Türkiye Kupası - Altay - Samsunspor'umuz : 4-0

Başlatan Nuri Asan, 19 Ekim 2009, 14:23:28

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Yaman55

55.hakan

Giresun'un da bizimle pazartesi maçı var hangimiz perşembe oynayacak perşembeye 2 maç koyarlar herhalde

babasamsunlu

Alıntı yapılan: çarşambalı-55 - 19 Ekim 2009, 18:25:02
bu sefer yeneceğiz inşallah

:'( :-* :-\ :-X :-[ :P ::) ??? 8) :o :( >:( ;D :D ;) :)

biz samsunspor sevgimizden hep inşallah bu sefer derken  tam 4 yılı geride  bıraktık....ne oldu ...
ismail başkan gittiğinden beri sürekli mağlup oluyoruz....hem sahada hem de masada...
benim ümitlerim tükenmez sanıyordum ama  onalrda tükenyor..aslında bu takımdan yani bu futbolcu yönetim ve teknik kadarodan bir şey olmayacağını hepimiz çok iyi biliyoruz ama sırf armanın bi şekilde  o gün kü maçtan galip ayrılmasını istiyoruz..
sorunda burda zaten günlük başarı bekliyoruz...kökten çözüm maalesef isteyecek durumda olmadığımız için günlük başarı ile avunuyoruz..bolu maçı gibi...
sorun çok büyük arkadaşlar bazen uslanmaz aşıklar sevgilerinden bazı şeyleri görmezden gelirler ya bizde aynen öyleyiz işte..sorun çok büyük..bunu hepimiz bliyoruz............ama sevgimizden görmezden geliyoruz....
Allah sonumuzu hayretsinn..amatöre bile düşse peşinden gideriz elbet ama o zamanda hiç bir zamanda mutlu olamayız hep bir hayıflanma içinde oluruz..

imparator celil demişti demek istemzdim ama demişti..bizler samsunsporumuz düşme mücadelesini verdiği sene oyanan futbolu mücadeleyi hırsı görerek hemen çıkarız zaten diye düşünürken o bize samsunspor düşerse bir daha asla çıkamz demişti ve haklı çıkmışıt...

ha bir de bir gün uğruna bir çok şeyi terkettiğim Samsunsporun başkanı olacam demişti.... onun kalitesinde bir adam şuan kesinlikle halen süper ligde bir takımda oynamalıyken neden malataya gibi bir takımda onu çelişkisi içinde inşallah samsunsporluluğuna bağlılığına çok inandığım imparator bir gün dediğini yapar...

tanju55

tamam bahaneleri hazir...yorgunduk...yada klasik bir bahane...bizim hedefimiz lig kupa degil...ama bence altayi eleriz...

kayacan

Bu maçın sonucunu yeni teknikdirektör etkiler.Kimin olacağı önemli.Erkenden havlu atmayalım.

SamsunluReis

bence kupada yeniliriz ligde alırız gibime geliyoo ama inş herikisindede kazanırız..

jean

kirk yilda bir gurplara kalacaktik yine yatti altayi  yenemeyiz izmirde orduya dusen bize dusseydi keske

özkan

Alıntı yapılan: SamsunluReis - 19 Ekim 2009, 22:13:16
bence kupada yeniliriz ligde alırız gibime geliyoo ama inş herikisindede kazanırız..
kupada yenilmek için sahaya cıkcagımızı sanmıyorum,yenılmek elenmek ısteyen adam karabüğe elenirdi,bizimkiler b i kocakafalık yapmaya çalışcak heralde bu maçta,alırsak neden olmasın ..

Akyol

Deplasmanda oynanacak üst üste 2 Altay maçı takımın hali ortada kupa mı lig mi? Bence şu durumda lig önemli kupada eleniriz ama ligde durum farklı olur düşüncesindeyim ;)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Akyol55 - 20 Ekim 2009, 08:46:52
Deplasmanda oynanacak üst üste 2 Altay maçı takımın hali ortada kupa mı lig mi? Bence şu durumda lig önemli kupada eleniriz ama ligde durum farklı olur düşüncesindeyim ;)

kupa da bir şeyler yapmak tekrar gündeme gelmek adına önemli olsada  düşmemek üzerine kurulan kadro ikisini bir arda  taşıyamayacağından kupada yedek takımla çıkılacak ve asıl lig maçına bakılacaktır...altayın  ligde iddalı konumuda  onalrın ligde şampiyonluk mücadelesini daha çok önemseyeceklerini de düşünmüyor değilim.. karabük maçında karabük tüm yedekleriyle sahaya çıkıp elenmek için geldiğini göstermişti..şimdi ligdeki konumalrını görüyoruz...amaan ne kafa patlatıyoruz işte  sıkıntılıyız sıkıntılı...........

:'( :-* :-\ :-X :-[ :P ::) ??? 8) :o :( >:( ;D :D ;) :)

Baskent_Samsunspor

bizim piyasa futbolcuları geçen sezon olduğu gibi bu yılda kupaya asılacaktır(bakınız antalyaspor maçı)

yani forma için değil bizim için değil şehir için değil sadece kendileri için bu turu geçecekler ligdeki maçta fark yerler benciller....

çarşambalı-55

Yeni hoca bişeler değişitirebilir mi takımda acaba

ramcQ_55

Alıntı yapılan: bluegreen55 - 19 Ekim 2009, 18:30:54
elendik hiç umutlanmayalım bencede.

ne zaman oynadıkta elendik diyosunuz anlamadım sacmalamayın bu kadarda kücük düşürmeyin kendinizi
samsunspor'un şansı altaya karşı her zaman vardır altay samsunda bizi yeniyo bizde onları kendi evinde yeniyoz
sonuc SAMSUNSPOR altayı alsancakta yenecektir ve guruplara kalcaz okadar

Recep

hiç bir maç oynamadan kaybedilmez
ama iş biz olunca deplasman maçları için gerçekten felaket ötesi bir durum söz konusu