Türkiye Kupası | Sarıyer:2 SAMSUNSPOR:3

Başlatan supporter, 20 Ekim 2005, 14:33:04

« önceki - sonraki »

captain

Arkadaşlar, inşallah devamı gelir demişsiniz ama bence inşallah devamı gelmezde samsunspor yoluna devam eder. Eğer samsun böyle oynamaya devam ederse, daha çok 2-0 dan 2-2 olur, daha çok 6 gollü mağlubiyetler alır, bu samsunu konyada beşiktaşta farklı yener haberiniz olsun. Arkadaşlar inanın hiç abartmıtorum, samsunsporun akşam tvde özet olarak gösterilecek pozisyonu yok. Maçın tamamında kontra atak oynamaya çalıştı. Sarıyer maçın büyük bölümünü tek kale oynadı. Eğer kalmizde kaleci olsa maç 2-2 filan olmaz 2-0 üstünlüğümüz olurdu. Ayrıca hakemin verdiği penaltı futbol utancıydı akşam sizlerde seyredersiniz.

Neyse maç iki takım futbolcuları arasında genelde dostça geçti, ufak tefek şeyler haricinde sertlik yoktu. 50 civarında Samsunlu, 600 kadarda Sarıyerli vardı. Samsunspor'a gelecek maçlarda başarılar dileriz. Hoşçakalın...

jean

boyle maclar kolay olmaz onemli olan galibiyet

curva55

200 kadar samsunlu vardı maçta güzelde ses çıktı.Ama takım gerçekten kötü durumda top yapamıyoruz.

samsunlu_gencler

maalesef maca giremedik.saolsun bazıları bizi dısarda bıraktı:D tabi bu saka ama i.ne otobuscu yuzunden gec kaldık:D

supporter

samsunsporumuzu yalnız bırakmayan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.
ne yazık ki erdoğan arıca da yediğimiz goller için klasik savunma hataları diyor. iki gol yemeden yine duramadık anlaşılan. umarım grubun daha zorlu maçlarından önce toparlanır kadromuz da bu fdefans zafiyeti biraz olsun giderilir.

salihcakir

öncelikle şunu belirteyim ki önemli bir galibiyet aldık. sarıyerli arkadaş biraz abartmış durumu. sadece kendi penceresinden bakmış maça ve maalesef bakmış ama görememiş. bir kere samsunsporun 100den fazla taraftarı vardı. bir ikincisi samsunspor oynamaya kendisine saha bulamadı. top bir metrede 10 kere sekiyordu. 2-0 ken muhammettin kaleci ile karşı karşıyayken arkadan çok net yapılan bir kaç faul neticesinde ceza alanında yerde kalması verilen penaltıdan çok daha penaltıydı. bu arada penaltıyı tvden de seyrettim. evet penaltıydı. bu arada sarıyerli arkadaşa bir not; samsunspor beşiktaştan fark yememiş inönünde 3-2 mağlup olmuştur. bir notta maçın hakemlerine. futbolun temel kurallarını dahi bilmeyen isimlerini daha yeni duyduğum bu tombul maçı sadece uzaktan seyreden bu şahsiyetler maçın tamamını altüst etmiştir. bu arada 2-0 dan sonra o şans golü olmasa(ki bu dakkalarda samsunspor maçın mutlak hakimiydi) ve hakem mutlak penaltıyı çalsa maç 5 de olurda 7 de..
son not bazı terbiyesiz sarıyerlilere. bizim tribünlerin arkasına dolanan bazı terbiyesiz çocuklar bizim bulunduğumuz tribünü taşlayıp kaçtılar..sarıyerinde ne olduğunu ben gözlerimlen gördüm. artık sarıyerlilerin bazı şeyleri bize anlatmasına gerek kalmadı..

teşekkürler samsunspor...

salihcakir

sarıyerliler buradayken stadda bugün aklıma takılan bir soruyu kendilerine yöneltmek isterim..
2. lig b kategorisindeki takımınız 2-0 mağlupken dahi nasıl, neden ve hangi yüzle samsunspor kümeye diye bağırdınız.. beyaz martıymış.pehh.. güldürmeyin beni.

curva55

koltuğu kırdık atıyoduk kafalarına ama çocuklar kaybolmuş nerede???sarıyere başarılar...

timofte

Bu yıl Süper Lige dair pek fazla beklenti olmadığı görülüyor. Başkan Adnan Ölmez de dün yaptığı açıklamada Samsunspor'un hedefinin mali sorunları aşmak ve sportif anlamda da ligde kalmak olduğunu, kamuoyunun Samsunspor'u önümüzdeki yılarda izleyeceğini ifade etti.

Türkiye Kupası Samsunspor taraftarı için her zaman önemlidir. Ligde üst sıralara uzaktan bakabileceğimizin anlaşıldığı bu sezon kupa daha da önem arzediyor. Avrupa Kupalarına giden en kestirme yoldan bizim de geçme vaktimiz çoktan geldi. Sınırlı sayıdaki maçlarda sağlanacak yüksek motivasyonla, kaliteli olduklarına inandığımız futbolcularımız kupaya pekala uzanabilirler. İnanmak başarmanın yarısıdır. İnandıktan ve elimizden geleni yaptıktan sonra hedefe ulaşamasak da gam yemeyiz.

Sarıyer denilince aklıma 1993-94 sezonunda Romanya Milli takımı teknik direktörü Anghel İordanescu'nun da izlediği ve İstanbulda 3-1 kazandığımız maç gelir. Statta 3 bin Samsunspor'lunun olduğu bir kale arkasının boydan boya kırmızı beyaz olduğu o maçta gollerimiz Konstantin Luca (2) ve Timofte'den gelmişti. Beyazmartı diye bir taraftar sitesinde bir Sarıyerlinin süper ligde oldukları dönemde "ligi hep Samsunspor'un üzerinde tamamladıklarına" dair söylemine ise çok güldüm. Doğrusu bize ters gelen bir takımdılar ama en kötü sezonlarımızda bile bizden yukarıda bitirdiklerini hatırlamıyorum. "Üç büyük" tabir edilen düzenin takımları yerine semtleriyle ağlayıp gülmelerini takdir etmemek mümkün değil ama böyle havada kalan söylemlere ancak gülünür.

Taraftarlarımıza da statta takımı yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Samsunspor'un son dönemde Samsun'daki maçlarda ama özellikle İstanbul'daki maçlarda eski taraftar desteğini bulamadığı bir ortamda haftaiçi olmasına rağmen 100 kişi de olsa tribünde yerlerini aldılar. Forumdan sevgili samsunkopat, samsunlugencler ve curva55 maça gittiler, telefon no'larına ulaşamadığım için maç anında stadı arayamadım,kısmet değilmiş. "Tuzla Samsunspor Taraftarı" pankartı için de İstanbul Tuzla'da yaşayan Ladikli hemşehrilerime teşekkürler. Onlar Samsunspor'un en vefalı dostlarından.

Clint_Eastwood

93-94 deki Sarıyer maçını ben de unutamam...O maöta Luca,Dobre,Timofte harikaydı. Samsunda da sanırım 5 lemiştik... Bir de 94-95 deki Zeytinburnunu 3-1 yendiğimiz maç... Timofte 2 tane atmış gol sevincini takla atarak yapmıştı... Hey gidi günler...

Durum kötü ama Kupadaki 3 puan herşeye rağmen iyidir... Erciyes maçına konsantre olmamız lazım...

cem and naz55

istanbulda takımımızı yanlız bırakmayıp destek veren herkese teşekkürler

55samsunlu55

Bu seneki maçlarda galibiyet alıp ümitlendiğimiz anda bir sonraki hafta hüsrana uğruyoruz(gerçi topu topu 2 galibiyet var). İnşallah bu sefer aynısı olmaz ve artık sıkıntı çekmeyiz.

grupbeyazmartı

Arkadaşlar güzel bir maç oldu. Yalnız bu kadro ile süperligde işiniz zor. 2.Lig B kategorisi takımının karşısında 90 dakika boyunca mahkum oynayan bir Samsunspor vardı. Kesin takviye yapmanız şart. Maçta 50 olsanız ne olur 200 olsanız ne olur maçı takımınız sahada kazandı ne mutlu size. Ayrıca biz yazılarımızın hiçbirinde polemiğe girmedik girmeyiz zaten ama sizi taşlayanlar kimse onların adına GRUPBEYAZMARTI kurucusu olarak özür diliyorum. Kalın sağlıcakla.

alemduysunkralsamsun

Alıntı yapılan: "grupbeyazmartı"Arkadaşlar güzel bir maç oldu. Yalnız bu kadro ile süperligde işiniz zor. 2.Lig B kategorisi takımının karşısında 90 dakika boyunca mahkum oynayan bir Samsunspor vardı. Kesin takviye yapmanız şart. Maçta 50 olsanız ne olur 200 olsanız ne olur maçı takımınız sahada kazandı ne mutlu size. Ayrıca biz yazılarımızın hiçbirinde polemiğe girmedik girmeyiz zaten ama sizi taşlayanlar kimse onların adına GRUPBEYAZMARTI kurucusu olarak özür diliyorum. Kalın sağlıcakla.

Allaha emanet ol taşlasa ne olur taşlamasa ne olur  .............
Size de başarılar Uni-Şirinler kurucusu  :lol:

ugrasfaruk55

:arrow: ya kardeşim sarıyeri yendin 3 gol attın ama yine 2 gol yedin bu defans ve kale ne zaman düzelcek  :?: