Türkiye Kupası 1. Tur / Çankırı Belediyespor - Samsunspor'umuz: 3-3 ( 4-6 P )

Başlatan celebi, 15 Ağustos 2008, 15:02:11

« önceki - sonraki »

jean

bugun yine sordum adam biliyorum dedi o kadar israr ettim nerden ogrendin diye kizarak iki defa deplasmanda karabuk dedi anlasilan bir bildigi var

cem 55

demek ki  ömürün türkiye kupasının ilerleyişinden  haberi yok tff 1.turda takımları gruplara ayırdı hala her gruptan bi takım 3.tura yükselecek sanıyo sanırım tff sitesine girince hersey cok acık ortada kimseyi yanılmaya gerek yok zaten büyük ihtimalle gelecek hafta içi kuralar çekilir herşey ortaya cıkar ayrıca erdinç arkadasımıza güzel yorumları için cok teşekkürler antalyalı bikaç arkadasımdam mesutla ilgili bende cok iyi seyler duydum kartal macında birde canlı gözle seyretmek istiyorum ama ben veysel ve mesutun cok yerinde transferler olduklarını samsunsporumuzda ilk 11 in degişmez adamları olacakları kanısındayım.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: cem 55 - 05 Eylül 2008, 21:23:46
demek ki  ömürün türkiye kupasının ilerleyişinden  haberi yok tff 1.turda takımları gruplara ayırdı hala her gruptan bi takım 3.tura yükselecek sanıyo sanırım tff sitesine girince hersey cok acık ortada kimseyi yanılmaya gerek yok zaten büyük ihtimalle gelecek hafta içi kuralar çekilir herşey ortaya cıkar ayrıca erdinç arkadasımıza güzel yorumları için cok teşekkürler antalyalı bikaç arkadasımdam mesutla ilgili bende cok iyi seyler duydum kartal macında birde canlı gözle seyretmek istiyorum ama ben veysel ve mesutun cok yerinde transferler olduklarını samsunsporumuzda ilk 11 in degişmez adamları olacakları kanısındayım.

veysel aksu en iyi transferlerden biri bence mesutu daha izleyemedik ama çankırı maçını izleyen biri çok iyi, top kontrolü güzel dedi antalyalılarda nasıl satıldığı konusunda şaşkın burda giresun maçında görecez bakalım

55__Gurbet__55

MeL_55

ligtvden bazi yorumlar !

sampi.fb:
samsun spor haydi bu sene coşş

uyumaz:
öncelikle samsunspor'mu canı gönülden tebrik ediyorum.başarılarının devamını diliyorum. sezonun ilk maçındada geçen hafta k.erciyes'i güzel bir oyunla 2-1 mağlup ettik. buna, kazanmamıza inanmak istemeyen bazı yazarlar bunu süpriz olarak değerlendirdiler yazık çok yazık. biz bu genç ekiple bu sezon çok büyük başarılara imza atacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın. kupa maçında tur atlayan tüm takımları tebrik ediyor taraftarlarına hayırlı ramazan lar diliyorum. allaha emanet olun.selam

Forceone:
samsunsporumuzu tebrik ediyor ve galibiyetlerimizin devamının gelmesini temenni ediyorum. samsunspora da yakışan yer süper ligdir ve kupada da başarıdır.

cem 55

kupa kuraları 12 eylül cuma günü saat 11 de çekilecek hayırlısıyla gönlümüze göre güzel bi kura çekeriz insallah.türkiye kupası 2.kademe maçlarıda 24 eylül çarsamba günü tek maçlı eleminasyon sistemine göre oynanacak gönlümden geçen her zaman yendigimiz kocaeli yada uzun süredir deplasman yapamadıgımız 4 ankara takımından birisi.bu sene artık şu gruplara kalalım

**KaR6**

sefa efendi hakeme hakaretten 3 maç ceza almış!! ağır konusacam ama tutuyorum kendine, ne zaman adam oldunuz da hakaret ediyosunuz yaa siz?? en fazla ihtiyacımız olan zamanlar, form tutmussun, 2.yarı oyuna giriyosun 3 maç ceza alıyosun.. ne diyeyim şimdi ben sana??

kuzey55

bişey deme kardeş çünkü biz iyi gün dostuyuz.kötü günde takımın futbolcuların yanında değiliz.burda bizim çok bilmiş taraftarımız varya onların zoruna gidiyo:

Atakumlu

kuzey mustafa isim ver kardesim o zaman bende sefa dan yanayım benmiyim takımın ii gununde yanında olupta kotu gunde karsısında olan..ustune alınma deme ustume alınırım cunku..ayrıca genc cocuk bu olabilir akıllancak zamanla gene soyluyom hakanı bilmem ama sefayı sahsen de tanıdıgım icin terbiyesiz bi tarafı kalkcak bi cocuk deil ben de onun avukatı deilim ama benim fikrim de bu..

kuzey55

sen üstüne alınma sana söylemediğimi biliyosun.ayrıca orda bize karsı iyi gün dostu diyenlere söyledim.bu formayı giyen dikkat edecek tamam sefa çok iyi ama bak 3 hafta yok.belki onun olmayısı bize maç kaybettirecek.herneyse umarım hatasını anlamıştır.