Türkiye Kupası 1. Tur / Çankırı Belediyespor - Samsunspor'umuz: 3-3 ( 4-6 P )

Başlatan celebi, 15 Ağustos 2008, 15:02:11

« önceki - sonraki »

King Of The North

Çankırıya da elenirsek ayıp olur artık,hedefte kupa varsa bu maçı rahat alırız ama yok biz kupa değil ligde yürüyecez kesin verirler maçı.

Recep

Alıntı yapılan: maximum_55 - 24 Ağustos 2008, 13:00:12
Çankırıya da elenirsek ayıp olur artık,hedefte kupa varsa bu maçı rahat alırız ama yok biz kupa değil ligde yürüyecez kesin verirler maçı.
ya niye verelim maçı çıkar aslanlar gibi oynarız maçıda söke söke alırız
arkadaşlar biz ne kadar da kötü durumda olsakta bir markayız hala samsunsporu ve başarılarını hatırlayan bir dünya insan var bu ülkede ama biz kendi büyüklüğümüzü nerdeyse inkar edecek duruma mı geldik

King Of The North

Çankırıya yenilmeyle küçülmeyiz ama yeter ki yüreklerini ortaya koysunlar her maç yenilsinler.

Recep

Alıntı yapılan: maximum_55 - 24 Ağustos 2008, 13:35:37
Çankırıya yenilmeyle küçülmeyiz ama yeter ki yüreklerini ortaya koysunlar her maç yenilsinler.
doğru diyorsun her maçta yürekli oynasınlar kendilerini ezdirmesinler gerisi önemli değil

celebi

MeL_55

gozgoz yýlmaz

buraya yazıyorum ( gerçekten de yazıyorum :) )

Çankırı'ya eleniriz ve hayrettin çıkıp der ki, bu maç önemli değil, bizim için önemli olan ligdir. kartal maçını düşünüyoruz.

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 26 Ağustos 2008, 16:29:24
buraya yazıyorum ( gerçekten de yazıyorum :) )

Çankırı'ya eleniriz ve hayrettin çıkıp der ki, bu maç önemli değil, bizim için önemli olan ligdir. kartal maçını düşünüyoruz.

Bile bile bizi kupa dışına iterse bu hoca seneye amatörde takım çalıştırır ancak!

Samsunspor kesinlikle kupada gruplara kalmalıdır...

furkan5534

hiç sorma ya kartal maçına gıttık 3-0 dan verdık maçı.çoluk cocuga maskara olduk saka gıbıydı.7 eylulde alıcaz macı ınsallah dolduralım gene stadı

furkan5534

ınsallah cankırıyı yenerıs.guruplara kadar gıdelım ya :'(

Cagdas Ünver

ne hallere düstük yarabbim ... artik cankiriyi bile YENERIZ diyemiyoruz....

selahattin55

şu vaziyete bak bafraya yenilmenin üzüntüsü.çankıryada elenmenin korkusu ile yaşıyoruz.yazık hemde küllüm yazık.

yaman55

samsun155

bafraya yenildik.takıma katkı olmasa bunlar bizi ezer geçer

MeL_55