Türkiye Kupası 1. Tur / Çankırı Belediyespor - Samsunspor'umuz: 3-3 ( 4-6 P )

Başlatan celebi, 15 Ağustos 2008, 15:02:11

« önceki - sonraki »

genç yarenler

sitesine guzelce gelmis bi takımın taraftarına hosgeldin demedıkten sonra ne dıyım en guzel cevabınız lan oldu ben size en ufak hakaret ıçeren söz soylemedım ama dallama falan gibi sözler buyuk senız yakısmadı   
sizin veya bır baskasının olmayabılır ama bizim gönullerimizin kralı cankırı

eLLis

Büyüklüğümüz arşivlerde kayıtlı böyle mazi herkeze nasip olmaz dünkü çocuklar çıkıp atıp tutuyor boşverin.

Sadece Samsunspor

arkadaşlar sakin olun ilk önce, hoşgeldin kardeşim sizin ligi pek takip etmiyorum ne durumdasınız diye ama iyi bir karşılaşma olsun ve tabiiki ben bir samsunspor taraftarı olarak samsunsporun kazanmasını istiyorum

size liginizde başarılar ;)

genç yarenler

en dogal hakkınız ıstemek yenebılırsınızde daha once bız turkıye kupasına bı kez katıldık ondada elendık ne dıyım sız daha cok gormussunuzdur kım daha cok isterse o alsın derim sizede basarılar insallah samsun ve cankırı ıçın hayırlısı olur

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: genç yarenler - 01 Eylül 2008, 12:59:47
en dogal hakkınız ıstemek yenebılırsınızde daha once bız turkıye kupasına bı kez katıldık ondada elendık ne dıyım sız daha cok gormussunuzdur kım daha cok isterse o alsın derim sizede basarılar insallah samsun ve cankırı ıçın hayırlısı olur

Kardeş spor centilmenlik, barış ve kardeşliktir. Bu siteye uğradığın için teşekkürler. Güzel bir karşılaşma olacağını düşünüyorum. Her takımın hayali galip gelmektir. İyi oynayan ve ballı olan takım galip gelecektir elbet. ALLAH'ın izniyle gitmeyi düşünüyorum maça. Stadınızın yolunu tarif ederseniz sevinirim?

genç yarenler

samsundan dırek cankırıya araba yoktur ankarada iner çankırı ya gıden otobüse binersin yalnız ankarada sabah olki bileti kolay bulasın cankırıya zaten ınınce sorarsın herkes gosterır termınalden stad yakın

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: genç yarenler - 01 Eylül 2008, 13:13:51
samsundan dırek cankırıya araba yoktur ankarada iner çankırı ya gıden otobüse binersin yalnız ankarada sabah olki bileti kolay bulasın zaten ınınce sorarsı herkes gosterır termınalden stad yakın

sağolasın gardeş.hem ben kayseriden gelecem ;D Sora sora bağdat bulunurmuş zaten.

Sercan

Maç için çankırıya bir organizasyon olcakmı ya da gitmeyi düşünenler var mı???

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 01 Eylül 2008, 13:22:50
Maç için çankırıya bir organizasyon olcakmı ya da gitmeyi düşünenler var mı???

valla ben Kayseri den gitmeyi düşünüyorum ALLAH'ın izniyle...

berusa55

@Değerli üyeler,

Birbirimizi kırmadan saygı çerçevesinde ve üslubumuza dikkat ederek yazalım...

Sadece Samsunspor

AlıntıSamsunspor Türkiye Kupası için Çankırı yolcusu !

01 Eylül 2008 / 14:15

Samsunspor Fortis Türkiye Kupası 1.Turunda karşılaşacağı Çankırı Belediyespor maçı için salı günü Çankırıya gidecek.

Çankırı Büyük Otel'de konaklayacak olan kırmızı beyazlılar maç sonrası Kocaeli'ne geçecek ve pazar günü oynayacakları Kartalspor karşılaşmasının hazırlıklarını burada sürdürecek.

Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ kupaya önem verdiklerini belirterek, " Çankırı Belediyespor maçını kazanarak tur atlamak istiyoruz. Kupada ilk hedefimiz gruplara kalmaktır" diye konuştu.

Gümüşdağ rakiplerinin durumu hakkında Çankırı Belediyespor - Tokatspor maçını izleyen alt yapı koordinatörü Şendoğan Çakmaker'den gerekli izlenimleri aldığını sözlerine ekledi.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=4227

kaan

arkadaşlar çankırı maçı yarınmı canlı yayın yok dimi

34 SS 1965

berusa55

Çankırı maçı 3 Eylül Çarşamba günü saat 16.00'da Çankırı Atatürk Stadyumu'nda arkadaşlar...

Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/turkiyekupasi/h/20080825/iste_kupada_1_kademe_programi.html

maço

cankırılı arkadas sıtemıze gelmıs bısey de dememısız kendımızı cok buyuk gorup cankırıyı kucuk gormusuz

sımdı cankırıya yenılsek nolcak cankırı mı buyuk olacak

lutfen arkadaslar bız adamlık yapıp mısafırperverlıgımızı gosterelım