TK D Grubu: SAMSUNSPOR 2-1 İnegölspor

Başlatan piyanist, 14 Şubat 2006, 23:10:09

« önceki - sonraki »

berusa55

evet doğru söylüyor!ikili averaj yok!bjk macında 3 gol yememiş olsaydık simdi + averajla inegölden 1 puan yetecekti!kazanmak zorunda olduğumuz macları hiç sevmiyorum ama burda konyayı 5lemiş bir samsunspor olarak inegöle de 4 tane atarız!ben1-0a da razıyım ya:)carsamba günü kupa macında staddayız hep beraber!her zxaman her yerde SAMSUNSPOR'luyuz!

bodensee55

ulan burda nerdeyse bazilariniz altina edecek maci germeyin biz super ligdeyiz onlar 2 lig b mi ne....
ayari cekecez onlara gayet basit mac olacak 4 licez.....panik yapman ulan

berusa55

altına edecek birleri varsa o da inegöllüler ve avuclarını yalayacak olan bjkliler le konyalılardır!kimseden korkmuyoruz!inegole ayar cekecez!her zaman her yerde samsunsporluyuz

supporter

grup maçları ilk başladığında iç sahada inegölü yenersek gruptan lider çıkacağımızı duysak hepimiz memnun olurduk. şimdi yapmamız gereken bu. iç sahada 2 B takımı ile oynuyoruz ve yenersek lider çıkıyoruz. bunu yaparız. yeter ki rakibi ciddiye alalım ve gereken oyunu oynayalım.

jean

daha sakin olalim panige gerek yok mac bizim sahada bjk yendiler diye bizide yenecekler diye bir kural yok 1 puanda yetmiyormus yani ne yapip edip alacaz maci panige gerek yok

34 SS 1965

arkadaşlar ortam baya gerılmıs ne yanı inegöl bjk yı yendıyse balmala attılar bı gol ama samsun goreceksınız bugunmanısaya carsamba da inegöle cakacak buraya yazıyorum.

kadir55ist

selam
evet arkadaşlar mesut kardeşime katılıyorum biz bu gruptan lider olarak çıkarız ve büyük olasılıkla denizliyle eşleşiriz. ordanda ver elini yarı final
zaten ege takımlarına her zaman döşeriz gerçi denizli ters geliyor ama olsun bizde tersden yeneriz bu defa  :D  :lol:

oğuzhan55

İnegöl'ü yeneriz yenmeyede yine bizi bekleyen bir hakem faciası olursa ne olacağını bilemem?Bari kupada rahat bıraksınlar bizi.

KotuCocuk55

İnegölü yenemezsek çıkmayalım zaten!

Clint_Eastwood

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından belirlenen hakemler şunlar:

21 Şubat Salı:
20.00 Beşiktaş-Sarıyer: Mehmet Fatih Gökçe

22 Şubat Çarşamba:
14.00 Malatyaspor-Giresunspor: Mustafa İlker Coşkun
14.00 Mersin İdmanyurdu-Diyarbakırspor: Çağatay Şahan
14.00 Samsunspor-İnegölspor: Hakan Sivriservi
20.00 Fenerbahçe-Tarsus İdmanyurdu: Cem Deda
20.00 Kayseri Erciyesspor-Ankaragücü: Oktay Demiray

23 Şubat Perşembe:
20.00 Kayserispor-Fatih Karagümrük: Yıldıray Arslan
20.00 Altay-Trabzonspor: Yılnur Önen

berusa55

sivriservi insallah sen de o.c. cıkarsın da bizi de sahaya sokarsın ...sız hakemler ya!

kadir55ist

selam
arkadaşlar turu gececeğimize inancım sonsuz.
artık hakemide yenicez. durum bunu gösteriyor.
2 atıyorsak 3 4atıyorsak 5 atacaz yinede yenicez.
bu arada berusa arkadaşada;
kardeş iki tane dengesiz hakem yüzünden bize yakışmayacak kelimeler kullanma ya cümlenin sonundaki ....sızlar hiç yakışmıyor bizlere lütfen bazı kelimeleri daha düzenli kullanalım.

yönetici

kadir55ist arkadaşımıza bu konuya değindiği için teşekkürler. sadece yukarıdaki mesaj için söylemiyorum arkadaşlar son haftalarda hepimizin sabrını taşıran hakem katliamları nedeniyle forumda bize yakışmayan sözler sarf ediyoruz buna artık bir son verelim. içinde bulunduğumuz durum sebebiyle herhangi bir uyarıda bulunmayıp sadece "edit" yaptık ama bundan sonra artık lütfen tepkimizi bizlere yakışan şekilde koyalım.

kartal55

adam haklı kardeşim anlayışla karşılayın

yaman55