Türkiye Kupası 1. Tur / Çankırı Belediyespor - Samsunspor'umuz: 3-3 ( 4-6 P )

Başlatan celebi, 15 Ağustos 2008, 15:02:11

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

Yalnızca BİZ

Umut her daim vardır arkadaşlar...

cem 55

çankırı dün kasımpasa banka asyadayken orda cok iyi maçlar çıkaran alper salgın ve süper ligdende tanıdıgımız erhan namlıyla sözleşme imzalamıs ikiside tecrübeli ve iyi oyuncular işimiz hiçte kolay degil bu sene artık grublara kalalım 2 senedir ilk turda elenmekten bıktık

caneRisse

EWET YAA YETER  ARTIK SU CANKIRI BLD YENEMESEK BIZ KIMI YENCEZ YHAA SU HEYCANI BIZDE YAŞAYALIM KALALIM GRUPLARA

SamsunluReis

inş inş kalıcaz allahın izniyle erciyesten snra çankırıyıda yenersekk çokk güzel olur güzeli bırakk dehşet olur yaaa

jean

bu moralle cankiriyida yeneriz zaten normalde yenmemiz lazim

furkan5534

Alıntı yapılan: cem 55 - 29 Ağustos 2008, 21:50:45
çankırı dün kasımpasa banka asyadayken orda cok iyi maçlar çıkaran alper salgın ve süper ligdende tanıdıgımız erhan namlıyla sözleşme imzalamıs ikiside tecrübeli ve iyi oyuncular işimiz hiçte kolay degil bu sene artık grublara kalalım 2 senedir ilk turda elenmekten bıktık

aynen dogru soyluyosun ya . hıc onem vermıyoduk ya guruplara kalıcz ınsallah soradaaaaaaaaaaa kartalspor macınaaaa

Sadece Samsunspor

seckin55

çankırıyla hayrettın hocanın zaten bir hesabı vardır. kovuldu diye biliorum ordan ama iyi bir ders verse bu sefer.onun iiçin iyi bir fırsat

genç yarenler

hiç te kücümsenecek bı takım degılız cankırı sen kımsın cankırıyıda yenemeyeceksek kımı yenelım gıbı sozler var çankırım aldırmaz önemli degil size ligde basarılar dileriz kupadada bizi yenerseniz yolunuz acık olsun deriz hiç bi takımı gözumuzde kucumsemedik hıç bı takımda gözumuzde buyutmedık daha ıyı oynayan daha cok hak eden kazansın derim cankırı ıyı oynamayacaksa yenılsın bızım için farketmez ama hayrettın hocaya hesabımız var zamanımızı caldı bızım cankırım samsunspor engelınıde asacaktır gruplara kalacaktır insallah

genc yarenler her yerde bunu unutma
www.cankiribelediyespor.net taraftar formu

selahattin55

Alıntı yapılan: genç yarenler - 01 Eylül 2008, 11:37:06
hiç te kücümsenecek bı takım degılız cankırı sen kımsın cankırıyıda yenemeyeceksek kımı yenelım gıbı sozler var çankırım aldırmaz önemli degil size ligde basarılar dileriz kupadada bizi yenerseniz yolunuz acık olsun deriz hiç bi takımı gözumuzde kucumsemedik hıç bı takımda gözumuzde buyutmedık daha ıyı oynayan daha cok hak eden kazansın derim cankırı ıyı oynamayacaksa yenılsın bızım için farketmez ama hayrettın hocaya hesabımız var zamanımızı caldı bızım cankırım samsunspor engelınıde asacaktır gruplara kalacaktır insal

genc yarenler her yerde bunu unutma
www.cankiribelediyespor.net taraftar formu
HER YERDE DERKEN NERELERDESİNİZ.sizinle daha önce oynamışmıydık.siz hangi ligdesiniz.daha bu sene duydum sizi ben.bütün şehir heyecandan titriyordur şlimdi koskoca SAMSUNSPOR geliyor vdiye.gece stadda yatarsınız SAMSUNSPORU belki bir daha gelmez hazır gelmişken seyredelim diye.fazla atma koçum sizin taraftar sayınız kadar samsunda bizim taraftar grublarımız var.sizi farklı bir şekilde yeneceğiz.haydi HAYRETTTİN GÜMÜŞDAHĞ intikam zamanı.

genç yarenler

giresun erzurum karabük mersin konya istanbul ve ankaradayız tff 2.ligdeyiz 4. grupta yer alıyoruz
bızden bı lıg usttesınız samsunspor buyuk bı klup ama anlattıgın kadar buyuk bı kulup degıl buyuk olsaydınız süper ligde olurdnuz
kucumsemeyın kucumsenecek hale dusersınız ben artık cevap vermek ıstemıyorum bizi takım olarak gormeyenlere bizde takım olarak bakmayız yolunuz acık olsun dıyorum her sey sızın için daha ıyı olsun
genç yarenler

kaan

Alıntı yapılan: genç yarenler - 01 Eylül 2008, 12:36:53
giresun erzurum karabük mersin konya istanbul ve ankaradayız tff 2.ligdeyiz 4. grupta yer alıyoruz
bızden bı lıg usttesınız samsunspor buyuk bı klup ama anlattıgın kadar buyuk bı kulup degıl buyuk olsaydınız süper ligde olurdnuz
kucumsemeyın kucumsenecek hale dusersınız ben artık cevap vermek ıstemıyorum bizi takım olarak gormeyenlere bizde takım olarak bakmayız yolunuz acık olsun dıyorum her sey sızın için daha ıyı olsun
genç yarenler
Aha bi dallama daha muhattap olmayın arkadaşlar.

HaSaNCaN

lan büyük kulüp olmak için süper ligde mi olmak gerek. he doğruya siz daha oralara gelemediniz bilemezsiniz büyük kim küçük kim.

Sercan

Alıntı yapılan: streeturk - 01 Eylül 2008, 12:43:29
lan büyük kulüp olmak için süper ligde mi olmak gerek. he doğruya siz daha oralara gelemediniz bilemezsiniz büyük kim küçük kim.

Beyler muhatap olmayın samsunspor forumunda onlarla kapıştık diye bi tarafları kalkıyo bunların...