9 - Mbilla Etame

Başlatan berusa55, 02 Eylül 2014, 00:23:20

« önceki - sonraki »

CoRaqLi55

Devre arasi döner mi dersiniz ptt ye

55.hakan

Rahatsızlığından dolayı bir süredir hastanede diye biliyorum.Ateşli bir hastalığa yakalanmış.

Raqua55

Mbilla Antalyada sezon sonu göremicek gibi duruyor.Devre arasında PTT takımlardan atlayan çok olur.Tekrar bize gelirse kone ofi Mbilla iyi bir üçlü olabilirler. Ama geleceğini hiç zannetmiyorum

samsun 55

Alıntı yapılan: Raqua55 - 20 Kasım 2015, 16:03:09
Mbilla Antalyada sezon sonu göremicek gibi duruyor.Devre arasında PTT takımlardan atlayan çok olur.Tekrar bize gelirse kone ofi Mbilla iyi bir üçlü olabilirler. Ama geleceğini hiç zannetmiyorum

Galatasaraya karşı 1 gol attı birde penaltı kazandırdı

Raqua55

Adam kaç maçtır kadroya giremedi geldi 1 gol 1 asist yaptı  :D herhalde Kalır bu performansla Antalyada 

nomak55

Mbilla devre arasinda transfer yapar ben kayserinin yerinde olsam kesin alririm tam ihtiyaclari olan adam

Sadece Samsunspor

Bu antalyada kafa yok adami yedek kulubedime hapsettiler. Bugun yine sonradan girdi 1 gol 1 asist yapti. Neden 11 baslamaz ilginc

Sadece Samsunspor

Bu sene bizde olacaktın kesin ilk 2den çıkmıştık bee

Shane_Falco

Sanırım Antalya ile yollarını ayırmışlar. Süper ligde kalacaktır ama olur da bu ligden biri kaparsa büyük iş yapmış olur.

özkan

Antalya gerizekalı heralde.Adamın etoyla yaptıklarını nereleriyle izliyolar.Messiyimi alacaklarmış

yilmazselcuk55

En kötü Süper Ligde Kalacak ama Katar ve İngiltereden Teklifler varmış ;)

bayfa55

Bu saatten sonra bu ligde oynamaz.