Türkiye Kupası 3.Tur | Samsunspor'umuz - Yeni Malatyaspor

Başlatan berusa55, 30 Eylül 2014, 14:42:44

« önceki - sonraki »

eprianu

Ev sahibi takımın taraftarlarının rakip takım tribününe girmesi basit bir olay değil.
Gençlerbirliği, kulüp olarak rezaletin önüne geçmiş. Ama gel gör ki ne bizde bu şekilde tepki koyacak taraftar,
ne de bu tepkiye kulak asacak yönetim var.

ChucKeR

Alıntı yapılan: Musti - 27 Ekim 2014, 22:42:03
Bu tamamen Passolig'in aldatmacası, Türkiye Kupası'nda Passolig zorunlu değil...

Daha bugün Gençlerbirliği için de aynısını yaptılar fakat kulüp, taraftarların baskısıyla geri aldı bunu.

kardeş haklısın ama yukarıda arkadaşın dediği gibi öyle bi yönetim bizde malesef yok. hatta ileri gidiyorum bence yönetim kurulunun yarısından çoğunun çarşamba günü maç olduğundan haberi de yok.

maratonda izleyemezsen mehmet abilerle beraber deplasman tribunune girerim. mersin maçından deneyimimiz var tff saolsun.

Musti

O kadar taraftar gurubu ne işe yarıyor? Bu kura çekildiği ilk gün söylendi yazıldı passolig yok diye. Herkesi bu maça çağıran taraftar gurupları için asıl iş şimdi başlıyor.

Bu da TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in, Çek Cumhuriyeti maçından bir gün önce AHaber'de katıldığı Spor Meydanı programının tamamı. Konuyla ilgili bölüm tesadüf mü tevafuk mu bilinmez 55. dakikadan itibaren ve tam cümleyi bitirecekken kesinti oluyor ama ne demek istediği anlaşılıyor.

Spor Meydanı (HD) | TFF Başkanı Yıldırım Demirören | 09 EKİM 2014 FULL

brigand

mehmet yılmaz

Valla passolig yoksa maratona girerim.
Varsa da deplasman tribününe.
Ama bence var ve aslında taraftar grupları da deplasman tribününe yüklenirse, düşünün 800 kişi o küçücük yerde ve passoligi protesto ediyor. Müthiş bir hareket olur.

Ayrıca Gençler'de taraftar talep etmiş ve yönetimi TFF'den izin almış. Bizde öyle bir durum yok. :(  

Stoper

orucreis

adige73

Alıntı yapılan: isa55 - 27 Ekim 2014, 23:01:12
Uzun süredir kupa maçında Passolig olmayacağı söyleniyordu. Kaynağı belli olmayan bu uygulamanın olmayacağına inanıyordum. Nitekim öyle olmadığı ve kupa maçında da Passolig denilen saçmalığın geçerli olacağı kesinleşti. Çünkü adamlar web sitelerinden maç bileti satışına başlamışlar. Geriye tek alternatif kalıyor. Misafir takım tarafında Passolig yerine tek maçlık e-bilet var. Ben tamamen şahsi olarak oraya girmeyi düşünüyorum. Passoligsizlerden gelen olursa paslaşalım forumdan. Kalabalık girelim oraya.

1- Mehmet Yılmaz
2- İsa
3- adige73

Sercan

Maksat tepki vermekse girelim deplasman tribününe ..

amisos5506

muzaffer4

Alıntı yapılan: amisos5506 - 28 Ekim 2014, 10:59:09
kimliklere bakarlar mı depl.tribününde.

toplu bir hareket olursa bakarlar facebook twitterda konusulup 800 kisi girmeye calisirsa bakarlar

Musti

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 28 Ekim 2014, 02:01:59
Valla passolig yoksa maratona girerim.
Varsa da deplasman tribününe.
Ama bence var ve aslında taraftar grupları da deplasman tribününe yüklenirse, düşünün 800 kişi o küçücük yerde ve passoligi protesto ediyor. Müthiş bir hareket olur.

Ayrıca Gençler'de taraftar talep etmiş ve yönetimi TFF'den izin almış. Bizde öyle bir durum yok. :(  

Hocam bencesi mi kaldı artık bu işin. Kanun ortada, açıklamalar ortada, uygulaması ortada.

Passolig'in yaptığı sahtekarlıktan başka bir şey değil. İnsanları kandırıp daha fazla satmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Ayda yılda bir maça gideceksiniz bunun elinizden alınmasına seyirci kalmalayım.

TFF'den izin alma durumu yok ki ayrıca. Elleri mahkum. Kanunsuz hareket edemezler. Passolig'in çakallığına itiraz etmişler TFF de mecburen kabul etmek zorunda. Hem Gençlerbirliği'ne ayrı kanun Samsunspor'a ayrı kanun mu var bu ülkede? (Tamam ülkenin suyu çıktı zaten de hakkını aramayana da hak vermiyorlar maalesef)

Deplasman tarafına girme fikri çok güzel tıpkı play-off finalindeki gibi ama burada kendi tribünlerimize girme hakkımız varken neden haksız biçimde kafalarına göre aldıkları kararı kabullenelim?

Ben şehir dışındayım maçlara gidemiyorum zaten. Ama şu haksızlığı görünce çıldırdım resmen.

red_white

adige73

Alıntı yapılan: Umut ÖZEN - 28 Ekim 2014, 13:27:37
Kağit bilet icin yapilan basvuru bazi sebeplerden dolayi kabul gormemis bizde truva yapabiliriz fakat malatyadan gelcek taraftarlarda varmis  >:(
Yönetim şu işi bile beceremedi ya

samuray

maç yayını olacakmı malesef samsun dışında yaşıyorum uydu alıcımı yeni güncellettim ama hiç bir samsun yerel kanalı yok özellikle akstv ve kanal s veya kanal55 mi oldu daha önceleri vardı sanki bu konuda bilgi paylaşımı rica ediyorum arkdaşlar