99 - Aykut Çift ( Gümüşhanespor Kiralık )

Başlatan ibrakadabra55, 15 Nisan 2012, 15:43:39

« önceki - sonraki »

Musti

Ben de az önce özetleri izlerken dikkatimi çekti. 55 forma numarasıyla Aykut'u görünce bizde de bi Aykut vardı o mu diye bakayım dedim. Oymuş.

Kiralık mı hala?

ErkÇay55

Samsunspor'un alt yapısından yetişen ve son üç sezondur ayrı kulüplere kiralık verdiği forvet oyuncusu Aykut Çift Belediye Vanspor'u attığı gollerle adeta uçuruyor.

KUPA'DA ESES VE MANİSAYI BOŞ GEÇMEDİ
Kırmızı Beyazlı ekibin alt yapısından yetişen ve geçtiğimiz üç sezondur ayrı kulüplere kiraya verilen forvet oyuncusu Aykut Çift Belediye Vanspor'da 55 numaralı formasıyla oynadığı maçlarda hem aıyor hemde attırıyor. Son olarak Samsunspor forması ile 2011-2012 sezonunda Sportoto kupasında 6 karşılaşmada oynayan gen oyuncu sonraki sezonlarda İskenderunspor 1967, Gümüşhanespor ve Belediye Vanspor'un formalarını giydi.

HALEN SAMSUNSPOR'UN OYUNCUSU
Öte yandan geçtiğimiz gün açıklamalarda bulunan Samsunspor Teknik direktörü Hüseyin Kalpar'ın "forvet sıkıntısı çekiyoruz" sözlerinin ardından genç oyuncunun Belediye Vanspor'da kiralık olarak forma giymesi akıllara geldi. Gelecek sezon golcü oyuncunun Kırmızı beyazlı formayı yeniden giyip giymeyeceği şimdiden merak konusu olurken taraftarlar forvet sıkıntısı yaşayan Samsunspor'a Haluk Türkerin'den daha faydalı olacağını dile getirdiler.

beşnumara

Şahsi görüşümdür Aykut hangi takımdaysa haluk da o ayarda takıma gitmelidir. Haluk'un zaten bizim takımda olmaması gerekir. Dolayısıyla Aykut'un da.

##kdc##

Cuma günü tekrar abdest almak zorunda kalacağım ama bi s*ktirsin gitsin ya =) Bu adam tekrar Samsunspor'a gelirse çok pis söverim. Armağan Kuş ve türevleri...  :suslen:

55.hakan

Ya şu haberlere taraftarlar da bunu istiyor diyerek görüş ekliyorlar ya çok gülüyorum gerçekten.Bunu isteyen hangi taraftarmış isim de versenize bir de.Veya hangi taraftar grubuymuş.

samsun 55

sadece55

Samsunspor olmadı Bafra oldu Bravo Habercilere yine başardılar.

umit

şöyle bi tweet atmış.
AlıntıAykut Çift @99Aykt 
Aşık olduğum Samsun şehri ve Samsunspor'dan ayrılıyorum bugüne kadar üzerimde emeği olan herkezi çok teşekkür ediyorum...

Sadece Samsunspor

Bugun turkiye kupasinda gol atti. Diyarbakirsporda. Kendini gelistirmis attigi golde cok iyidi akilliydi. Hizlanmis.