Türkiye Kupası 1. Tur / Çankırı Belediyespor - Samsunspor'umuz: 3-3 ( 4-6 P )

Başlatan celebi, 15 Ağustos 2008, 15:02:11

« önceki - sonraki »

kuzey55

ya çankırıyla ne alıp veremediğimiz var.bi çankırı kalmıştı didişmediğimiz o da oldu :)

kaan

Alıntı yapılan: camakf_55 - 01 Eylül 2008, 15:14:26
cankırılı arkadas sıtemıze gelmıs bısey de dememısız kendımızı cok buyuk gorup cankırıyı kucuk gormusuz

sımdı cankırıya yenılsek nolcak cankırı mı buyuk olacak

lutfen arkadaslar bız adamlık yapıp mısafırperverlıgımızı gosterelım

sorun o değil gelip samsunspor o kadarda buyuk bir klup değil olsa süper ligde olurdu demesi samsunun derdi onamı düştü adam gibi yaklastıta bizmi ters teptik kardeş.

Sadece Samsunspor

ya arkadaşlar tamam ama biz büyük Samsunspor taraftarı olarak biraz daha alttan almalıyız ki büyüklüğümüz belli olsun ;)

ozkan17

hocanın acıklaması guzel..kupaya onem verıyoruz..ınsallah gruplara kalacagız

maço

Alıntı yapılan: kaan - 01 Eylül 2008, 15:16:58
sorun o değil gelip samsunspor o kadarda buyuk bir klup değil olsa süper ligde olurdu demesi samsunun derdi onamı düştü adam gibi yaklastıta bizmi ters teptik kardeş.

1. sı kardes mardes hıtap tarzlarından hoslanmam

2. sı her takım kendıne gore buyuktur. bana gore en buyuk bız cankırılıya gore en buyuk cankırı beledıye.

3.su adam herhalde samsunspor cok buyuk klup bılmemne yalakalık yapmaktansa dogruları kendınce dogruları solemesı daha hostur.

berusa55

Beyler konuyu uzatmayın artık!

Tartışmadan kaçının ve maç konusuna odaklanın...

kaan

Alıntı yapılan: camakf_55 - 01 Eylül 2008, 15:33:54
1. sı kardes mardes hıtap tarzlarından hoslanmam

2. sı her takım kendıne gore buyuktur. bana gore en buyuk bız cankırılıya gore en buyuk cankırı beledıye.

3.su adam herhalde samsunspor cok buyuk klup bılmemne yalakalık yapmaktansa dogruları kendınce dogruları solemesı daha hostur.
bana dokundu yazdım içimden gelenleri herkesin görüşüne saygımız var ama samsunspor forumunda gidipte bize o kadar buyuk olsaydınız süper ligte olurdunuz diyemez.

Beyler konuyu uzatmayın artık!

Tartışmadan kaçının ve maç konusuna odaklanın...

genç yarenler

nasıl sizin damarınıza basıldıysa sızde benımkıne bastınız samsunspor geliyor dıye stadda yatarmısız siz hangı ligdesiiz adınızı ılk defa duydum gıbı sözler söylendı bende ondan dolayı o lafı dedim samsunspor elbette buyuk bı klup super lig görmus yaptıgımız en önemli maç dogru ama o kadar küçümsemeyın demek istedim tartısmayı uzatmaya gerek yok samsunspor cankırı maçı ıle ılgılı konusalım

harbisamsunsporlu5517

arkadaslar kımseyı kuçumsemıyelım yolumuza tam gaz devam edelım ;D

jean

insallah aksilik cikmadan sag saglim aliirz bu maci cankirinin kaybedecegi birsey yok nasilsa saldirabilirler belki az sayida taraftarimiz olabilir

esedullah

kaan

Arkadaşlar radyo yayını olurmu çankırıdan sizce maçı nasıl takip etcez.

atakumlueray

arkadaşlar unutmayın biz bomba yapmayı severiz.nasıl ki pazar günü çoğumuz mağlup oluruz diye düşünüyorduysak,kupa maçında da kesin kazanırız diyemiyorum.

Sadece Samsunspor

Alıntı"İyi bir takım olduk"

Samsunspor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ, "İyi bir takım olduk ve istikrar yakalamak istiyoruz" dedi.

Gümüşdağ, Bank Asya 1. Lig'e Kayseri Erciyesspor galibiyeti ile başladıklarını, ancak bu maçın geride kaldığını belirterek, Çankırı Belediyespor maçına adapte olduklarını söyledi.

Fortis Türkiye Kupası'nda yarın oynayacakları Çankırı Belediyespor maçında sahaya galibiyet için çıkacaklarını belirten Gümüşdağ, şöyle konuştu:
''Zor bir maç olacak. Deplasmanda karşılaşacağız. Ayrıca alt liglerdeki takımlar, üst ligdeki takımların maçlarına daha iyi konsantre oluyorlar. Çankırı maçında Erciyespor karşısında oynatmadığım 3-4 futbolcuya şans vereceğim. Onların son durumlarını görmek istiyorum. Tabii ki kazanmak için oynayacağız. İyi bir takım olduk ve istikrar yakalamak istiyoruz.''

Bu arada Samsunspor, dün transferin son gününde Kayserispor'dan kaleci Hasan Sönmez ile Antalyaspor'dan sol kanat oyuncusu Mesut Çamtemel'i transferi etti.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20080902/iyi_bir_takim_olduk.html

Sadece Samsunspor

Yarın bu maç için bu konuda buluşalım hep destek tam destek