SAMSUNSPORUMUZ 1-0 Diyarbakırspor

Başlatan yaman55, 08 Mayıs 2006, 01:27:35

« önceki - sonraki »

yaman55

herşeye rağmen stadı dolduracaz tabi sahamız kapanmazsa malatyada kafamızın üstünden ekmek bıcağı uçuyor polis odun gibi maç seyrediyor biz onlara karşılık verdikmi coplama başlıyor sizin anlıyacağınız bu türk polisinin bi samsun düşmanlığı var ama neden bilmiyorum

AllydeenleaR

tabi ki stad tayız
hem samsunspor a desteğe hem doğululara PROTESTO ya

samet

Alıntı yapılan: "yaman20"herşeye rağmen stadı dolduracaz tabi sahamız kapanmazsa malatyada kafamızın üstünden ekmek bıcağı uçuyor polis odun gibi maç seyrediyor biz onlara karşılık verdikmi coplama başlıyor sizin anlıyacağınız bu türk polisinin bi samsun düşmanlığı var ama neden bilmiyorum
hep beraber oradayız...orçun şirinlerden gökhanla-doğukan içeri girmiş inşallah en kısa zamanda dönerler...kardeşlerime sevgiler...

yaman55

Gurbetci Bülent

hayir kardeslerim o maci dolduracagiz ama dogululari proteste etmeyecegiz.
G.Antep ve D.bakir sucu ne.
Suc o serefsiz kayseri,konya, rize , erciyespor , bize aslan kesildiler 90dk. kiclarini yirtilar ve denizliye malatyaya yatdilar itler.
Ben o macta sahsen gaziantepspor diye bagiririm malatyanin a.... koysun.
Diyarbakirspor icin ne diyim ben adamlarin adi cikmis pkk diye ama futbolcular neyaosin orda oynayanlar samsunlu adanali iste ordan burdan onlarda taraftarin ve siyasinin yüzünden bizim gibi felegin simgesini yemis ve düsmüsler zaten.
O macta takimimiza sahip cikalim ve küfür olcaksa ulusoya,mhk.rize,kayseri.erciyespor.konyaspora olsun.

Gurbetci Bülent

Bu arda unutdum yazmaya malatyaninda ... onlara 90 dakika küfür edin.

Clint_Eastwood

Süper ligdeki son maçımızda yine takımımızın yanında olacağız... Ne olursa olsun amatöre düşsekte bu sevda bitmeyecek...Bir gün geri dönüp Aykut Kocaman, Ertuğrul Sağlam, Rize, Kayseri ve diğerlerinden hesabı soracağız...

Forvetim

En büyük protesto haluk ulusoy ve federasyon için olmalı...

jean

stadai dolduralim tum turkiyeye ornek olalim samsunsporumuzu alkislayalim

34 SS 1965

arkadaslar eğer malatyasporu sene ıkıncı lıgde gormek istiyorsak dıyarbakıra yenılmemız gerekıyo kı malatya 4 lu avarajdan yarralanmasın bızım yendığımız taktırde malatya kurtulmus olup anlaraspor kuyme dusme hattına daha yakın olacak denızlden sonra kaynak hurıyet gazetesı

bluegreen55

ne 4 lü averajı

malatya antep beraberliğe yatacak

tabi fener yenilmezse

..biz herşeye rağmen fark atıp denizlinin üstünde olalım 16. sırada tamamlayalım

supporter

sevgili amsterdamlı nın son ince hesap başlığında anlattığı da buydu. maçların skoruna göre duruma göre bizim diyarbakırı yenmemiz malatya nın işine de gelebilir.

Clint_Eastwood

Nothingam Forrest İngiltere süper liginden düştüğü sene ligin son maçında 35 bin seyircisiyle oynadı son maçını. Hiç bir iddası kalamamasına rağmen tüm stad full doluydu...

Biz de son maçta takımımıza Samsunumuza sahip çıkalım. Biz Samsunspor'u süper ligde oynuyor diye sevmedik...

Amsterdamli

Ben bu maca sene boyunca oynatamadigimiz genc oyunculara yer vermeliyiz diye dusunuyordum. Ama butun sezon canini disine takan bazi oyuncularimizda taraftarlar icin bu macta oynamalidir. Seneye ayrilacak olanlar varsa Samsunspor formasini son bir kez giyimek icinde sahada yer almalidir. Bunu soylerken tabi bu takim dustu bizde kaciyoruz dusuncesinde olan futbolcular icin demiyorum.

Ayrica son hafta sampiyonluk dugumu cozuluyor bakalim stadimiz dolacakmi yine. Eger son haftalardaki ayni cosku devam ederse bu futbolcularin ebediyen beyninde bir iz birakabiliriz. Samsunspor'un nasil bir takim oldugunu bu son haftalar yureklerinde hisetmislerdir ve hic unutmayacaklar. Ilerde futbolun icinde baska gorevlere geldiklerinde Samsunspora sicak bakacaklar.

55_power

pazar günü iki takimi destekleyecem,samsunspor ve gaziantepspor.insallah malatyayi yenerlerde o zaman malatya köpekleri bizimle ikinci lige düserler.o zaman a.larina koyacaz onlarin.