Jeroen LUMU

Başlatan Sadece Samsunspor, 17 Ocak 2017, 20:40:17

« önceki - sonraki »

celebi

2. Yarı oynadı bence ve ilerleyen zamanlarda daha iyi olur

sadece55

Tam hırslandı hoca oyundan aldı.

celebi

korayxyz

Şu ana kadarki performansı hayal kırıklığı.

Ama bence potansiyeli var, yaşı heniz 21. Çabuk ve bilekleri çok yumuşak. Eğer form tutarsa seneye çok iyi işler çıkarabilir.

O nedenle ısrarla forma şansı verilmeli

Sadece Samsunspor

En az 3 haftasi var uyum sorunu var bu ligi bilmedigi belli

minci

Adam boş bir adam değil. Uyum sürecini atlattığı an işimize çok yarayacak.

yirmiuc

Çok teknik bir oyuncu. 2. Yarı sol kanada geçince etkili oldu.

özkan

O şutu taca atan adam...Gelecek vaat etmek...Bu adamdan olacağına inanmıyorum ben.Yıllarca bizde kalmaz diye düşünüyorum..

Mert

Alındığında umar tarzı futbol oynar diye düşündüm fakat olmadı.Yeni yeni forma şansı buluyor ama yetersiz bence.Kaldı ki vakit kaybetme lüksümüz yok.Vedatın yedeği olmaktan başka bir şansı yok.

samsunsporlu1994

09 Mart 2017, 00:38:04 #39 Son düzenlenme: 17 Mart 2017, 21:49:40 samsunsporlu1994
Halı sahada adam eksik olsun çağrılmaz,o kadar kalitesiz ve vasat bir oyuncu. Eğer bu sezon ligde kalır ve gelecek sezon Süper lige oynayacak bir kadro kurulacaksa Brands,Lumu gibi vasat yabancılarla play off bile oynayamaz bu takım. Nereden buluyorlar böyle kalitesiz adamları anlam vermek mümkün değil,kim yapıyor bu transferleri?

tactician

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 09 Mart 2017, 00:38:04
Halı sahada adam eksik olsun çağrılmaz,o kadar kalitesiz ve vasat bir oyuncu. Eğer bu sezon ligde kalır ve gelecek sezon Süper lige oynayacak bir kadro kurulacaksa Brands,Lumu gibi vasat yabancılarla play off bile oynayamaz bu takım. Nereden buluyorlar böyle kalitesiz adamları anlam vermek mümkün değil,kim yapıyor bu transferleri?

Abiler yavaş. Hepten gömdük yine. Bu isimleri de diğer transferleri kim yaptıysa onlar yaptı. Geçmişte bir çok isim için benzer hatalara düşmüştük. Daha ne oldukları meçhul bakalım zaman ne gösterecek.  Umarım katkı saglarlar ve Samsunsporumuzun başarısında pay sahibi olurlar.

Sadece Samsunspor

Aynen abartmayin o kadarda vasat degil

celebi

brigand

Biraz daha form tutsun iş yapar bu ligde.

cem 55

bende çok kötü olduğunu düşünmüyorum bilekleri iyi bence faydalı olacak