TFF 2.LİG 8.HAFTA / Bodrumspor -SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 14 Ekim 2018, 15:00:20

« önceki - sonraki »

ata55

14 Ekim 2018, 15:00:20 Son düzenlenme: 14 Ekim 2018, 20:38:19 ata55
TFF 2.LİG 8.HAFTA / Bodrumspor -SAMSUNSPOR'umuz
17 Ekim 2018 Çarşamba
Saat: 15.00
Maç yayını: Bodrum Kent TV

ligdeki rakiplerimizden biriyle dışarıda oynuyoruz. 3 puanla döneceğimize inanıyorum

Sadece Samsunspor

Bu mac biraz zorlu olacak. Biraz agresif oynarsak kazaniriz ama eger golu bulup geri yaslanirsak yeriz. Antep macinda bile az baski yiyince furkani gorduk.

_SoN_

ata55

Maçı bodrum kent TV yayınlayacakmış. Öyle deniliyor.

jean

Kaliteli kadromuzu gostermemiz lazim bu macta su siradaki iki maci almis olsak rakiplerde bizden daha cok korkar

5trawberry

Bariz futbolcu hatalarının veya hocaların taktiksel dokunuşlarinin neticeyi belli edeceği tipte maç.
Defans ve kalede bariz hata potansiyeli olan yapıdayız. Karşı tarafın hocası da bizim hocayla eşdeğer nitelikte. Ama bizden giden topçuların bize gelince kral olma gibi bir özellikleri olduğu için net konuşmak zor.
Karşılaştırma yapacak olursak bizim rahat geçtiğimiz takımlar karşısında zorlandıkları gerçeği var. Futbolcularımız rehavet yapmaz ve maçı final havasında görürse net skorla galip gelmemiz gerekiyor.
Umarım futbolcularımız bu hassasiyeti gösterip bize içerideki Kastamonu maçında bu ligin sahada ve tribünde tek gerçeğinin Samsunspor olduğu onurunu yaşatır.

Kaya

Bu ligde hangi takım olursa olsun üstümüze gelirse canı yanar.

Bodrumspor ev sahibi olmanın verdiği avantajla saldıracaktır. Biz gol bulacağız,önemli olan golü bulduktan sonra hocanın neler yapabileceği. Deplasmanda oyunu tutma ile ilgili bariz sıkıntıları var. Bazı eksikliklerini haftalar geçtikçe kapatmaya çalışıyor,umarım deplasmanlarda skor olarak öne geçtiğimiz maçlarda da başarılı bir iş çıkarır.

s_uzunkaya

d smrat ta var mı kent tv? frekansınıda bulamadım!

55.hakan

Sosyal medyadaki yorumlardan birinde gördüm.Bodrum kenttv aranmış maçı vermeyeceklerini söylemişler.

adige73

Alıntı yapılan: slazenger - 15 Ekim 2018, 10:49:15
d smrat ta var mı kent tv? frekansınıda bulamadım!
kanal sanırım sadece internet üzerinden yayınyapıyor aynı samsun canlı haber gibi maçı bence yine selamet atlı yayınlayacak :)

celebi

Alıntı yapılan: ata55 - 14 Ekim 2018, 20:38:39
Maçı bodrum kent TV yayınlayacakmış. Öyle deniliyor.

Frekanslarını ve bakiim

Karabudun

Esaslı rakip, mühim maç. Hoca aksiyon aramazsa, oyuncular lakayıt davranmazsa en kötü bir puan. Olur da adamakıllı oynarsak hele bir de sahada takım refleksi gösterebilirse bizimkiler üç puanla döneriz. Hak edenin kazanacağı bir maç olsun, hak eden de biz olalım. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Hafta sonu oynanmasını çok istemiştim, güzel olurdu Bodrum deplasmanı. Bu arada Bodrum, Samsunlularla sıkça karşılaşabileceğiniz bir yerdir. Sırf Bafralı pideciler gitse deplasman tribününü doldururuz.

mehmet yılmaz

Kısmet olursa orada olacağım deplasmandır.
Benim gönlümden geçen şey elbette galibiyet ancak sanki bizimkilerin hedefi 1 puan gibi duruyor.

ata55

Alıntı yapılan: celebi - 15 Ekim 2018, 18:36:05
Frekanslarını ve bakiim

Taraftarın Sesinde Kent TV nin vereceğini söylemişler. Ne kadar güvenilir bilemem

https://www.kenttv.net/
0

eprianu

Az önce Facebook'tan sordum bu durumu. Gelen cevap bu;

"Merhaba, maalesef yayın yapma hakkımız yok 2. lig maçlarını"