Türkiye Kupası - Altay - Samsunspor'umuz : 4-0

Başlatan Nuri Asan, 19 Ekim 2009, 14:23:28

« önceki - sonraki »

55sirinler55

bu mac bizim icin deplasmanda yenmek icin büyük bir sans....takim daha rahat cikacak maca kupa diye...lig maci oldumu takim tedirgin oluyor...rahat cikacaklar maca ve alacaklar...sonrada gerisi gelecek insallah

Altayi gecen senede evlerinde yiktik...yine yikabiliriz

Yaman55

şu maçı kazanalım ligde yenilelim ama şu türkiye kupası takıma hava kazandıracak

ali ihsan

Okan
Serkan E.   Turgay  Can  İlhan

Adem  Murat     Hakan H.   Volkan

Hakan A.  Chelidze

Oktay takıma dönünce Adem beke geçmeli.

Bu kadroya dönüp ikili forvet oynamalıyız.Yoksa şu anki takım dizilişi deplasmandan ancak hediyelik eşya getirmeye devam eder.Puanı zor görürüz.

lucarelli

Bu maçı kesin kazanmalıyız. Kupadan iyi para gelir. Bence kupa bir lig maçından daha önemli.

SSBiz Gençlik

Deplasman olduğu için umudum hiç yok...

SSBiz Gençlik

Bizim yönetim biliyor mu 26'sında Giresun maçı var, 28'inde Altay deplasmanında maç yapacağımızı... Maçımızı 29'una alalım diye bir öneride bulunma ihtimalimiz ne kadar arkadaşlar?

gozgoz yýlmaz

maç persembe olur kesin... karabük de bizim kupa maçından önce pzts. ligde dardanelle oynamıştı, bizim maç persembe oynanmıştı. kupa maçı persembe, lig maçı da pzts olur büyük ihtimalle. deplasman olduğu için hiç umudum yok bu maçtan, zaten şanssız bir kura olmuş. ordu,  evinde van belediyeyi çekiyor.

çapaþ 06

altay dan korkar hale geldi ne hallere düşmüşüz :-[ :-[ :-[

Yaman55

Gorkem

inşallah yeneriz kurtulalım artık deplasman fobisinden

CurvaSudSamsunspor

bir zamanlar TAHTA yla başımız dertdey di ŞİMDİDE "FOBİ" başımızın belası oldu ...

Tufan

Altay ligte kafaya oynuyor büyük bir ihtimal yedek ağırlıklı çıkacak ve deplasman olmasına rağmen kupa olduğundan bir baskı olmayacak bizim topçularda geçen sene Antalyaya nasıl elendiğimizi hatırlatırım. kupa prestijdir gruplara kalıp sonuncuda olsak bazılarına bu şehrin bir takımı olduğunu hatırlatmış olucaz!

çarşambalı-55

inşallah altayı yenip trabzonla aynı gruba düşeriz >:(

celebi

arkadaşlar ban akızabilir ama yeniliriz şimdiden ümitlenmeye gerek yok derim

ergin1965