5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

AntZ

26 Temmuz 2010, 20:07:49 Son düzenlenme: 02 Eylül 2011, 17:28:28 AntZ

Doğum Yeri     : SAMSUN
Doğum Tarihi   : 11 Şubat 1976
Pozisyon          : Orta Saha
Geldiği Kulüp    : GAZİANTEPSPOR

sadece55

Bu senenin en iyi transferi bence Orta sahamıza böyle bir tecrübe gerekliydi...Yaşlı diyenler için de sağlık kontrolünde bugüne kadar en çok koşan oyuncu olması cevaptır diye düşünüyorum.

Burak

takımımız zaten çok koşuyor koşmazsa bile takım onu amorti eder

celebi

hayırlı olsun tekrardan takımımıza

**KaR6**

bana göre sezonun kilit ismi olacak.. iyi çıkarsa yukarılara, kötü oynarsa ortasıralara oynarız gibime geliyor.. inşallah futbolu bırakmadan bir şampiyonluk görmek ister..

sadece55

Samsunlu olduğunu biliyorum ancak geçmişini tam bilmiyorum burdamı yaşamış ki?

AntZ

Alıntı yapılan: Erdinc - 26 Temmuz 2010, 23:52:00
Samsunlu olduğunu biliyorum ancak geçmişini tam bilmiyorum burdamı yaşamış ki?

Belçika'da yaşarken 98 de Gaziantepspor'a transfer olmuş.

sadece55

Abi google gibi adamsın vallahi ee resimden de belli zaten :)

AntZ

Eyvallah kardeşim, tek rakibim google  :D :-[

berusa55

Alıntı yapılan: Ant55 - 27 Temmuz 2010, 00:27:54
Eyvallah kardeşim, tek rakibim google  :D :-[

Antoogle > Google  ;D

Jnr.Serkan

Eğer Kendi memleketinin takımını futbolunun son demlerinde Süperlige çıkartmak için geldiyse kesinlikle faydalı olur.yoksa benzer bir İlhan ummak vakası olur

germencisse

Takımın murat ile beraber dinamosu olacak isim hırslı bir isim..Nokta bir transfer bence..

mehmet yılmaz

Kaç sezondur ısrarla alınmasını istediğimiz oyuncu tipi, Orta alanda basan, top yapan, tecrübeli, şut çıkarabilen ve oyunu tutan bir oyuncu. Karakter olarak da düzgün bir insan olduğunu düşünüyorum, en iyi transfer bence de...

beşnumara

Alıntı yapılan: Ant55 - 26 Temmuz 2010, 20:07:49

Doğum Yeri     : SAMSUN
Doğum Tarihi   : 11 Şubat 1976
Pozisyon          : Orta Saha
Geldiği Kulüp    : GAZİANTEPSPOR
Beşnumara bunu beğenmedi :) murat abi selam olsun sana ;)

Şaka bi yana da şuanda kilit oyuncu diyebileceğimiz bir oyuncu.Benle mehmet abi tam zıttını düşünüyor nedense.Açıkçası mehmet abi kadar ümitli değilim.Neden ümitli değilim? Son yıllarda gittiği takımlardaki verimine bakıyorum.Antepten fenere gitti sonra bana göre hiç yoktu futbol olarak.Yanılabilirim de inşaallah yanılırım da kazanan samsunsporumuz olur.Bülent bölükbaşı alınacaktı o olmayınca hakan alındı diye biliyorum.Takıma tecribeli bir lider lazımdı hakan'ı düşündüler.Hayırlı olsun samsunsporumuza

mehmet yılmaz

Geçen sezon Antep'te çok üst düzey top oynadı. Birkaç maçını seyretmiştim, sanırım İstanbul takımlarından birini yendikleri bir maçtı. Yeni hoca Tolunay'la uymamış, formunn düşük olduğunu hiç sanmıyorum sayın beşnumara :)