraftarımız gıtmısmıydı samsundan