9 - Mbilla Etame

Başlatan berusa55, 02 Eylül 2014, 00:23:20

« önceki - sonraki »

55(tuncay)55

takımın bi taktigi yok al topu mbillaya şişir adam daha ne yapsın bütün yük adamda biraz olsun ofeodu yükünü hafifletiyor başkada adam yok

SametYılmaz55

Ofoedu'nun sağ taraftan getirip çevirdiği topa o şekilde vurmaya hakkı yok hiç kimsenin.o şekilde vuruyorsan o golü atacaksın.gol kaçırdığı için değil umursamaz tavirindan dolayı kızdım Mbilla'ya.Bunun sarı kart sınırında olmakla yada takımın yükünü çekmekle,taktiğin olmayisiyla hiç bir alakası yok.Oyun 2-0 ken o şekilde kim vurursa  kızarım.

kuzey55

adama uzun top atarsan oynayamaz tabi. adama yardımcı olacak bir tane adam yok takımda.en yakın mustafa sevgi vardı onu da hoca oyundan çıkardı son maçta

usare

Durumu nedir, sakatlık ciddi mi?

beşnumara

Oynayabilecek deniyor.

Kaya

Kolay kart gören bir oyuncu olmasına rağman uzun süredir kart sınırında maçlar çıkarttı.Denizli maçında sarı kart görse bile playoff mücadelelerinde kartlar sıfırlandığı için cezalı olmayacak..Kendisini tebrik etmek lazım.. Aynı şekilde Ofeodu'yu da..

özkan

Kendini takıma veriyosun,maç içinde önemli şeyler bunlar.Umur alıyosun,ofoeduyla maç öncesi sorumluluk alıcı davranışlarınızı biliyorum ama bunun maça yansıması gerçekten güzel.Sizin gibi inanmışlarla inşallah bu sene bu iş olacak..

kuzey55

sözleşmesi bitti malesef. gider büyük ihtimal  :(

sadece55

Hedefimiz olacaksa mbilla takımda tutulmalı

ngonge

Mbilla kalabilir, yönetim para verirse..

sadece55

Mbilla güçlü bir orta saha ile bu ligte çok işler yapar

cakir55

Çok kızıyorum bu Adama ama daha ıyısını alacağımızı sanmıyom o Yüzden kalmalı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

orucreis

Takim.icin savasan tek adam ama bazen kahraman olmak icin onemli pozisyonlari harciyor

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: orucreis - 06 Haziran 2015, 23:55:17
Takim.icin savasan tek adam ama bazen kahraman olmak icin onemli pozisyonlari harciyor
en son örnegi maç berabere giderken sol çaprazdan ofoedu ve eren tozluya çıkarmak yerine kaleye şut çekmek gibi  :(

özkan

Eğer hedef çıkmak olacaksa mbilla ile devam edilmemeli.yerine ayite gibi bitiriciliğine inanılan bir son vuruşçu alınmalı.yüksek topları alamamasından hakeme boş boş bakmalarından ben sıkıldım açıkcası.